PDA

Pogledaj cijelu verziju : ,odbojnici u boji karoserije



Arsch
16-08-2002, 18:07
Od najosnovnijeg modela u gami startaju s odbojnicima u boji karoserije.Francuzi i Talijani traže da im se kupi skuplji model tek onda isporučuju serijski auto u potpino istoj boji.Dali ste vi protiv plastičnih odbojnika?

mytbyte
16-08-2002, 18:16
Danas su skoro svi odbojnici plastični, pa i oni koji su u boji karoserije...ovisi od boje automobila da li mu stoje nelakirani (crni) odbojnici ili ne, činjenica je da se na njima ne vide ogrebotine onoliko koliko recimo na odbojnicima pofarbanim u srebrnu boju, ,ali pravilo je da su automobili dopadljiviji s branicima u boji karoserije, dakle ja glasam za njih, pogotovo ako je na mjestima na kojima je najvjerojatnije da će doći do ogrebotina postavljena gumena ili plastična lajska (obično kutevi branika)...

Ja, Alenko
16-08-2002, 20:57
I ja sam za odbojnike u boji karoserije, ovi crni su samo na ogoljenim jeftinim modelima.

Club Italia
16-08-2002, 21:47
najlipši su kromirani!! :)) :)) :))

Fresh
19-08-2002, 12:29
Kad ću kupovati mali gradski auto, a to bi se moglo uskoro dogoditi tražit ću kao dodatnu opremu crni nelakirani branik (ako takav ne bude u ponudi).
Na svom prvom autu sam mijenjao branike tri puta u jednoj godini (dva zadnja, jedan prednji). Kad se rascvate i raspe lakirani branik auto izgleda katastrofa, kad je crn, onda tako može i stajat za to i služi.

Reg. Korisnik
20-08-2002, 08:41
Crni branik je prakticniji zbog ogrebotina ali je i mnogo ruzniji. Pogledaj samo Punto ili 206 sa crnim branicima!!!Bljak!!! Glasam za branike u boji karoserije jer auto izgleda puuuuuuuno bolje!

doc
20-08-2002, 20:28
××××s auto s crnim odbojnicima. Ja sad na bravu imam u boji, ali ima neke tanke crne lajsne po uglovima tak da nema straha od struganja po parkiranjima. A nisu ni lakirani odbojnici tako osjetljivi. U vecini slucajeva se ogrebotine daju ispolirat ili oprat razređivačem.

A šta se tiče taljana i crnih odbojnika, jedini njihov auto danas koji se može kupit s crnim odbojinicma je Punto S oprema. A to je auto samo za siromasna trzista. Alfa i Lancia nemaju aute s crnim odbojnicima vec jako dugo.