PDA

Pogledaj cijelu verziju : SPORT auto TV



Yokosuka/
08-08-2002, 21:14
..jeste li gledali današnju emisiju!?,
prikazali su test mečke SL 55 AMG, Mitsubishi-jeve rally bolide, i ono šećer na kraju, Enzo Ferrari u detaljima. Za one koji neznaju emisiju prikazuje TV kanal DSF. Svaki drugi četvrtak je nova emisija (počinje u 21.15 i traje do 21.45), dok reprizu te prikazuju više puta u ta dva tjedna. Za sljedeču su najavili test NSX-a. SPORT auto TV mi je najbolja auto emisija...

mytbyte
08-08-2002, 21:20
Za umjerene je dobra i emisija Motorvision...ne pada li vam smjesta na pamet AutoMoto svijet na Novoj TV? Ajme kopije...

Metal
09-08-2002, 09:47
Stvarno ××××na auto emisija!.
Ovdje si zaozbiljno možeš napasti oči!!!

Metal
09-08-2002, 10:13
Kakav je samo bio Enzo Ferrari!!!, kako ga je tip ganjal po pisti!!! majko moja mila!!!! sto bi sve dao da bi i ja mogao to ganjati!!!

seyzmo
09-08-2002, 13:10
Motorvision.... Sport Auto TV i slicno...

e TO su testovi. Bar lice na nesto sto bi trebao biti TEST automobila. Ovo sto citamo, slusamo i gledamo u HR je ××××××.

Inace, ako je netko vidio... TOPLO PREPORUCAM rally skolu Uwea Nittela. Bio, vidio, probao. SVAKAKO probati (ko ima 1000 E)

Yokosuka/
09-08-2002, 18:43
..vidim da si se i ti raspalio Metal!, jesi li primjetil kako Enzo Ferrari strahovito brzo mijenja brzine!?, kao F1...

Yokosuka/
09-08-2002, 18:45
..seyzmo, sa kojim autima ste vozili?...

doc
09-08-2002, 22:24
Suze su mi tekle dok sam vidio novi Enzo. To je barem 20 godina ispred vremena. Ocito su toga svijesni i u Ferrariu jer nebi mu uzalud stavljali ime Enzo Ferrari. Valjda su svjesni da auto bolji od toga se ne moze napraviti. A kaj i mercedes neki bio, kad sam vidio Enzo zaboravio sam koji je dan, mjesec, godina....

seyzmo
10-08-2002, 16:55
yokosuka.. auti su isti oni koje si vidio. U prilogu nisu pokazali m3 i golfa Gti koje koriste za vjezbe "schwenk" zavoja i izbjegavanje prepreke na mokrome.

Ali ostali su sve mitsubishi

doc
10-08-2002, 22:33
ja sam cuo da Golf koriste za prevoz gnojiva kojim gnoje travu oko staze!

Serbia GTi
10-08-2002, 23:03
:)) A gde si to cuo? :))

seyzmo
11-08-2002, 11:54
dobra sala, nema sta.
cuj.. iskreno mi se zivo ××××alo u kojem sam autu, bitno mi je bilo da ne razvaljujem svoj. I kad vidis sto te ceka (srebrni EVO VII na kraju staze), odma ti je lakse sjesti u golfa.

Capri
12-08-2002, 00:37
seyzmo moram priznat da sam malo ljubomoran na tebe!!! :)) :)) :))

Capri
12-08-2002, 00:38
ma koga ja to lažem.....gorim od ljubomore!!

seyzmo
12-08-2002, 13:49
ajde, ajde
skupi 1000 E, pa idemo zajedno.

ja placam prijevoz, hotel ti je placen, i sve sto te zanima je fun, fun, fun...

I ako ti je bas bed, ja idem na schwenk sa Golfom.. ti uzmi emmera, ok ? ;)

mytbyte
12-08-2002, 14:48
seyzmo

a kaj u toj školi ima od rallyja??? ak se ne vozi i po blatu, makadamu i snijegu i s pogonom na sva četiri kotača, nema tu nikakve prave rally vožnje...

Club Italia
12-08-2002, 21:34
seyzmo a di je to, koliko to traje i kako tamo doći??

alfist_zg
13-08-2002, 22:06
seyzmo, nemislim provocirati, ali pljujes u vise navrata i na vise tema po nasim HR auto novinarima, a mislim da si negdje pisao da si ti neki auto novinar. Grijesim?

seyzmo
24-08-2002, 16:24
Nisam novinar.
Nisam ni bio novinar (za razliku od nekih ovdje)
Automobili i auto trziste u HR su moj posao.

a sad... rally skola se sastoji od vise djelova. Prvo je obicna teorija (2x45 minuta ili tako nesto je bilo), onda smo krenuli sa "schwenk" zavojima, izbjegavanje prepreke, teska kocenja i slicne fore, ali ja sam to prosao vec puno puta na razno-raznim testiranjima pa mi je bilo vise-manje sve poznato.

Poslje rucka (cca.14h) se pocinje sa osnovama rally-a (upotrba gasa, kocnice, osnove 4WD vozila i kako se ponasaju u zavoju) i najvaznija stvar od svih - DRIFT (ko ne zna sto je, neka pita) . E sad ko je to svladao, taj to isto prolazi po sljunku (sitni, krupni, mjesano), po blatu , po mokrom i suhom asfaltu. Snijega nema (bar u 6. mjesecu). Na kraju svega (od cca. 8 ujutro do 7 navecer) je drift-challenge svih koji su sudjelovali (sitne nagrade, i slicno) i 20 krugova po pravoj stazi (kao malo ozbliljniji brzinac na rallyu)


da ne duzim, ako nekoga jos sto zanima, samo neka pita. U svakom slucaju FUN, FUN, FUN, za svakoga tko gusta u voznji. Definitivno vrijedi 1000 E (hotel, auti, staza, profi ucitelj, max. 4 polaznika)

probati !

mytbyte
24-08-2002, 17:57
Drift? Noga s gasa, kratko kočnica i istovremeno nagli okret volana, potom odmah gas i kontriranje i korekcija dok guzica želi izletiti iz zavoja i tako sve do pune stabilizacije??? Volio bih probati... :))