PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zar je Alfa toliko dobra ?



Fresh
19-08-2002, 14:35
Priznajem, na forumu sam tek zadnjih dva mjeseca, ali jedna stvar me užasno živcira.

Koja se god tema potegne sve završi na prepuvavanju - Alfa protiv ostatka svijeta -.

Pa zar su Alfe i njihovi vozači toliko posebni da je sve ostalo smeće.

Nisam ja mrzitelj Alfe, ali nisam baš ni obažavatelj, ali me smeta to šta se sve uspoređuje s ....

Selo veselo
19-08-2002, 14:41
Prijatelju moj oni misle da ako se kaze da je auto u "Golfovoj klasi" odmah i automatski moze???? da se poredi s Golfom.

Ono sto ne znaju da se to samo tako kaze, a ne da se moze porediti.

he,he,he,he :smile06:

SB
19-08-2002, 14:42
Momak,Alfa ti je auto sa dusom za razliku od kojekakvih VW produkata.Razumijes?Naravno da nerazumijes,kada budes imao Alfu onda ces razumjeti nas Alfiste.Ti kada sjednes u neki VW produkt tesko da ce se u tebi potaknuti neke emocije...shvatit ces ti to vec...mlad si. :)

Fresh
19-08-2002, 14:49
Vidim da sam otvorio veselu temu, samo nije mi jasno gdje sam ja to u objašnjenju teme spomenuo i jedan drugi auto.

I za vašu informaciju nisam vlasnik VW, a u životu sam vozio svakave aute uključujući i Alfu.

alfist_zg
19-08-2002, 19:45
nemoras se zivcirati Fresh.
Nisu Alfe najbolje(dobro, meni jesu :) ), niti su ostali auti smece.
to prepucavanje...ovisi iz koje perspektive gledas.
pozdrav. :)

alfa099
19-08-2002, 20:03
Bježi Fresh od Alfe! To ti je teško smeće, nije to za tebe!
Samo nam treba još jedan novopečeni alfist koji se oduševljava 156com a sve je prije toga smeće...
Gadi mi se sve to prepucavanje!
Serite po alfi kolko hoćete, srat ću i ja al ju ja vozim i to onu najljepšu, GTV...

EasyRide
19-08-2002, 20:49
:) haha Tak je - alfa je smeće! Al kad sjednem u nju cvatem i istinski sam sretan. Kada je vozim i ona najlošija mi se čini na cesti kao sve što trebam od jednog prometala na 4 kotača. Ali kao što sam rekao, ako misliš da je alfa ××××××, a bemti miša nemoj je voziti. Kada bi je svi vozili izgubila bi mrvicu ekskluzivnosti, a to nebi htjeli...

alfa099
19-08-2002, 21:08
Mislim da više ne bih vozio Alfu kad bi ju svi vozili ko kaj voze Golfa, ili BMW u svojoj klasi. Ovak moja GTV ima svoju posebnu ljepotu. Parkiran M3 i moja GTV i svi gledaju moj kramp jer su M3 vidli već 100 puta...
NEMOJTE KUPOVAT ALFE, NIJE TO ZA VAS! KVARE SE, NE IDU NIKAK, NE LEŽE NIKAK A TROŠE KO ZSA ZSA GABOR!
UBILA VAS STRILA NEBESKA AK KUPITE ALFU.
Ak ju već imate, znate kaj govorim...

Club Italia
19-08-2002, 21:23
salažem se sa alfistima! alfa je smeće, a ja bi baš rado volio imat jedno takvo smeće

alfa099
19-08-2002, 21:34
Kao što rekoh, Alfa je najgore smeće na svijetu i nemojte ju ni slučajno kupit!

alfist_zg
19-08-2002, 21:39
nema sanse da dam lovu za to smece. :smile08:

alfist_zg
19-08-2002, 21:40
i negledaju samo tvoj kramp jer su m3 vidili vec 100 puta, nego zato jer je ljepsa 100 puta.

nije lose
19-08-2002, 21:42
http://www.cuoresportivo.ch/alfas/myalfas/614x460/tacho.jpg

