PDA

Pogledaj cijelu verziju : Golf petica izlazi sljedeće ljeto



Golf je Golf
31-07-2002, 18:03
Štedite li pare ?

kurd
31-07-2002, 19:49
sila mi je srat

594krešoah
31-07-2002, 19:51
ja ne štedim, zato što ne mogu uštediti za golf 5. :smile09:

Golf je Golf
31-07-2002, 19:56
Uzmi na kredit.Ionako samo ×××××× kupuju u kešu.

307
01-08-2002, 10:53
Koji kreten. Golf je VolkSHITwagen-ovsko konfekcijsko ×××××× i ne bih ga vozi ni da mi u njemu J. Lo konstantno puši k___c, i da mi još za to i plačaju masne pare. FFFUUUJJJ
:smile09: :smile09: :smile09:

IV
02-08-2002, 09:19
Aj ne seri 307, kad dodje petica 307 se nece ni vidit... :)) :))

Dalibor
02-08-2002, 09:44
Nemojte napamet pisati, imate li kakve slike, prognoze cijena i slično? :smile11:

ayala
02-08-2002, 09:56
Pa fotke su već godinu dana vani.Auto je preslika A3 po velićini i obliku ali je dizajn zadnjeg kraja drugčiji.

307
02-08-2002, 10:47
GOLF = GNOJ

:))

Seatibiza
02-08-2002, 11:22
307 .......... kaj si vozio prije 307-ce??????? ......... ali iskreno

Ja, Alenko
02-08-2002, 12:19
Nešto mi je čudan ovaj popis gore, pa jeli moguće da se prepotopna grda i ubi bože ružna ford fiesta bolje prodaje od pego 206 ???
Ili su ti švabi slijepi ili je fordova "robusnost i kvaliteta" nadmašila ljepotu. Izgleda da ako je neka kočija poput golfa robusna bit će prva na listi.
Ili ovaj gore MicaMaCa smart, ko to kupuje, babe za plac ? Pa nije li taj tetrapak duplo skuplji od twinga koji bar podjeća na automobil ?

Ja, Alenko
02-08-2002, 12:24
Uh konfuzija OVAJ POST IDE TU A GORNJI TAMO:Bogati dugo je trajao taj bezvremenski i kako reče "samozatajan" (majko mila)
izgled tog bezvremenskog stroja i prerazvikanog narodnog čuda, svete krave....itd....ČAK 5 GODINA !!!
Šta pobogu još onda nije u redu, da nije motor ???
Ili pad prodaje pred najezdom nezaustavljive konkurencije ?
Gle 156 pljunuli su deci farbe za špigle i idemo do 2005, šta ti je dizajn, ha ? Ma i motori su ispred svog vremena, kao i sve ostalo.
Činjenica je da se korito radi sve manje i sve kraće, ah kad tad svemu dođe kraj. Samo da ne bude neki opoziv tog golfa ili nasljednik za koje dvije,tri godine ?

594 krešo ah
02-08-2002, 18:21
za keš kupuju oni koji imaju novac, a ja ću morati na kredit uz neko učešće jer nemam gotovinu, i na kredit nemam za golfa, netko mora plačati mjesečno 100 ili 150 eura a tko će drugi nego ja za svoj auto. golf je bio i ostao i bit će najbolji u klasi. :smile07:

Serbia GTi
02-08-2002, 18:29
Kreso, razocaro si me!

Ja, Alenko
02-08-2002, 21:18
i mene... :(

doctor
02-08-2002, 21:24
samo nek izlazi, nek ×××××× i dalje kupuju. Sad ce valjda osnova verzija kostat 50 hiljada maraka. Ali uvijek se nadje brdo debila koji valjda vec sad doma cuvaju i cekaju da kupe novo narodno ××××××.

seyzmo
02-08-2002, 21:47
A joj.

