PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zašto onaj koji preferira Talijanske aute voli i Francuske



Mitar
30-08-2002, 17:05
A u pravilu je protiv Njemaca.Odkad ta Francusko-Talijanska koalicija?
Po čemu su srodni Talijani i Francuzi(Germanofili će reći po kvarljivosti i nekvaliteti) a Francuzotalijani će pričati o životnom stilu i o tome kako samo seljaci vole Švabska kola.
Postoje stotine tipova koji su se kleli da neće kupit Švabu ali kad skupe kintu pred kućom svane Golf TD star 10 godina.
:smile07: http://www.vidiauto.com/forum/gfx/smile07.gif

DKW
30-08-2002, 18:11
Da, taj vječni rat između "šarmantnih šlampavaca" i "racionalnih dosadnjakovića".
Mislim da uopće cijela filozofija kreće od romanskih naroda kao takvih (Italija, Francuska) i nijemaca i njihovih dalekoistočnih pandana, Japanaca. Dok su jedni kreativniji i više okrenuti inovativnosti i dizajnu, drugi su solidniji ali ziheraškiji.
I tako, ljudi u našoj zemlji se i dijele na prvu skupinu, dakle one kod kojih automobil izaziva određenu emociju (Alfa Romeo, neki Fiati, Lancie, Peugeot, Renault, Citroen), a sa druge strane, druga skupina ljudi su tzv. racionalni tipovi koji gledaju na: solidnost izrade, dobre materijale, paze na gubitak cijene (××××ga, 2006. će 166-ica 1999-to godište koštat ko Polo Tdi 99to.) i više smatraju automobil kao investiciju. Naravno da tu ima nijansi, ali, kako vidimo na ovom forumu, kao da postoje ta dva tabora.
Često sam znao reći kad me je jebalo nekakvo škripanje ili elektrika u mojoj Alfi da bi najsavršeniji auto na svijetu bio kada bi talijani napravili kompletne nacrte dizajna i konstrukcije, a švabe napravili...

Francuz
30-08-2002, 18:26
Stil,osobenost,emocije koje bude,užitak vožnje(izuzimam BMW)koji njemački auti nemaju.Bogami,i statistike o "kvaliteti"švaba u udnosu na F i I vozila sve su neuvjerljivije.C'est la vie...Pogledajte samo novi monovolumen VW korporacije...sve jasno!

Calibra Zender
30-08-2002, 20:11
Francuz, ne baljezgaj! Ti možda doživiš vrhunac u kakvom Francuzu, a meni se s druge strane od vožnje u bilo kom Francuzu spava od doživljaja. Od adrenalina niti "a". To kaj ti pričaš je čisto subjektivno i vrijedi od osobe do osobe. Više manje svi ovdje pljujete po Calibri, a velika većina nije se u njoj niti vozila, a kamoli sjedila za upravljačem. Na osnovi rekla-kazala donosite zaključke i svoje subjektivne dojmove predstavljate kao postulate. Na prvom slijedećem sastanku ekipe s foruma (ako će ga uopće biti i ako ću moći doći) provozat ću malo najglasnijeg, onog anonimnog papka koji najviše ×××× i vrijeđa pa nek nakon toga da svoje dojmove.
Ali da se vratim na temu. S vremenom se ljudi počinju okretati od navika i uviđaju da postoje i neki drugi auti osim njemačkih. Ili se razočaraju u recimo novom Golfu ili igrom slučaja probaju nekog Talijana, Japanca ili nekaj slično i vide da ipak nije sve kak piše u novinama pa odluče promijeniti loše navike. Samo kaj dosta ljudi i dalje kupuje aute da impresionira susjede (pa kupi Golfa ili Passata, ak nema već za BMW ili Mercedes), a i teško se oslobađaju skepse i predrasuda. I onda kad se traže novi favoriti onda su se na našim prostorima kao substituti pojavili Francuzi i Talijani koji stoje rame uz rame njemačkim proizvođačima. Naravno, ovisi od marke do marke.

kole
30-08-2002, 20:30
http://nogomet.com/bbb/phpBB/images/smiles/hands.gifhttp://nogomet.com/bbb/phpBB/images/smiles/hands.gifhttp://nogomet.com/bbb/phpBB/images/smiles/hands.gif

Girrari
30-08-2002, 20:31
Da puno ne ××××m, potpisujem DKW-ov post od A do Ž.

q100
30-08-2002, 21:55
radi se o jebavanju na prazno svi auti imaju cijenu i argumente za tu cijenu

doc
30-08-2002, 22:41
Činjenica je da švabofili pljuju po svemu šta nije made in germany. I to je onda rat protiv svih! A ljubitelji taljanski, francuskih, japanskih... vecinom cijene sve marke, osim precjenjenih njemackih.

