PDA

Pogledaj cijelu verziju : Opel Corsa Ri



Corsa Ri
23-08-2002, 21:44
Dobra vecer ! Vlasnik sam Corse stare jednu godinu, nakon 4 mj. pojavila se greska na elektronici, kontrolna lampica blokade motora se bez razloga zna ponekad aktivirat i onemogucit paljenje auta,u ovla.servisu kazu da gresku nezna opel ispravit i "whatever" i tako nije neka greska. Ima li jos tko takvih problema i mozda rijesenje.

Dino
16-11-2003, 07:58
Ja nemam taj problem, meni kod startanja motora (astra-Y17DT) dugo gori lampica ulja. Kao i vama u servisu tvrde da to nije greška i da to ne znaju popraviti. Ili vozi, dok vozi, a onda kupi drugi auto.

Opel N Joy
16-11-2003, 12:28
Nas "zadovoljnih" Opelom se prilično skupilo. Kao i vi, i ja sam se naslušao raznih izmotavanja. Na kraju sam iscijedio iskreno priznanje: OPELova vozila koja k nama dolaze su :smile17: kvalitete. Zato apeliram na sve koji misle kupiti Opelovo vozilo u Hrvatskoj, neka to ne čine. Neka pokušaju barem u SLO; jer njihovo se tržište smatra "zahtjevnijim".

A i tebi preporučam da na servis odeš u SLO ili u Italiju (to ti i nije tako daleko); baš me zanima što bi oni rekli. Ako ti nije istekla Opel Assistance kartica, napravi se bedasta, odi u ITA, zadihana i uzbuđena u servis, i reci što ti se to odjednom događa. :))

Opel N JOy
16-11-2003, 12:30
Sorry, sad tek vidim da možda i nisi Ž, ne znam kak mi se to učinilo. Nema veze :smile17: i tak sam sinoć bio malo pod čokom pa mi se danas malo priviđa.

širokobriježanin
16-11-2003, 14:53
Bili ste vi pod nečim žešćim, odgovarate mu, a pitanje je postavio prije godinu i 3 mjeseca! :smile06: :smile06: :smile06:
Tko zna gdje je sad tip i ima li uopće dotičnu corsu...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Biciklist
18-11-2003, 22:47
koji idioti !!!!!!!!!!
STRAŠNO

itd
19-11-2003, 06:59
Svašta, stvarno svašta! :o

neo_ri
12-04-2004, 15:55
Dobar dan, imam opel corsu C 01. godiste, nakon 6 mjeseci javio se također problem paljenja lampice i nemogucnost startanja auta, tek nakon 3 do 5 puta. Obratih se ovlastenom servisu gdje su prvo rekli da je to normalno ali na moje inzistiranje rekli su da ce provjeriti. Nesto su napravili spojivsi modul na auto i vidi vraga sve je bilo ok puna dva dana, a zatim opet ispocetka, i to je trajalo jedno popodne i nestale sve kontrolne lampice. Otidem opet do servisa a oni bi opet nesto pokusavali ali ni sami neznaju sto. Na savjet poznanika otisao sam u slo Opel Tavcar servis gdje su rekli da se zna za taj problem da opel nije to jos rijesio " valjda auto ima premalo RAM memorije ". Nakon par mjeseci nazvali me iz slo servisa da je dosla zakrpa za taj problem i da dopeljem auto i to su rijesili, tako da sa tim vise nemam problema. Jucer se javio novi problem u voznji se jednostavno iskljucila komandna tabla svi indikatori su se spustili na nulu ( benzin, temp. brzinomjer, contagiri, osvjetljenje, kilometri) te žmigavci nisu reagirali, sada je mozda kakav virus ili slabo napajanje ili bed sectori hdd. Ako netko ima slican problem neka please kaze ima li tu spasa.
Pozdrav

daco
13-04-2004, 16:54
:smile18: izgorio osigurač!