Golf V ne izlazi u ljeto, po koji puta to vec kazem. Izlazi MPV, a ne Golf. MPV je "van" po obliku karoserije. Sa Golfom ce MOZDA dijeliti prednji dio. I to MOZDA. A na osnovu toga su nastale sve ove slike koje su vani. Inace, SVE slike Golfa 5 koje su vani su CISTI PHOTOSHOP. Ne postoji niti jedna fotografija, ovo su sve montaze. Ista je stvar kao i sa Speedsterom II i sa Mazdinom devetkom.

VR6
03-08-2002, 01:06
Naziv teme: "Golf petica izlazi sljedece ljeto".

seyzmo: "Golf V ne izlazi u ljeto, po koji puta to vec kazem. Izlazi MPV, a ne Golf."

Jos se tacno ne zna kada izlazi...

Moze biti i tvoje i njegovo tacno... a kako ce stvarno biti, to cemo jos vidjeti.

Sve zavisi od izvora, odakle informacije dolaze.


Primjer 1:

Golf MPV should make its entry within the year - probably at the Frankfurt Motor Show.

Golf 5 will make its official debut at the 2003 Geneva Motor Show - with additional derivatives following step by step.


Primjer 2:

En 2003, llegarán VW Golf MPV (entre enero y mayo); Audi A3 y Audi A2 restyling (entre mayo y junio); Seat van y VW T5 (entre junio y setiembre) y Bugatti 16,4 Veyron, Lamborghini L140, Seat Tango, Bentley GT 4p, VW Passat y VW Golf V (entre setiembre y diciembre).


Primjer 3:

Golf MPV zal midden 2003 in Nederland verschijnen de verkoop.

De Golf MPV wordt geleverd met de volgende benzinemotoren; de 1.4, 1.6, 2.0 en 3.2 V6 en de dieselmotor 2.0 Sdi PD, 1.9 Tdi PD, en de 2.0 Tdi PD en de 2.5 Tdi PD 5cil.

Over de prijzen zijn nog geen nadere gegevens beschikbaar. De Golf V zal leverbaar zijn vanaf begin 2004.

Bron: Autobild


Pa sad...

Capri
03-08-2002, 03:39
zar je bitno kada će izaći, bilo bi najbolje da nikad ne izađe!!!

seyzmo
03-08-2002, 20:46
vr6.. molim te... to mi je posao... please nemoj me tome uciti.

Mozemo mi raspravljati i ja cu postovati tvoje misljenje o necemu.. ali sorry, ovo stvarno znam

VR6
03-08-2002, 21:25
Ne ucim te nicemu. Sam si rekao "Golf V ne izlazi u ljeto, po koji puta to vec kazem. Izlazi MPV, a ne Golf", pa kako ti mozes tacno znati da nece izaci MPV ove godine??
Na to se odnosio moj post...

ki
05-08-2002, 12:30
krešo ah, i mene si razočarao.

seyzmo
05-08-2002, 16:20
ah.....ok.

S-B
17-08-2003, 14:53
Evo,docekali smo to ljeto kada izlazi kralj svih krampova.
VW-ovci, jeste li izvadili pare iz carapa?

govno
17-08-2003, 16:08
Ja sam pripremio 1000 eura, bit će dosta. Pa neće ga valjda precijeniti.

Megane_SB
17-08-2003, 19:33
"...golf je bio i ostao i biće najbolji u klasi .."

Nit je bio, niti je, niti će ostati...
Može biti dobar (za neke), ali ne i najbolji.
Nikada neće biti najbolje dzajniran, ni najudobniji, niti najbolji omjer cijena-kvalitet.

Potvrdu tražite u prodajnim rezultatima cijelog koncerna, kao i dotičnog modela.

Auto Bild je već dao prednost Megane II u odnosu na Audi A3. I to ne malu.
Prema tome, siguran sam da Golf V ima dobar start, dijeljeći osnovu A3-ice.

S-B, ne javljaš se poslije onog pitanja ....

