PDA

Pogledaj cijelu verziju : TV reklame za aute?



M
28-08-2002, 19:15
Od koje vam se marke auta reklame najvise svidaju,i zasto? Meni su najbolje bmw-ove,posebno ona za z3 coupe,a najgluplje su uvjerljivo opelove (npr. za novu corsu kad onaj tip trci po plazi).

_Stevo
28-08-2002, 19:25
hehe naj××××nija mi je ona sa onim spaljenim jamajcanima za doblo!!!
looooodi su(i spaljeni) :)) :smile06: :))

Girrari
28-08-2002, 19:35
Najbolje reklame, po meni, ima Audi, a najduhovitije (doslovno, a ne najsmješnije) FIAT.
Sve se odnosi na HRT jer satelit kategorički odbijam ugraditi.

VR6
28-08-2002, 20:41
Pogledajte na http://www.funnyplace.org/ reklamu za Peugeot 206, pa onda pricajte koja je najbolja...

_Stevo
28-08-2002, 21:25
nemrem se sjetit ni jedne bas ovak reklame. ona reklama sa onim blizankama za 147-icu definitivno valja: moja stara ju je cijelu pogledala i pitala koji je to auto i rekla da je lijep. fakat uspjesna reklama.

zonta
28-08-2002, 21:41
Najbolja je ova za redizajniranu 156-icu, sportivita evoluta. Remek-djelo od reklame.
Najgora koju pamtim je za Škodu, ono kad ćerka pokupi slijepog oca na stanici i onda on oduševljeno komentira auto, jer je šestim čulom osjetio kako je to super makina............katastrofa

Calibra Zender
28-08-2002, 21:43
Catherine Zeta Jones! :)

alfist_zg odlog.
28-08-2002, 21:43
meni bas ta za 147icu kad ona zenska vristi ide na ×××××.
Jedna od uspjesnijih (i provjereno , a i po mom ukusu) je ona za 156icu sportwagon sa Catherine Zeta Jones :"my shoes please".

u principu ak je komad dobar, svidja mi se pa da je bilo koja marka :) :)

alfist_zg odlog.
28-08-2002, 21:45
×××××ti calibra, u isti cas...8 sekundi nas dijeli.

sigurno se Catherine stucalo. :))

doc
28-08-2002, 21:51
najbolja mi je bila ona za 156 Selespeed, gdje se Jean Todt čudi zvuku motra na stazi u Monzi. I dobra je bila ona za 166, gdje se tip vozi po rusiji i ukljucuje navigaciju. A daleko najgora reklama je baš ona koja Zonta spominje, za škodu octaviu. Škoda općenito ima odvratne reklame, ko ona za Fabiu Sedan - ime joj je elegancija, il tak neko ××××××

Calibra Zender
28-08-2002, 21:59
Alfist_zg :smile10:
http://www.otomedya.com/Image19.jpg

_Stevo
28-08-2002, 22:18
khm, khm, khhhhmmmmm!!
catherine or alfa,
catherine or alfa,
catherine or alfa,
catherine or alfa,
catherine or alfa,
catherine or alfa,
catherine or alfa;

Catherine :smile06:

Ja!!!!
29-08-2002, 00:37
Šumaher i Baričelo sa Stilom!! A je taj Šumaher zajebant!!!

Girrari
29-08-2002, 01:07
E da, sad sam se sjetio ovih za Alfu.

1. Ona sa blizankama, užas totalni. Nevjerojatno kako me živcira.
2. Ova sa Katarinom i SW, odlična, bez premca.
3.Najbolja-kada tip dolazi u Moskvi s Alfom 166 na aerodrom, a ovi govore kako se ne može do Berlina ("jeste li sigurni"?)
4. Kada prolječe s 147-icom kroz neki tornado- totalno bezveze.
5. "Sportiva evoluta"- OK reklama, ali me baš ne oduševljava. Mislim da je ista muzička podloga kao u onoj sa "blizankama".



Ove Mazdine zoom-zoom reklame su mi simpa.

Club Italia
29-08-2002, 01:53
fora reklama mi je bila prije jedno 10-ak godina za renol mislim, kad voze šleper po nizbrdici i otkažu mu kočnice.... Fora su mi alfine reklame, audi također a i za forda se nađe neka fora reklama! da i mazdine zoom zoom su fora, za stilo forward thinking i ona sa baričelom i šumijem, fora je i od kawasakija kad se lik izriga, a jedna od najadnijih mi je gnojpelova kopija te reklame za speedstera!

p.s. fora mi je i reklama za wiliams bmw tj. compaq kad frank w. vozi bolid!

seyzmo
29-08-2002, 07:19
Jaoooooo
A zastavina ona, kad Kragujevac preko noci postane LA ?
:))

Dr. Strangelove
29-08-2002, 07:25
niste vidjeli hebenu reklamu dok ne vidite ovu koju ja imam na kompu za Peugeot 206!!... kad frajer negdje u Indiji uz pomoć pajsera, slona i zida "remodelira" svoju kramu da liči na 206! I na kraju nabaci lagani đir po mahali pred komadima.. i u trenutku kad čuješ mjuzu iz tog "novog" auta pukneš od smjeha....

TRANS AM
29-08-2002, 07:29
Seyzmo, :))

Calibra, ooooo daaaaa! Ketiiiiiiii :)

mc
29-08-2002, 08:17
Hi Dr. Strangelove,
I meni je reklama sa "Karpalom" genijalna. Ne znas jel' bi se smijao mjuzi iz auta ili njegovom kulerskom pogledu.
Nego, da se osvrnem na reklamu za Skodu Superb. Koliko se meni cini po reklami, u Skodi kao glavni adut za njihov novi uradak isticu postojanje "rupe za noge" i pretinca za kisobran (kisobran ukljucen u opremu) - vauuu. Zar zbilja misle da ce se netko pri kupovini ovakvog "direktorskog" auta pomamiti na kisobran?!?

mytbyte
29-08-2002, 11:36
A znate li vi da sam ja 10 min mislio da se vozim iza Škode Octavije i da mi je tek tada sinulo da na gepeku piše Superb...svaka čast Škodi...to ti je tako kad si posvojeno dijete koje roditelji tjeraju da prosi po ulici...

One stare Audijeve sa eskimima za Audi Quattro su bile super...ali ona za neke korejske gume, mislim Hankook...juri tip s nekakvom crvenom kabriolet mrcinom, rez na zeca koji lagano prelazi cestu, tip i dalje juri i odjednom skuži zeca...naglo koči, kamera snima iz kokpita dok preko cijelog ekrana pršti (zečija) krv...tip šokiran izlazi iz auta, kamera je visoko s strane, i skužimo da je ono što smo mi mislili da je krv zapravo crvena boja koja je od naglog kočenja (kao super gume) "skliznula" s haube auta (auto je do prednjeg vjetrobrana crven, hauba samo nelakirani lim, a zeko i dalje živ lunja po cesti...zaaakon...!!!

VR6
29-08-2002, 11:48
Dr. Strangelove to je ona reklama za koju sam gore stavio link.

mytbyte gledao sam tu reklamu (kumho gume), crveni porsche boxster, odlicna.

mytbyte
29-08-2002, 12:02
hahaha, ma da, davno je to bilo, al dobar spot ostaje u glavi bez obzira na detalje...

a vidio sam sada i ovu za Peugeot 206...haaahehehahaha...samo da ljudi ne shvate da je ispod tog prekrasnog lima fakat ono indijsko taksi vozilo...hehe... ;)