SB
19-08-2002, 21:42
Kada ce Alfa moci ovako nesto? ;) :)) http://www.funnysnaps.com/ioverloaded.html

alfa099
19-08-2002, 21:43
Čekaj...sad pljujemo Alfu!
Nego, shvatio sam da je stav većine ovdje da sve prije 156 kod Alfe je smeće, po motorima i dizajnu.
Pa djeco draga, ×××× vas ćuk, jeste li vi ikad vidjeli GTV? (1994.-)

uf ..,nije ni ovo
19-08-2002, 21:43
http://www.cuoresportivo.ch/alfas/myalfas/614x460/my166-offen.JPG

SB
19-08-2002, 21:47
Ovo je pila! :)) :)) :)) http://digilander.libero.it/cuoccimix/AIMAGE4.JPG

SB
19-08-2002, 21:50
Kad narastem,bit cu Yugo Florida. :)) :)) :)) http://digilander.libero.it/cuoccimix/yugoeuro.jpg

Fresh
20-08-2002, 07:29
Vidim da sam ''alfu ×××'' i Club Italiu'' pogodio u žicu.
Lijepo od vas što me odgovarate od tog auta, ionako ga nikad nebi kupio, pa da moram biti u društvu tipova poput vas.
Samo se nadam, a i znam da ostali alfisti nisu primitivci kao vas dvojica.

_Stevo
20-08-2002, 09:05
fresh nisi ih pogodio u zivac(mozda i jesi) al nisu primitivci. najvjeroatnije se zajebavaju ak su to uopce oni pisali. za alfu××× nisam bas siguran da je piso. poceo se neko pojavljivat pod reganim nickovima isto ko i prije i provocira.

alfa099
20-08-2002, 14:10
Pisao sam, da ja sam napisao ove postove iako netko šara s mojim nickom. A zašto bi ja nagovarao nekog Fresha da kupi Alfu? Pa što manje tih auti na cesti to je i ekskluziva veća. Bježite od alfi, ak baš morate, kupite si Fiata.
I pročitajte novi britanski "Autocar"...
I Fresh, ne vrijeđaj bez veze...novi si kid on the forum i ne seri o nama koje ne znaš...tata ti mogu bit...i j... ti majku...

_Stevo
20-08-2002, 14:17
alfa××× mislil sam da je neko neko drugi napiso to al ok, nema beda ;)
ali daj molim te suti kaj se tice ovoga da ne kupuju alfu. pa kaj ti mislis od kud meni pare da si ju jednog dana kupim ak ce bit skupa :) dobro nemoraju je skomercijalizirat ko golfa al nek ju ucine pristupacnijom i malo pojeftine :)))))))))))))

alfa099
20-08-2002, 14:31
...ja bi ju još poskupio...ko BMW...tad je to ekskluziva...a sve potrošene aute odmah u prešu...nema krpanja, pa da se poslije žale da im je auto groblje...a za oldtimere samo auti s manje od 50tkm...kaj će vam Alfa? Kupite si Škodu...

Fresh
20-08-2002, 15:03
To što sam mlad na ovim stranicama, ne zanči da sam mlad u životu gnoje jedan prištavi, sigurno ti je takva i alfa, našodrana sa gnojem i isjedcima jer uvijek kad sjedneš u nju svršiš od užitka. Na alfi se sigurno kao dodatna oprema nude brisači iznutra.

Ako si tko treba jebat mater onda si to ti. Zahvali joj što te napravila tako glupog i debilnog.

Ispričavam se svima onima koji će ovo pročitati osim naravno dotičnom, ali nisam mogao ostati miran.

alfa099
20-08-2002, 15:07
Fresh, ti si ××××××. SIC

Yokosuka/
20-08-2002, 15:22
..u životu sam probao samo jednu Alfu, bio je to model 164 2.0 TS sa svom opremom. Put koji sam prevalio sa njom prošao je strašno brzo i u meni ostavio super ugođaj, sve najbolje o tom modelu. Još kad bi samo mogel probati model GTV!...