T-IE
17-08-2003, 20:10
Golf je s peticom ponovno postavio standarde u klasi, i zadao konkurenciji nove muke i brige da ga stigne. Da nije najljepši i nije, međutim kupcima naviklim na taj dizajn to neće smetat...<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

Girrari
17-08-2003, 22:11
"Da nije najljepši i nije, međutim kupcima naviklim na taj dizajn to neće smetat..."

OK, to se slažem, ali daj mi molim te objasni koje je to ××××ne standarde Golf postavio. Pa mislim da nova Astra uvodi više novina i tehnologije bilo kakav Golf. :smile17: <br><hr><font color="blue">Burekman</font>

VR6
17-08-2003, 23:17
Evo nekih stvari nove petice...

"Common to all these versions is a very full luxury and safety specification including six airbags, five head restraints (of active pattern for the front seats), lap-and-shoulder seat belts, a new type of safety steering column and a pedal assembly that yields to minimize the risk of injury in the event of a crash."

"An example of this is the optional Climatronic automatic air conditioning, which has separate controls for the driver and front passenger: if the car is reversed, it switches to the recirculated-air mode. If the windscreen washer is operated, the intelligent control system interrupts the fresh-air supply immediately."

"The seats are another good example: they are of entirely new design, for maximum occupant comfort, and Volkswagen is also the first manufacturer to offer a car in this market segment with the option of four-way electric lumbar support (integrated into the electrically adjustable seat) and also an independent heater for use when the car is at a standstill."

"These gains move the Golf nearer to the next-higher passenger-car category, but in doing so also serve to emphasise its classless character. This is even more true of the standard of quality it achieves, which is unique in this market segment. The bodyshell’s static rigidity value is an impressive 80 % (!) higher and thus superior to any of the new Golf’s competitors."

Megane_SB
18-08-2003, 08:55
Odličan citat VW-ove najave u novinama.
Sve je to za sada samo teorija.

Mora se priznati da Golf nikada nije bio revolucionaran niti krcat novitetima. Politika te firme je provjereni design (tj. samo facelifting starijih modela) i mehanika.
Jedino ga to i čini kvalitetnim.

Na polju noviteta se nikada nisu isticali, mislim da ni neće.
No, svaka roba ima svoje kupce, pa će tako biti i sa njim.
Jel tako, Girrari...Ima u narodu jedna izreka oko toga, ali nećemo o tome...

Predviđena cijena je veća od Astre, Meganea ili Alfi, tj. po mom mišljenju opet pretjerana.
Opet ponavljam da su Švabe dali prednost Meganeu ispred novog Audija A3, na usporednom testu.
Mislite da će Golf biti bolji od A3?

Mislim da ne....

piquet
18-08-2003, 10:09
full luksuzno uređenje sa 6 airbaga, 5(pet) naslona za glavu i ,pažnja, pažnja najnovija revolucija u dizajnu i opremanju automobila - sigurnosni pojas u čak 3 (tri) točke! :)) :))

Megane_SB
18-08-2003, 10:28
To je masa automobila imala već 2000-te, uključujući moj ...
Stvarno napredak...
Od toga ništa u serijskoj opremi.. Da bi ga opremili svim tim "revolucionarnim" dodatcima, treba pljunuti love u vrijednosti još jednog Pola, kako je i do sada bilo...

T-IE
18-08-2003, 19:56
Girrari,

kojih to više novina Astra uvodi od Golfa?

Eto samo par krupnijih novina kod Golfa:

-nova platforma (i po mišljenju mnogih stručnjaka jedna od najboljih trenutno)

-novi stražnji ovjes, odnosno multilink s ciljem poboljšanja performansi i udobnosti (ne znam koji kompakt dolazi s multilinkom, možda jedino Focus).

-svi benzinski motori su fsi tehnologije (izuzev 1.4)
-svi dieseli zadovoljavaju Euro 4 norme
-u svim modelima dolazi 6-stupanjski mjenjač (osim 1.4 i sdi)
-direct shift (DSG) mjenjač
-a o sitnicama poput 4 načina el. namještanja sjedala u lumbalnom dijelu i sl. neću ni pričat.


