PDA

Pogledaj cijelu verziju : Trebam savjet



Helix
15-08-2002, 20:25
bok svima
Evo maručio sam Peugeot 206 XS 1.6 16V, klima, felge..bla bla. i uzeo sam ga preko Raifaissena na kredu, bez jamaca, pa je knjižica kod njih. Mene zanima ovo, dali ja mogu...recimo... odfurat auto gabreku, stavit spoilere..16'' gume..itd..ali da niš ne mjenjam po motoru..dali ja gubim garanciju, i dali bi to opčče banka tolerirala?

A..recimo da i prčkam po moturu..i doču ugradit K&N filter, dali ovlašteni servisi ugrađuju proizvode izvan peugeotove palete? Ja dofuram filter, a oni ga ugrade.

Evo kad sam se več rastipkao, dali neko ima 206 sa K&N filterom, i 16'' gumama..a i možda dali je netko kod gabreka išao na prerade, želio bi čut neka iskustva sa gabrekom, a i sa iskustvima o 206 i sređivanju.

Hvala svima !!

Helix
15-08-2002, 20:35
Još nešto ...:smile06: zanima me..206 dolazi sa 15'' gumama po defaultu, a ja bi 16''...recimo 205/45/16..kolko če to utjecat na auto? Znam da moram ponovo centrirat, ali siguram sam da i ima još caka.

Hvala !! :) :)

Dr. Strangelove
16-08-2002, 07:06
koliko ja znam banku ne interesira oćeš li ti i s flexericom otpilit krov... (CC hehehe) važno im je da plaćaš svaki mjesec... vjeruj mi ako i malo zakasniš.. oni će te se sjetit... :))

307HDi
26-08-2002, 13:17
koliko ja znam, garancija se gubi ako sam ugradjujes (izvan njihovog servisa) bilo sto. takodje oni ti nece ugraditi nikakav dio koji nije original peugeot nabavljen kod njih, jer veci tockovi ostecuju npr. lezajeve. inace bilo kakav tuning dodatno optercuje vozilo tako da se i garantni uvjeti mijenjaju