Ja, Alenko
20-08-2002, 16:08
Bravo Yokosuka, zaslužio si da probaš i 3.0 V6, put koji češ tada prijeći vremenski će se prepoloviti na pola. ;)

Serbia GTi
20-08-2002, 23:25
Koja je ovo alfa_ Nikad je nisam video?
http://www.hotrodding.org.uk/1990_alfa_romeo_sz-2.jpg

Calibra Zender
20-08-2002, 23:30
Alfa SZ

Serbia GTi
20-08-2002, 23:35
Pa, video sam da piše na properties slike alfa sz, ali prvi put čujem za taj model... :smile11: daj neki info

Calibra Zender
20-08-2002, 23:40
Detalje će ti netko drugi morati reći ili skokni na google pa malo potraži. O tom modelu i ne znam previše.

Fresh
21-08-2002, 07:26
I meni je to bio nepoznat model, ali kako ga je Calibra imenovao kao SZ, pogledao sam šta se o njemu nudi na internetu.

Evo karakteristika:
2959 ccm
207 KS pri 6200 rpm
ubrzanje 0-100 za 7 sek
max brzina 250 km/h

Jedan tip prodaje crnu, ne piše koje je godište, prešao 69.000 km za 29.000 eura.

Fresh
21-08-2002, 11:14
Evo i Spider varijanta.
Navodi se da je auto proizveden početkom devedesetihhttp://home.wxs.nl/~evdbeek/rz165.jpg

mytbyte
21-08-2002, 11:37
A kak to netko može šarati s tuđim registriranim nickom??? Stavlja razmak pa izgleda ko da je isti ili kaj? Samo znam da meni forum nije dopustio da se neregistriran potpišem ko već registrirani "ja"... :smile11:

Calibra Zender
21-08-2002, 12:43
Nije bio problem razmak viši ili manje nego je netko uspio probiti zaštitu i ufurati se pod svim mogućim nickovima.
Pa probijeni su i daleko zaštićeniji siteovi, a ne da netko potkovaniji informatičkim znanjem ne bi provalio i u ovaj site.

EasyRide
21-08-2002, 18:40
Vidim da su neki nabasali na "alfu s sufiksima". Te su alfe protutipovi koji se baziraju na alfama 75. Veličanstveni auti koji su se testirali kraj jezera Loh Nes. To su alfe koje veličaju sve što alfa predstavlja, te molim: ak nisi sklon alfama zaboravi ovo što si vidio na slikama gore, jer zadirete u najljepše snove svakog poznavatelja automobila.
P.S.
Pod "poznavatelje automobila" ne mislim na tipove kao što je Niko Pulić koji kao mjerilo za sve uzimaju Mercedes.

EasyRide
21-08-2002, 18:45
http://www.hotrodding.org.uk/bikini12.jpg

znatizeljni
21-08-2002, 18:50
koje je to,sta si to ti na slici?????

EasyRide
21-08-2002, 18:51
Ovo gore je mjerilo vrijednosti kao i Alfa s sufiksima, to su klase za sebe...

alfist_zg
21-08-2002, 18:56
Easy...predivna pozadina...ali nemoj vise molim te....neocekujem to na forumu o autima , pa bi me moglo srce strefit...aaaaaaa :smile10:

Club Italia
22-08-2002, 00:16
e to bi valjalo provozat, onako laaagano!!!

http://www.plauder-smilies.de/love.gif

Calibra Zender
22-08-2002, 08:33
Club Italia, kradeš mi smajlije!http://www.plauder-smilies.de/rough/behead.gif

alfa099
22-08-2002, 14:06
EasyRide, o kakvim ti "prototipovima" govoriš? Kolko ja znam, Zagato u verzijama RZ i SZ se proizvodio serijski u ograničenim količinama a mogu se i danas kupiti rabljeni već od 30.000 eura za bolje primjerke. Ima ih u gotovo svakom talijanskom katalogu rabljenih iako ih je štancano cca 300 komada RZ-a i 1300 SZ-a.
Ima na netu neki frajer iz Nizozemske koji brije na sve te aute i ima lista gdje je svaki primjerak. Potražite ak vas zanima, isplati se. A bila je to i tema.

mytbyte
22-08-2002, 15:30
Kakvih sve debila ima...sad se njemu dalo hacknut www.vidiauto.com da bi mogo nas podjebavat koristeći naše vlastite nickove...daj bog da uspije probiti server US Ministry of Defence i onda greškom lansirati nuklearke na samog sebe... :smile09:

EasyRide
24-08-2002, 18:50
Ma po××××m ti se ja na Zgatov. Alfa je krajem 80tih te kupeove napravila na bazi 75. Tjero ih je 3.0 V6, ak se ne varam, preuzet iz 164. Mislim da se ne varam. Čitao sam o tim "test-vozilima" koji su se prodavali u ograničenim serijama. Zgatov se tu upleo, s motivom da te aute proda u nekakvim "šta ti ja znam" kolikim količinama. Zapravo Zgatov tu ima profitersku ulogu... Il tak neš. Davno sam čito o tim modelima pa mi oprostite radi ovakvih (dez)informacija u vezi Zgatova. Bilo je u AutoAutu pisano o tim modelima. Negdije u isto vrijeme kada se pisalo naveliko o GTA 1300 juniorki i guliji... Kada je za AutoAuto piso još onaj Siniša Tkalčević (svaka mu čast i slava), koji se preselio u Autoblic.

EasyRide
24-08-2002, 18:55
Te alfe u imale otpor zraka oko 0.28, a pogleć kak izgledaju. Alfa 33 ima lijepšu liniju... Nema slika s prednje strane auta. Da vidite kakvih predivnih 6 okica krase tu alfu. Atek rupica u nosiću, i bugati bi se sa svojim "kopitom" posramio...

q100
25-08-2002, 11:37
jednostavno najbolja :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :):)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) ) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)):)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :):)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :):)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) ) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) ) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

alfa099
25-08-2002, 13:16
EasyRide: ZAGATO, ZAGATO, ZAGATO!
Za domaću zadaću napisati 100 puta...
:)) :)) :)) :)) :))

alfa099
26-08-2002, 15:54
Čitam još jednom i ne vjerujem! Da je "Zgatov" imao profitersku ulogu...
I još jedan biser: Siniša "Sinek" Tkalčević...
Ne vjerujem!
ZAGATO je dugo surađivao s Alfa Romeom, pogledajte povijesne modele a kruna suradnje bio je auto nastao na bazi 75-ce koji je imao oznaku SZ i RZ. Ograničena količina samo je dokaz ekskluzive.

q100
26-08-2002, 20:46
evo zadače alfa

od×××× od××××
od××××
od××××
od××××
itd. :)) :))

Club Italia
27-08-2002, 02:11
Club Italia:

"salažem se sa alfistima! alfa je smeće, a ja bi baš rado volio imat jedno takvo smeće"

fresh:

"Vidim da sam ''alfu ×××'' i Club Italiu'' pogodio u žicu.
Lijepo od vas što me odgovarate od tog auta, ionako ga nikad nebi kupio, pa da moram biti u društvu tipova poput vas.
Samo se nadam, a i znam da ostali alfisti nisu primitivci kao vas dvojica."


fresh gnoju jedan zbog čega sam ja primitivac???, znači ako sam napisao da bi volio imat alfu ja sam primitivac? ako je tu neko primitivac onda si to prije ti nego ja! ja nisam na forumu s ciljem da vređam osobe, ali ti očito jesi!pa što ako mi se sviđa alfa, sviđa mi se i mercedes i bmw i jaguar i još mnogo marki automobila! tek sad kad sam pročitao tvoj post si me dirnuo u žicu, inače me boli ××××× za tvoje mišljenje o alfi i bilo kojem drugom automobilu! mislio sam da si normalniji, ali sad vidim da ni ja nebi htio biti u tvom društu konjino jedna paraplegičarska!! ispričavam se ostalim sudionicima foruma na nekoliko desetaka prostih riječi upućenih freshu, ali ×××× ga vređa iz čista mira pa evo mu malo sada! http://www.plauder-smilies.de/2up.gif

Fresh
27-08-2002, 07:43
''salažem se sa alfistima! alfa je smeće, a ja bi baš rado volio imat jedno takvo smeće''
Ovo je tvoj citat.

Ako sam već pokrenuo temu koja se tebi ne sviđa, onda me razuvjeri argumentima, a ne zajebancijom.
Šta bi ti zaključuio da sam ja tebi poslao takvu poruku.