DKW
30-08-2002, 23:57
Hvala, Girrari.
Inače, što se Calibre kao auta tiče, moje mišljenje je :
plus 1. da je to jedan od najbolje dizajniranih njemačkih i europskih automobila
plus 2. da je, zbog svevremenske linije ostao i do danas guba, a počeo se raditi negdje oko 1987 (napamet, da ne otvaram sad kataloge....)
plus 3: da je uspješniji od Astre Coupe Bertone jer taj Coupe ima preveliku guzicu i sva je nekak na silu
minus1: interijer je manje više Vectra, dakle bljak
minus2: zbog ružnih tuninga i boja i tu i tamo seljačkih detalja (3M folije i sl) došla je na loš glas po imageu među "profinjnenom" automobilskom publikom...
Dakle, tri plusa i dva minusa! I stvarno ne znam čemu služe diskusije tipa: "da li Calibru voze seljaci" jer znamo jedno: kada je izašla 156-ica da je masu šupaka kupilo baš taj auto jer je bio "fora" a nisu pojma imali što je Alfa i cijela filozofija oko te firme....

Club Italia
31-08-2002, 02:20
neda mi se čitati i tipkati pa se slažem sa svima! izvinite na smetnji i hvala na pažnji!

pozdrav svima iz crikve! :))

Francuz
31-08-2002, 06:29
C.Z.,jesi li se uspavljivao u 306 S16 ili u 406 V6 coupe?Šta si ti,u stvari,vozio osim 206 s 1,4 motorom od francuskih auta? :smile11:

Calibra Zender
31-08-2002, 10:31
Top modele svih Francuza nisam vozio. Evo par čega se sjećam na brzinu: Safrane 2.0, Megane coupe 2.0, Xantia dizel i benzin (koji motori ne sjećam se), 406 1.9td, 1.8 i 2.0...ima toga još. Dolazi dosta toga iz uvoza pa provozam tu i tamo nešto.
Ne kažem da recimo 406 coupe v6 ne valja i da neće pružiti gušt. Naravno da hoće, ali sam ti htio pokazati da je to tebi možda najbolje, a to je čisto subjektivno. Ne trebaš se osjetiti odmah napadnut. Calibra turbo bi ti recimo pružila više užitka u vožnji od oba modela koje si naveo! Ali eto i to je možda subjektivno, ali po meni i realno.

mentor odlog.
31-08-2002, 12:44
Imaju neki francuzi dizajn ali motori su im u banani. Kao objasniti katastrofalno ubrzanje 406 coupe. Izgleda kao da leti a za svoju snagu ubrzava nikak. Šteta. Da ne pišem tek o 206 CC. Svaka čast citroenu na C5, da imam 70 godina sigurno bi to kupio. Velik, udoban i lijep.

TRANS AM
31-08-2002, 15:43
Francuzi su trenutno No1 što se tiče dizajnerske avantgardnosti. Nekome se takav pristup sviđa, a nekome ne. Sve ovosi o osobnim afinitetima. Bez daljnjeg treba francuzima odati priznanje za hrabrost u poduzimanju jednog takvog koraka. Njemci su preveliki ziheraši za tako nešto. Dok su bez premca največi umjetnici dizajna talijani. Zaključak na kraju: Sve je stvar ukusa svakoga od nas. ;)

bullit
31-08-2002, 16:19
Ne mogu da ne odreagiram. Ipakvozim francuza.Po meni, postoje dvije vrste francuza, avangardni (po dizajnu i rjesenjima), i oni okrenuti motorsportu. Prvi me uopce ne zanimaju, ali zato drugi, DA.I molim da one koji nisu probali prave francuske zvijeri sute, i ne pokusavaju usporedivati performanse ili jos gore, sportski pedigre sa nekim od najlosijih njemackih velikoserijskih auto ispljuvaka (koje,zacudo, izvlaci jedino dizajn, jedino sto cuva taj auto od zaborava).