I na kraju popis najosnovnije opreme kod Golfa V da ne govorite o nekim masnim doplatama:

-6 airbag
-ABS-ESP-EBV
-klima uređaj
-el. stakla i retrovizori
-board c.
itd, itd...

<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

Nippon
18-08-2003, 20:03
Misliš da će Golf u najosnovnijoj opremi imati klimu, a nema ga Audi A3 s najbogatijim paketom opreme??? :smile12: :smile12: Lud je taj VW koncern do jaja. :smile17:

T-IE
18-08-2003, 20:04
Imat će, ali manualnu, za climatronic(nove generacije) moraš doplatit.<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

c e z y
18-08-2003, 20:11
T-ie,sorry kaj ti kvarim premjeru tvog ljubimca,ali 1,4fsi,nema 6 brzina,a niti 1,6 i 1,9 tdi,kod njih je opcionalan.
I jos nesto gledam malo statistiku,prodaje autiju u zadnja dva mjeseca,i golf iv,je jos uvjek najprodavaniji.Kaj ti to govori,da taj auto voze ljudi koji ne prate auto industriju i koji nemaju blage veze,o autima,jel da prate onda bi cekali novog "kralja"

:smile15: :smile17:

T-IE
18-08-2003, 20:16
Sorry cezy, ali auto se najviše isplati kupit pred sam kraj njegove proizvodnje. Em je jeftiniji nego ikad, em su eventualne dječje bolesti i tvorničke greške uklonjene. Jest da nećeš bit zamijećen s njim u gradu...


Pa i ja sam rekao da 1,4 modeli neće imat 6 brzina <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

Mazda3
18-08-2003, 20:17
IV se prodaje jer je sada povoljniji nego prije. To je vjerojatno glavni razlog

Nippon
18-08-2003, 20:18
Povoljniji je nego prije, ali još uvijek preskup. :smile16:

c e z y
18-08-2003, 20:22
Pa to mi je ko da kupim cipele koje su se furale pred dve godine,samo zato kaj su jeftinije 15€,od ovogodisnjih.
E da i uklonjene su djecije bolesti. :smile16:

Nema meni tu logike,bolje imat novi auto,al nek vam bude.

T-IE
18-08-2003, 20:26
Pa zamisli kupiš novi A3, iskešiiraš tolko love da možeš kupit garsonjeru i onda te zovu na prisilni servis zbog tvorničkih grešaka...

Ustvari, ne valja ova usporedba s A3. Više paše Alfa... :smile06: <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

T-IE
18-08-2003, 20:27
A i usporedba s cipelama ti nije na mjestu. Neda se to usporedit.<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

Mazda3
18-08-2003, 21:25
Bas sam sada pred nekih pola sata procitao u novinama kako je serija alfi 156 i 147 dostavljena kupcima sa unistenom unutrasnjosti(raspadnuta polica za odlaganje idr.). Oni malo sretniji su imali srece pa su zavrsili samo sa "cvrcima". Problem je kako vele bio u tome sto je kamion koji je ih je prevozio isao losijom cestom koja ja nije bila bas dobro zakrpana. Imala je rupa. Toliko o kvaliteti talijana. Kakve bi im tek dostavili da su ih morali prevoziti samostalno preko te ceste? Bez amontizera? Tockova? :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Megane_SB
18-08-2003, 22:33
Eto samo par krupnijih novina kod Golfa:
-nova platforma (i po mišljenju mnogih stručnjaka jedna od najboljih trenutno)
+++ na konto čega, 3D simulacije izgleda ? Puka teorija. Platforma Audija A3, od koje Megane II ima bolju platformu ( i to prema AutoBildu)

-novi stražnji ovjes, odnosno multilink s ciljem poboljšanja performansi i udobnosti (ne znam koji kompakt dolazi s multilinkom, možda jedino Focus).
+++ Multilink svatko tumači na svoj način, te svaki proizvođač ima drugačije izvedene "multilnkove"
I opet neće biti najudobniji auto u klasi

