PDA

Pogledaj cijelu verziju : Volkswagen Golfisti



Megla
15-08-2002, 11:34
Molio bih putem ovog javnog medija, da se konačno izdeklarirate tko ste, što ste, tko niste i što niste jer trubite kako su Volkswageni najbolji, prepričavate vožnju u Golfu s takvom dozom uzbuđenja kao kada se skine jumf pa prepričavaš ekipi kako je bilo trpati prvi put po unutrašnjem dijelu naših "boljih polovica", i onda se uživite u vozikanje s Golfom skroz, zatim non - stop ste ××××no nabrijani na Alfiste,Meganiste, typove u 206-tici i ostale, kao da bi ih prali na auto cesti, a kad vas gledamo na retrovizoru ili kad recimo vas redovito perem u mom Lanosu onda sve kaj znate reć je da je Švabo Švabo i da vas trke ne zanimaju i da vam je u prvom planu dolazak od odredišta A na odredište B(što vam posljednjih godina u prosjeku ide jako slabo).
Molio bih pametne, dobro proračunate komentare, i svakako bez nekih glupih upadica tipa "××××× ti mater", "di ste vi..", "šta ste vi...", "marš odavde...", i sl, jer nisam neki internet šaban nego typ koji od svoje 12 godine šiba sa različitim autim
i koji je prošao puno toga u vožnji da bi mu se jebalo mater na ovakav glupi način.
Hvala i pozdrav objektivnim Golfistim

KJONG SANG YUNG
15-08-2002, 12:10
E ××××GA MEGLA I NAKON SVOG TOG ISKUSTVA VOZIS "DAHEWOOOOOOOOOO"...
××××GA, VOZDRA I TEBI, STASH TU VISE PRICATI A (MOZE I PRIČATI). :))

Ja, Alenko
15-08-2002, 17:36
Bravo megla, svaka čast, ko da sam ja napisao. Kako ih gazim.... :))

mytbyte
15-08-2002, 17:36
Pazi, ti bi želio da se tebi s golfom dogodilo onoliko problema koliko meni s Matizom - a to je 0 (nula)...
Vas može svatko sjebati u bilo čemu, pa "čak" i u Lanosu, jer vi ste Golfisti: jaki na riječima, slabi na gasu...

Ja, Alenko
15-08-2002, 17:43
Lanos je cadilac naspram korita.

Club Italia
15-08-2002, 21:09
:)) :)) :))