citro
31-08-2002, 18:23
BRAVO BUILLET!!!http://nogomet.com/bbb/phpBB/images/smiles/hands.gif

Calibra Zender
31-08-2002, 18:39
Koji motorsport? Možda tvoj GTT? Pa kaj ti misliš da si Boga za jaja ulovio s tim autom? Da imaš bolji auto od Calibre-ispljuvka pardon?! Još je uvijek ljepša od Renaulta, a osim toga turbak te fino opere! Taj tvoj Renault GTT je u mojim očima apsolutni krš, odvratan i neugledan. Jedino ga kakve takve performanse drže na životu.
I od kad su Francuzi poznati po motosportu? Iskljušujem trenutnu situaciju u WRC-u. Pa nabroji onda te ultra sportske modele!

p.s.citro, tko je buillet?

alfa099
31-08-2002, 18:47
Dragi gledatelji,
ja volim talijanske aute, odnosno Alfe, Ma×××× i Ferrije...
Ali baš ne ljubim francuze...
Ak treba birat između francuza i njemaca, ja sam za švabe...sorry bullit...
A nisam ni apsolutni ljubitelj talijana! Opet sorry svim fiatistima...

bullit
31-08-2002, 20:11
Ha, tu sam te cekao Calibra.
Koji su to modeli? Od Renaulta: oni koji su vladali dok si ti jos srao u gace, ako si uopce postojao: gordini 8 i 12, ALpina 110, 5 Alpine, Turbo 2 (cudoviste), GT Turbo (5 puta pobjednik samo na Delti), Clio 16 V, Williams (dugo najbolji hot hatch), pa Clio Maxi i Megane Maxi, sve rally legende. Hoces jos? Renault u F1 (prvi turbo motor, godine i godine vladavine...)? Ili hoces malo Peugeota? To cemo u slijedecem nastavku tvog obrazovanja. Podsjeti me jednog uspjesnog trkaceg ili stvarno sportskog Opela (nemoj DTM Calibru, jer to osim bliskom siluetom nema veze sa ispljuvkom koji ti furas.

alfa099
31-08-2002, 20:20
To bullit! Peri buaz...

Black Knight
31-08-2002, 20:40
Pa mislim da je calibra turbo prilicno sportski auto, ne znam bas koji ju to cestovni francuski auto bez dodataka pere. Cini mi se da nijedan.

Opel je vise bio orijentiran cestovnim utrkama nego rallyu(mada su stari rallye kadett C i E dosta dobro prosly na rallyu). Imas lijepo formulu opel, imas kalibru dtm koja je razvaljivala.
A opel lotus omega, najbrza limuzina do dan danas cini mi se.

A sjetimo se mante i na kraju krajeva legendarnog Opela GT?

Reno i Pezo imaju definitvno velikih uspjeha isto u motorsportu, ali njihovni cestovni auti su preblagi. A bogami i opel je postao malo preblag.

Ljudi moji, ostali su samo talijani(izuzev fiata), bmw i japanci. E sad, definitivno su mi na prvom mjestu japanci pa zatim bmw a na posljednjem mjestu talijani. Tak je to... placite nad svojom sportivo alfom ili si kupite neku vtecicu pa uzivajte.

bullit
31-08-2002, 20:53
Pitanje je bilo za Calibru, ali kad si vec tu, formulu Opel lotus sam vozio,to ne ubrajas valjda u aute? I to je samo motor iz GSi-ja, sasija i mjenjac (rak rana svih opela)je Lotusov.
Omega Lotus,superauto,fenomenalnih performansi (i jede getribe ko kolacice),samo kaj opet od Opela samo lik.Calibra turbo? Ide dobro, vozio sam je dosta, jedini auto na kojem svaki dan svijetli druga lampica na kom.ploci.Hipersenzibilna.Motori porozni, centralni diferencijal se razletio na 65000 km. Mjenjac, blagi uzas. Kocnice,daleko najlosije od svih koje sam probao. Karoserija se piga da strahota, cujes kak svekrckakadse penjes na rubnjak. To je sportski auto?Speedster mozda? Opet licenca Lotusa. Prema tome,nemoj o Opelima... Jeremy Clarkson je to najbolje rekao i pokazao.

