PDA

Pogledaj cijelu verziju : seat toledo tdi



nikko
04-08-2002, 18:47
Dragi moji, ja bih kupio kod Vidaka novi Toledo tdi sa 110 ps, pa mi kažite koliko se to isplati i dali neću pogriješiti. :smile11:

seyzmo
07-08-2002, 15:03
ako imas ikakvog pojma o autima, neces.
To je VW masina, tu nemas greske (bar opcenito govoreci).
Pazi da ti ne uvale govno vozeno u Svabiji sa 200 000 km i spucano svugdje.
eto.

mate
07-08-2002, 23:03
Pogriješiti sigurno nećeš. Ovaj motor u odnosu na benzince sličnih mogučnosti štedi oko 3000 kuna na svakih deset tisuća km. U raznim V.A.G. modelima ima velikih razlika u cijeni između TDI i benzinskih motora. Negdje je razlika vrlo mala i auto se isplati već nakon dvadeset tisuća km a kod nekih treba preći i preko sto tisuća. Treba znati da je TDI uvjek u međuubrzanjima u velikoj prednosti u odnosu na benzince iste pa i veće snage. Ako se pazi gdje se toči gorivo i redovito mijenja ulje TDI ne pravi nikakve probleme. Moj i danas nakon 65 tisuća km radi kao novi.

Pero 76
10-09-2002, 23:26
Moj NIKKO sigurno neces pogijesiti ako kupis TOLEDO TDI 110 ks jer sam ga i ja kupio sa signo paketom opreme i to kod Vidaka i mislim da nisam pogrijesio , a motor ti na otvorenoj cesti trosi oko 5-5.5 l/100km , a u gradu sa stalno upaljenom klimom litru vise a ovisi i kako se vozis , javi jesi li se odlucio za TOLEDO i jesi li ga mozda vec i kupio.