PDA

Pogledaj cijelu verziju : LAW - OPET PROBLEMI!!!



Calibra Zender
18-08-2002, 23:14
Forum Ponuda-potražnja, topic calibra zender

Neki papak je otvorio ovaj topic pod mojim registriranim nickom i ubacio sliku neke polugole koke. Ali nije problem u koki nego u tome kaj se opet netko probija kao i prije i radi pomutnju! Daj to malo pregledaj pa sredi stvar. Da se nije onaj seronja gastarbajter ponovno vratio. Jer se ponavljaju ×××××× s postovima pod za sada samo mojim nickom.

A sva potencijalna vrijeđanja pod "mojim" nickom uzimajte sa rezervom jer ih ja 100% neću pisati.

Unaprijed hvala!

p.s. ako je probijena kojim slučajem lozinka, javi da promijenim nick!

Serbia GTi
18-08-2002, 23:21
Probaj ti odmah da promenis nick.
Ne znam kako bi te taj lik drugacije "provalio".
BTW, je l` bilo nekog efekta nakon one prve teme "LAW!!!"?

Calibra Zender
18-08-2002, 23:36
Ma nije bilo nikakvih promjena.
A bio se prije par mjeseci neki gastarbajterski luzer ubacio pod mojim i Girrarijevim nickom i srao po svima i vrijeđao pa je jedno vrijeme bilo dosta problema na forumu. A sad vidim da je opet otvoren topic koji JA NISAM otvorio. Dakle, opet problemi.
Zato molim da se to ispravi da se može i dalje normalno komunicirati. A i da promjenim nick i kažem eto sad sam pod ovim nickom opet nemam garancije da kreten neće isfuravati i novi nick. Problem su rupe u sustavu koje Law mora srediti.

Calibra Zender
19-08-2002, 23:09
Forum Ponuda-potražnja je krcat to××××ma s "mojim" potpisom, a koje NISAM otvorio. Neko kopile opet tjera bolesnu zahebanciju!

Girrari, ima i jedan topic tamo otvoren pod tvojim nickom. Jel "tvoj" ili nije?

A i pojavilo se podosta postova od Alfe×××, a koji nisu baš u njegovom stilu. Neka psovanja na debelo i široko i razne gluposti u postovima. Do sada nije na taj način komunicirao pa je i to malo čudno.

Da zaključim, neko kopile se ubacuje pod mojim nickom i pitaj Boga čijim još!

LAW POBOGU SREDI PROBLEM!

VR6
19-08-2002, 23:15
Law je na odmoru...

_Stevo
19-08-2002, 23:16
sta ga ne mijenja order?:)))))

Girrari
20-08-2002, 12:31
Calibra, ne nije to moj post. Znaš da nisam takav idiot.

Očito je netko uspio provaliti forum.
Znate kak pišem pa zato budete prepoznali ako netko uleti.

A ne vjerujem da je ono post od alfe××× (na prodaji) ili pak čovjek malo tjera zajebanciju.

Calibra Zender
20-08-2002, 13:44
Nije ono ziher post od Alfe××× pod prodajom kao što ne vjerujem da su u forumu Alfa romeo postovi od tebe, Alfista i Alfe×××.
Sredit će se stvar kad se Law vrati, a do tada ću postati što rijeđe i naravno bez i jedne uvrede.

alfa099
20-08-2002, 13:52
Dođem, upalim komp i imam kaj vidjet!
Mjenjam nick! Ili se ostavljam foruma dok se Dudo ne vrati!

Calibra Zender
20-08-2002, 14:31
Nema smisla mijenjati nickove. Treba pričekati Law i nova krpanja rupa.

hacker
20-08-2002, 19:07
ljudi primite moje isprike,samo sam malo gledao sta znam,sorry svima,nece vise toga bit...,sutra idem na godisnji nema me dva tijedna,pozdrav svima,koliko god vas ima

q10
23-08-2002, 23:52
Ja sam se malo zahebavao sa forumom.
Neču viče obečajem!
VW forever, LHM never!!!

seyzmo
24-08-2002, 15:18
ko god zna neka malo scannira ip-ove ljudi koji se logiraju. Pa sve ce vam biti jasno.

hakeri... smjesno

Calibra Zender
24-08-2002, 16:19
Seyzmo, kak vidjeti IP-eve? Bilo bi mi drago da vidim koji to papci ×××× pod kvazi nickovima.

seyzmo
24-08-2002, 16:30
eh.. osnove unixa.
telnet, ftp i slicno, ako ti to ista znaci reci, ako ne da ne duzim.
Treba(s) se logirati ... hm ... sa drugog servera, recimo to tako (iako nije istina) i to vrlo oprezno (ako ne znas sto radis, vidiauto.com ce biti jako ljut) :))

Calibra Zender
24-08-2002, 20:07
Telnet i ftp ring a bell, ali nedovoljno. Detalje, ako ti se da, na nino_cro@yahoo.com. Thanx!