Calibra Zender
31-08-2002, 22:02
Aute iz vremena "kad sam ja srao u gaće" ostavi kustosima i muzejima! Kaj imaš danas za ponuditi od cestovnih trkača osim Clia sport? Gdi je koji Renault, Citroen, koji drugi Peugeot?

Za moj auto kažeš da je ispljuvak. A kaj je onda ona tvoja neugledna i nadasve odvratna kanta? Da nemaš turbo u njemu bio bi qurac od ovce! A koliko često legneš pod to čudo? Ako ga mastiš onda si i dosta pod njim jer nije baš neke kvalitete!
Da te opet podsjetim, namjeri se na Calibru turbo pa probaj nekaj s tom kockastom kantom napraviti! Možda bude opet potrebno nekaj malo šarafiti ko na Mićevcu!
:))
Nisam uopće protiv francusikh auta niti mi je do njih posebno stalo. U biti uopće mi nije bitno iz koje je zemlje proizvođač (tak dugo dok nije iz Rusije, Srbije ili Koreje ili neka slična egzotika). Isto tako me ne interesira motorsport Opela ili Francuza. Drži se svoje kante i pati-ups pardon, uživaj! :))

zonta
31-08-2002, 22:42
Calibra ×××ך ga previše. Prvo pitaš čovjeka otkad su to Francuzi poznati po motosportu, a kad ti odgovori, onda “ostavi te aute muzejima”.
Isključuješ rezultate WRC-a, i zanemaruješ Clio Sport, Formulu…..i onda se pitaš di su francuski sportaši. U kurcu ti je spika. Ne volim ni ja Francuze (rađe Švabe onda), ali barem priznam da znaju napravit sportski auto.

Serbia GTi
31-08-2002, 23:17
Čitam i ne mogu da verujem! :))

BulDog
31-08-2002, 23:31
Ti Štenderu i Zenderu,ajatolah znanja, stvarno si kreten kakvog nema,raspravljati sa tobom i ovim gore bikom je totalno bezveze.

Alfa je ××××××, alfa je ×××××× alfa je ××××××, calibra turbo sve vas pere , hehehe hihihi hohohoho....ko mala retardirana dječica.

:smile06:

Calibra Zender
31-08-2002, 23:53
Ma dobro, s motorsportom sam otišao u krivom smjeru. Navuko me naivnog... :(
Nije me to interesiralo već sam komentar trebao zaustavit na onom na kaj sam uopće reagirao. A to je njegovo pljuvanje po Calibri. Spušta se ko da fura Ferrari pa mi može srati po autu, a fura kockastu kantu koja da nema turbaka bi bila šaka jada!
Poziva se na GTT iz rallya. Pa ko da je njegov kramp identičan rally verziji! A niti više ništa ne vrijedi. Da prodam Calibru kupim za tu lovu bez frke 2 GTT-a. Toliko o ekskluzivi i držanju cijene. Pogledaj u Oglasniku. Tip prodaje neregistriranog iz '90 za 7000 Kuna! Vrijeme ga je pregazilo u svim mogućim aspektima!
btw zonta, kakve veze ima F1 s cestovnim Francuzima? Pa ničeg iz fomule nema na cestovnim bolidima dok kod Ferraria ima. Pogledaj Enza samo.

VR6
01-09-2002, 00:22
Ko prizna pola mu se doda :), salim se.

Cuj R5 da nema Turbo bio bi kanta. Pa Ferrari da nema motor, bio bi... Ali ima, i to je to.

Ti uvijek prvi napadas, bilo bi ti bolje da fino pitas, ali ti to u svom, provokatorskom stilu.

Sad ce i mene napast...

Girrari
01-09-2002, 01:51
Otvori se lijepa tema koja povezuje dvije slične filozofije izrade automobila, sve krasno, u stilu, a onda...? Dođem doma s druženja sa definitivno najkulturnijim ljudima ovog foruma (alfistom_zg i 600-ticom) i imam kaj vidjeti.

Stvarno sramota, tuga i jad.

Predstojeći tekstovi nisu za svakoga i zasigurno nisu u skladu sa mojom, iako temperamentnom, kulturnom naravi, ali neka.