I nemoj više vrijeđati konje, ipak su oni ineligentnija bića od tebe.

Mad
27-08-2002, 08:33
Bičino Fresh, ×××× si mater konju blesavi, šta si ovdje došao provocirati poštene i normalne ljude!

Fresh
27-08-2002, 08:41
Odustajem.

Vidim da se s vama na lijep način ne može razgovarati.

A ove psovke ti sigurno izgovori mama kad te ujutro budi i mijenja ti pelene.

Club Italia
27-08-2002, 23:49
ja nisam reko da se meni tvoja tema ne sviđa, svako tu ima pravo na svoje mišljenje, ali ti si prvi počeo vrijeđati, a ako nemožeš prihvatit zajebanciju koja čak i nije bila na tvoj račun onda je to tvoj problem!

Alafat
16-09-2003, 09:53
ALFA JE ZAKON

Fresh
16-09-2003, 09:59
Evo još jednog mozga koji izvlači davno zaboravljene teme.

Ograđujem se od ove teme kao njen pokretač, za mene je ušla u zastaru.

viggen
16-09-2003, 10:11
Vjerovatno je nesto na temu, da Alfa je "ziva" i recimo jedan njemac nije...
...ako gledam iz perspektive motocikla, ja imam Aprilio Falco 1000 i prijatelj Ducatija MONSTER ST4.....motori puni emocija, ali uvijek nas Japan bikersi zajebavaju, dali smo dobili u kompletu i mehaničara, ulje i to.....

Ali ja nikad ne kazem da je Aprilia/ Ducati bolji recimo od Honde. Ima glas, ima performanse, ljepotu....a nema kvalitete...ali to sam uzmio u zakup. Tako sa Alfo. Djevojka toga franda imala dvije Alfi 145 - prva jos boxer i druga 1.8 benzinac mislim da godina 2000. Rezultat: Odlicna lega, lijeje ali: kvarovi, kvarovi i kvarovi. Problemi sa pompama, zavore, elektronika....djevojka jo sada prodala i mislim da bira između megana (ne znam model) i cliota. Poanta: Neznam sta vi radite na forumu sa alfana, ta djevojka ljubiteljica alfe i ferrarija, ali je rekla, da treba kola za posao i da ji dosabilo da uvjek nesto ne valja. Jer najbolja Alfa: Sa ovog zornog kota nije. Ako imas ti avto za vikend onda super. Ma da moras na tjedan napraviti 1000km, ona se pitas, jer je jecimo jedan A3 svarno tako govno, kako alfisti kazejo.

pozdrav.

Girrari
16-09-2003, 12:18
Kako se nekoć dobro klalo...

Sad smo si svi dobri, pa nema više ×××× majku.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

alfaiomega
16-09-2003, 12:53
alfa e bella
tu VIGGEN tu non capisco niente

viggen
16-09-2003, 12:53
Sta želiš reči girrari?

Bmw Touring
16-09-2003, 12:59
Viggen,Girrari ti zeli rec da ti ×××× mater ali usmeno a ne pismeno :)) :smile06: :)) :smile06:

viggen
16-09-2003, 13:00
Zašto? Sto sam ja rekao?

Girrari
16-09-2003, 13:01
:smile06:

Želim reći da su nekoč rasprave bile puno više na nož i puno živopisnije. <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

Fresh
16-09-2003, 13:12
A-ha
sve dok se nisu pojavila određena gospoda koja su počela postove sa izljevima bjesa brisati, a i dok svi ti ljudi nisu završili zajedno na žderači i pijači.

Morali bi odrediti jedan dan u mjesecu kad je sve dozvoljeno, da se sjetiomo kako je nekad bilo.

viggen
16-09-2003, 13:12
ALFAIOMEGA: e ma parli italiano. Penso che capisco, ma forse esprimo i miei pensieri tropo male....probabile per colpa di lingua....