Pa ×××××u mater, zar čovjek ne može otvoriti normalnu temu bez da je odmah svi (ne "ad literam", iznimke postoje i prepoznat će se) u×××× svađanjem i djetinjastim nadjebavanjem?? Ako je tema "zašto onaj koji preferira talijanske aute voli i francuske" tada pišite o njoj. Boli mene ××××× šta netko mrzi BMW, FIAT, Alfu ili Renault. Za to otvorite neku drugu ××××nu temu. I gonite se više u ××××× sa tim prepucavanjima. Svatko ima svoje stavove i ×××××× je onaj koji misli da nečije može promjeniti kada mu je već 18, 20 i više. Predugo se poznajete na forumu da to ne biste znali.

Sve sam više dojma kako je ovaj forum postao poligon za liječenje frustracija nakupljenih tokom dana (ili noći, netko loše spava ili malo ××××). U svakom slučaju, do daljnjega se stavljam u funkciju promatrača, a cijenjeni nick biti će umirovljen.

Upoznao sam neke stvarno zanimljive i nadasve kulturne osobe različitih profila. Sa dotičnima sam ostao u kontaktu. Moći ćete me vidjeti i čuti samo na okupljanjima jer to jedino više ima smisla. Ovog ×××××× je stvarno dosta!

Oprez, "Veliki" brat vas gleda... ;)

Club Italia
01-09-2002, 03:03
c/z:
"I od kad su Francuzi poznati po motosportu? Iskljušujem trenutnu situaciju u WRC-u. Pa nabroji onda te ultra sportske modele!"

e ovo ti nije trebalo!!

bullit
01-09-2002, 03:06
Sorry Girrari ako si se nasao pogodjenim, znas da nista od toga nije bilo namijenjeno tebi i slicnima. Ali s gustom cu na konstantne provokacije jednog te istog gruntovcana dokazati kolika je otprilike (tesko saglediva)velicina njegovog neznanja.

Ja se sigurno necu bahatiti i soliti pamet nekom kirurgu, pravniku, spikeru ili DJ-u jer se u to ne kuzim.A jos manje cu im non-stop srati da to sto rade, ne valja. To je vec pitanje elementarnog kucnog odgoja. Ocito na kmetskim gospodarstvima jos uvijek imaju druge prioritete a zanemaruju rad s djecom i njihovu socijalizaciju.I onda decko dodje u drustvo, i vidis sta ispadne.

Ja nigdje nisam hvalio svoj auto i tvrdio da sam uhvatio boga za bradu time sto ga imam (i naveo sam da me vecina francuza uopce ne pali).

Oduvijek sam htio R5GTT(bas zato jer me rajcaju samo auti koji vuku korijene iz motosporta), isto kako zelim Integralku, Imprezu, Cossie i Ferrari.

E pa kad netko usporedi Calibru s nekim takvim autom, samo dokazuje moje prije navedene tvrdnje. A drzanje cijene i slicno je stvarno "jako" bitno u takvim slucajevima (eto, nivo razmisljanja velikog entuzijasta).

To ce vjerojatno reci i za Mini Cooper, da ne drzi cijenu, mali je i nikakav, a opere ga najslabija Calibra. A to sto je Mini trostruki pobjednik Monte Carla sigurno ne igra ulogu...

Auti o kojima ja pricam su LEGENDE, i svaki zaljubljenik bi trebao pokazati respekt, ako ne i odusevljenje tim autima. No to samo govori o doticnom i njegovom poznavanju tematike u koju gura nos.

Hvala na paznji, ispricavam se zbog duljine.Neke stvari treba razjasniti, za slucaj da ima nekoga ko jos ne zna cemu takve reakcije.

_Stevo
01-09-2002, 03:17
girari supotpisujem tvoj post samo kaj bum se ja ukljucil tu i tam u neku raspravu.
bullit, nemoj bezveze trosit zivce na gluposti. fakat si vec pun ××××× puta objasnjavo i ne znam kak ti se da pisat sve to ponovno. neki sa foruma cijene tvoj rad i poso i to je u redu, a neki ne i to je njihovo misljenje i stav al ××××ga sta ces.
pozdrav svim miroljubivim posjetiteljima foruma ;)

rale unlog
01-09-2002, 03:31
Girrari,pa nemres tek tako nestat....tako mlad a izgubio vjeru u ljude i zivot(sala)

ima na forumu i ok skvadre(mada fakat primjecujem manje postova od tebe ili Alfiste_zg)

pa ak ti se ne svidaju prepucavanja kad se dvojca uhvate,odignoriraj

ja citam samo normalne postove i na njih odgovaram

u neke dublje rasprave mi se ne upusta jer je tesko bilo koga uvjeriti u bilo sta

pozdrav

Black Knight_
01-09-2002, 04:13
Reno 5 gt turbo je legendaran auto stvarno, i ovi ostali isto, ali ti drugi nisu francuski :P A impreza i ferrari nisu bas ni po cijeni u istoj klasi, heh, ima mnogo legendarnih auta za tu cijenu.

calibra je meni prvenstveno legendarna zbog ljepote(a i aerodinamike). turbo masina ××××no ide al je uzas za odrzavat.

eto tako. al tvrdnja jos uvijek stoji, japanci, bmw i alfa jos jedini rade sportske cestovne jurilice po manje vise pristupacnoj cijeni(da da, jos je tu i subaru al je fakat rijedak). situacija s legendarnim autima je tu skroz nebitna jer ocito je da europski proizvodjaci nemaju namjere da SLUCAJNO naprave jos koji auto koji bi mogao preci u legendu po necemu osim male potrosnje.

citro
01-09-2002, 05:34
GIRRARI TREBAMO TE!!!http://nogomet.com/bbb/phpBB/images/smiles/hands.gif

Calibra Zender
01-09-2002, 08:53
Bullit, prvi si počeo srati i vrijeđati na ovoj temi i sad ti kao nije jasno. Na moj odgovor Francuzu si se ti našao pogođen (mada je post samo pokušaj objašnjavanja da subjektivno svima nije isto) i sasuo drvlje i kamenje. I to radiš apsolutno svaki puta. I kaj očekuješ? Da će svi pred tvojom "veličinom" pasti na koljena i šutjeti? Naravno da ćeš dobiti natrag istom mjerom!
I u prošlom postu si dokazao svoj idiotizam i nesposobnost komuniciranja s ljudima koji se s tobom ne slažu. Očito imaš nekih problema koji prerastaju domene ovog foruma. Uopće me ne zanima tko si i kaj si niti me briga za tvoj rad koji ne poznajem niti ga moram cijeniti, ali me hebe kad nisi u stanju skrpati red, dva teksta bez da vrijeđaš i to bez obzira bio u pravu ili ne! To kaj si s motorsportom apsolutno u pravu i navukao me na tanak led ne daje ti za pravo da vrijeđaš i pljuješ. A pošto si se našao slobodan spustiti s visine, dobio si istom mjerom. I sad se javlja Girrari koji kao to ne može više čitati. Oprosti Girrari, ali ja sigurno neću dozvoliti da me vrijeđa tko se god sjeti, a pogotovo netko ko ima očito ozbiljnih problema u komunikaciji bez obzira na njegovo znanje. Sigurno da se ne mogu u znanju mjeriti sa školovanim mehaničarom, nekim kome je to profesija, ali sigurno imam pravo na svoje mišljenje i imam se pravo za njega boriti ma kako u krivu bio i ne biti izvrijeđan od strane jedne umišljene veličine! Pa pogledaj primjerice njegov post na temi radu turbaka. Javi se tek toliko da se sprda s ljudi koji nisu eksperti na tom području, ali ipak pokušavaju nešto sročiti na temu i ne želi dati svoju stranu gledišta. Od njega bi se sigurno dalo puno naučiti, ali na takvu aroganciju i omalovažavanje ja moram reagirati i neću dozovoliti da me netko non stop blati jer se našao superioran na nekoj temi. Svatko ima pravo pogriješiti.
Radi čega bi ja morao pokazati respekt prema tvom autu? Jer ima rezultate u rallyu? Pa jesi ti možda razmislio da nekoga to toliko ne tangira, da nekome tko voli aute možda toliko ne brinu rezultati svih mogućih natjecanja. Pa ti ×××ך po Calibri koja je imala odlične rezultate u DTM-u. I ti bi po tvojoj filozofiji trebao pokazati određenu dozu respekta prema mom autu! Jer isto ko niti moj auto nije isti ko i DTM tako niti tvoj nije isti ko i rally varijanta!
Kaj se tiče chip tuninga, žalosno je to da na sasvim korektna pitanja ti ne želiš odgovoriti. Pozivaš se na starije postova i slično umjesto da odgovoriš. Sigurno ti se ne bi ruke slomile. I prosto je nevjerojatno kako dugo možeš izbjegavati negativnu stranu svog posla i samo veličati prednosti. A o problemima ništa. Eto jednog primjera chip tuninga novog BMW-a u pismu čitatelja u Auto klubu. O takvim mogućim sranjima niti "a"!
I da završim, malo imaš problema s malograđanštinom. Sve kraj Zagreba je po tvome selo, sve je prepuno Gruntovčana, kmetskih gospodarstava...žalosno.