Bmw Touring
16-09-2003, 13:18
ma viggen nisi ti nista krivo reka.To se ja i Gira malo zezamo :)

viggen
16-09-2003, 13:24
BMW :)

INTERCEPTOR
16-09-2003, 16:30
Viggen ducati nema kvalitetu? Pa ti si majčice bolestan :smile17: :smile17: :smile17: I još da su japanci kvalitetniji. Nisi normalnan, stvarno. :o :o

Mario Haas
16-09-2003, 16:42
Hm da se i ja uključim u raspravu. Malo sam posnimio crvenu zagrebačku Alfu SZ. Ekskluziva? Možda po agresivnom izgledu i komponentama koje su tada bile najbolje što Alfa ima. Iznutra zanimljive linije ali jadna izvedba, nemojte se ljutit. Detalji su ćelavi i sve izgleda nekako siromašno. Inače je karoserija od plastike i kad malo bolje gledaš sve izgleda valovito, kao loše pokitan i loše pošlajfan auto poslije karambola. Ne mogu se otet dojmu da je to ekskluziva a la Alan Ford. Jednostavno, taj auto je morao bit napravljen kako treba, u metalu i nije se trebalo šparat na njemu. A čujem da nije bio ni jeftin. Još jedan primjer kako šlamperaj može pokvariti dobar koncept. Da me se opet krivo ne shvati, SZ mi predobro izgleda a sigurno je mrak doživljaj za volanom ali malo mi je čudan takav koncept ekskluzive.

CLIO SPORT
16-09-2003, 17:01
ma alfe su u biti ok auti,ali me zivciraju tu neki slijepi alfisti kojima je alfa bog i bog-njima jednostavno nije jesno da uvijek postoji i daleeeko bolji auto cak i od najboljeg!

:o :o :o :o

INTERCEPTOR
16-09-2003, 17:17
SZ je bila bazirana na poboljšanom drivetrainu 75 3.0 V6, E a+sad ono što ej zanimljivo ej to što je koristila neke komponente koje je koristila natjecateljska 75 koja se koristila u ITC-u :o

Hondo ima pravo auto nije baš sklepan kako spada i to se vidi i na slikama.

A ti clio sport ne razumiješ da alfistima nije važno je li alfa najbolja i da li će za isti novac dobiti više KS. A daleko bolji auto čak i od najboljeg sigurno ne košta isto kao alfa jer auti. A ako ćemo prevazići okvire klasa što ti stalno radiš i sve živo uspoređuješ s dvanulčekom, moraš znati da se auti ne mjere samo po konjskim snaga i perf. Makar ih ja mjerim, ali u OKVIRIMA klasa. Ja bi rađe uzeo 156 2.0 staru godinu dvije nego novi clio sport. Stavim joj turbo i ode i clio sport, a ležanje se rješava za 500 eura. I gdje je sad clio sport? Kužiš što hoću reć.

Mario Haas
16-09-2003, 19:05
Ma sve je to super mehanički ali ta plastika nikak ne ide s autom koji ima ambicije bit prava bomba.
No, a kaj onda ak se spucaš s tom plastičnom Alfom, ne treba ti limar nego ga lagano možeš furat u brodogradilište Greben - Vela luka, tamo znaju radit sa stakloplastikom.
:smile10:

alfist_zg
16-09-2003, 21:18
dobro viggen , mrzio sam te najvise na ovom forumu , ali sad vidim da si ljubitelj motora, pa ti pola oprastam...nego..vidis , cudno , nas Girarri ima Alfu "za posao" kako ti to kazes i vec je drmnuo 70 tisuca km u par mijeseci, a da se nista nije kvarilo.
Dobar mu je neki posao, sta kazes, ha? ;) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Alfa Romeo-the greatest love of all.</font>

alfist_zg
16-09-2003, 21:21
joj da , fresh , sad kad ovo citam ponovo , hahaha...nema zastare hehe...

znas kako se kaze: poslije jebanja nema kajanja.
presuda SZa glasi: nema izija za tebe u petak.
Ali posto ti je to prvi prijestup i uzecemo ti olakotne okolnosti sto si otac malog djeteta, pa ces proci samo uvjetno ovaj put. :) :) :)

ciao!<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Alfa Romeo-the greatest love of all.</font>

alfist_zg
16-09-2003, 21:26
i jos nesto Viggen, i ja sam isto imao Alfu 145 kao i ta djevojka , presao sam oko 95 000km u malo manje od 4 godine.
ne poznam nikakve kvarove o kojima pricas.
Mozda nebi trebalo sve uzimati kao pravilo, sta mislis?
pozdrav!