fucker
01-09-2002, 10:51
e moj Zenderu sve normalne si stjerao sa ovog foruma odlazi nam Girrari, otišo nam alfist, otišo nam INTCP, samo si ti ostao sa crnom konjinom, štenderom.....ccccc ccccc !!!!!!!!!

zonta
01-09-2002, 12:30
Možda je nekom zasmetao stil u gornjem postu, pa se ispričavam. Nisam nikad dolazio na forum s ciljem vrijeđanja nekog ili da bi solio pamet, tek toliko da ubijem vrijeme i razbijem monotoniju, pošto pišem diplomski.

Girrari i je i nije u pravu. O čemu uopće pričati na forumu ? Nisu auti tako zahvalna tema da se o njima može govoriti danima bez ponavljanja. Na forumu sam negdje od drugog mjeseca i svaka se tema na kraju izvrne na prepucavanje oko uvijek istih stvari.

Sve je to mlaćenje prazne slame i sviranje kurcu, pošto je prošlo 6 mjeseci na forumu, a nikakve koristi od toga. Samo izgubljeno vrijeme na sterilne rasprave.......ali tko voli nek' izvoli

alfist_zg
01-09-2002, 13:30
majcicu vam...sterali ste mi Girraria.

nebrinite decki, ja ostajem...samo nemam bas vise vremena ko prije. :(

citro, onaj smajlic sta navija mi je zakon...di ga uzmes?

alfist_zg
01-09-2002, 13:37
ja se slazem sa bullitovom filozofijom, ono o cemu prica u zadnjem postu.

rale je napisao lijepo.citaj ili preskoci sta ti ne pase i onda dalje.

Evo, cak je i VR6 po prvi puta napisao nesto simpaticno, evo VR6 smajlic :)

Inace...smisao foruma? pise ispod : "vjecito prepucavanje..."ko ying i yang (ili tako nesto zen budizam spika
dakle, nema smisla...smisao je da radimo vidiauto.com promet :))

citro
01-09-2002, 14:04
http://www.vidiauto.com/forum/gfx/smile01.gif
Klikni na njega lijevom tipkom miša,i samo ponovi ovaj postupak što se radi.http://www.vidiauto.com/forum/gfx/smile01.gif

citro
01-09-2002, 14:08
Ovo mi je najforniji smajlić
http://www.plauder-smilies.de/remybussi.gif

alfist_zg
01-09-2002, 17:57
http://nogomet.com/bbb/phpBB/images/smiles/hands.gif

put your hands up in the air , put your hands up in the air...

hvala citro! :)

Mazga
01-09-2002, 18:02
Ma ko ti je to rekao? Ja ne volim ni talijanske ni francuske aute, jer japanski su na prvom mjestu u svijetu i to posebno Mazda!

Japanko
01-09-2002, 18:02
:)) :( :hands.gif:

Japanko
01-09-2002, 18:03
Bravo maestro Mazga!

Club Italia
01-09-2002, 23:49
stvarno, kud je nesto intcp??

Bobi 2
04-10-2002, 22:46
Pozdrav Girrari.
Slazem se s tobom. Ovakvih ×××××× ne bi trebalo biti uopce. Inace preferiram talijanske automobile pocevsi od FIATA pa nadalje. Svaki proizvodjac ima svoju filozofiju izrade.
Vozdra i bez ×××××rija molim!!!

q100
06-10-2002, 18:17
stvarno ne razumijem zašto

ali šit love šit (vu)

alfa099
08-10-2002, 12:33
Čitam kaj Calibra brije, nema ga nešto...očito da je vidjeo reportaže iz jednog natjecanja, WRC mislim da se zove. Pa nisam baš vidio nešto Opela tamo, a francuzi caruju...mislim da je Pegula kralj i ove godine...

Calibura Zender
11-10-2002, 16:37
Ajde!