Mario Haas
16-09-2003, 21:41
Alfist, nemoj mrzit viggena. Možda bi te mogao upoznat sa tom prijateljicom pa da razmijenite iskustva?

:))

viggen-frend
16-09-2003, 22:14
E to ne može, jer je viggen spomenuo prijateljicu od frenda, a taj frend sam ja, tako da je več zauzeta!

Mario Haas
16-09-2003, 22:16
Dobro dobro momci, dogovorit ćemo se ljudi smo. Nego, odakle ste?
;)

viggen-frend
16-09-2003, 22:18
Iz Sežane

Mario Haas
16-09-2003, 22:20
Hebemu, tamo nisam nikad bio. Jel idete šta u Gavioli? Ili pitam gluposti?
;)

netko
16-09-2003, 22:35
Ne pitaš gluposti ali ne idemo jer nije baš najbolje za naš okus.

sepra
16-09-2003, 22:48
Ja ne vidim ništa loše ili netočno u konstataciji da je Ducati prema kvaliteti daleko iza standarda japanskih motocikala.I meni se sviđa Ducati i volim ga ali neke stvari su jako poznate. Nemojte miješati vašu poznatu talijansku patetiku sa čistom stvarnošću.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

Mario Haas
16-09-2003, 22:51
Slažem se. Mislim da su japanski motocikli ipak puno puno kvalitetniji. A što se šarma tiče, nitko ne može osporiti talijanski šarm jednog Ducati 916 ili još bolje, Ducati 900M, ali ni jednog legendarnog Suzukija GSX-R750 a kamoli Kawasaki ZXR750 pa sve do najnovijeg Ninje od 1000cc. I tako dalje.

CLIO SPORT
16-09-2003, 23:02
INTCP....ti ocito jos nisi skuzio da sam se zajebavao zadnjih tjedan dana da je dvanulcek ovo-ono!

ali nema veze....alfist si pa te kuzim!

:o :o :o :o :o :o :o :o

viggen
17-09-2003, 07:17
Interceptore, jer ti procitas sto ja napisem? Meni su italijansji motocikli najbolji, i osobito vozim italijanski motocikel. Ali nazalost, mnenje između motorista je, da je Honda najbolja. No, ja sam hteo reci, da nikad nebi uzeo japanca! Ducati, Aprilia, MV Avgusta i ostali italijanski dragulji so za moje pojme najbolji! Japanci nikad necejo napraviti toliko emocionalan motocikel. Ali to je moje osobito mnenje.

viggen
17-09-2003, 07:22
alfist-zg: Ma daj, zasto bi se mrzili! Više ljudi više zna. Nije lepše između razgovarati i zmenjavati mnenja i iskustva? A to, da imamo razlišne okuse je bolje i zanimivije! Pozdrav. :)

viggen
17-09-2003, 07:27
alfist-zg: Da i još to: Kada sam pisao o alfi 145 nisam hteo reci da je loša ili postavljati naveden primer za pravilo! Još uvijek mi je lijeka, bilo šta se ji desi, i kad idemo van, malo do obale (Portoroz) uvjek mi je v uzitak sjediti u nji i sljušati zvok ter uživati v legi.

alfist_zg odlog.
17-09-2003, 17:15
joj sad me je sram :smile08:

nisam mislio "mrziti" u klasicnom smislu rijeci, nego u "forumovskom" smislu rijeci.

Ajde uzivaj,ciao

:) :) :)

T-IE
17-09-2003, 20:53
Club Italia, gadnu si jezičinu imao pred godinu dana... :smile06: :smile06:

S V T
18-09-2003, 06:49
jezik mi je isti već godinama, evo dokaz:

GOLF JE ×××××× KAO I CJELI V.A.G. KONCERN<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

viggen
18-09-2003, 07:17
SVT, bez dlake na jeziku..
Jer znas da SVT je bio jedan vrlo dobar Subaru, više znan u zda, ima 6 valjni boxer motor..... :) mislim da tako godine 1993.....