-svi benzinski motori su fsi tehnologije (izuzev 1.4)
+++ bilo je i vrijeme da se obnove motori

-svi dieseli zadovoljavaju Euro 4 norme
+++ kao i svi PSA dieseli već neko vrijeme

-u svim modelima dolazi 6-stupanjski mjenjač (osim 1.4 i sdi)
+++ slično kao i kod Megane II, iako manji broj modela kod Renaulta ima taj mjenjač

-direct shift (DSG) mjenjač
+++ da ?

-a o sitnicama poput 4 načina el. namještanja sjedala u lumbalnom dijelu i sl. neću ni pričat.
+++ Možda u najvišem paketu opreme

I na kraju popis najosnovnije opreme kod Golfa V da ne govorite o nekim masnim doplatama:

-6 airbag
-ABS-ESP-EBV
-klima uređaj
-el. stakla i retrovizori
-board c.
itd, itd...
Sve što ima i Megane II, i to za skoro 3000EUR manje + automatsko paljenje svjetala i obaranje istih u odnosu na brzinu itd,itd...
I opet neće biti 5-ica na EuroNCAP-u.

Ispast će pljuvanje, ali nećemo dizati u nebesa nešto što se nije ni pojavilo. Bila bi tragedija da se i ljubitelji Golfa neugodno iznenade dobivenim.

VR6
18-08-2003, 23:17
E svasta...

Megane_SB: "direct shift (DSG) mjenjac +++ da ?"

Pa da je napisao T-IE da automobil ima mogucnost da leti, ti bi isto napisao "da", a tamo pitas sta ima inovativno. Sta to drugi automobili iz te klase imaju inovativno?! Pa sve je to slicno, ali ima par sitnica.

A rijetki automobili u toj klasi imaju 4x4, a Golf ga odavno ima. Takodjer 5-ica ce imati i odvojenu klimu za vozaca i suvozaca, ko to jos ima u toj klasi?!

U onom textu gdje pise 6 airbegova, svi pojasevi na 3 tacke i slicno se misli na serijsku opremu. I Golf 4 je imao takodjer pojas zadnji srednji u 3 tacke, al uz doplatu. Sad ti opravdavas nesto sto Megane nema, pa si ocito pomalo "popizdio". Ne vidim drugi razlog za ovakav odgovor. Ja sam 90% siguran da ce novi Golf V dobiti 5 zvjezdica u EuroNCAP testu, ali vidjet cemo. A ako je sve tacno ono sto su "rekli", VW Golf V bi mogao biti najbolji automobil u klasi, al pricekat cemo testove.

OS PUNTO
18-08-2003, 23:20
Takodjer 5-ica ce imati i odvojenu klimu za vozaca i suvozaca, ko to jos ima u toj klasi?!



Lancia u Y ima klimu odvojenu za vozaca i suvozaca,a klasa je ispod golfa.Bilo bi zalosno da ju golf nema.

Girrari
19-08-2003, 09:34
Sve kaj sam htio naspisati napisao je kolega Megane SB. Jedino kaj uvode je FSI tehnologija, a to im je bilo ××××no nužno jer su im bez toga benzinci dosta pri vriti (mislim na slabije benzince).
Kak će FSI tehnologija egzistirati s našim gorivom tek treba vidjeti.

Sve ostalo nabrojano masa proizvođaća već ima.

Ovi popisi serijske opreme možda vrijede u Švabiji, ali kod nas... nema šanse. S druge strane, tu opremu (i bogatiju) masa već ima u seriji.


A pazite sad Astru...
-automatsko uključivanje svjetala i brisača
- ovjes koji prepoznaje temperamentnu vožnju (Intreactive Driving System Plus) sa samopodešavajućom tvrdoćom amortizera i opruga (Continuous Damping Control)
- adaptivni farovi (kao kod nove BMW petice)
- Pojačani dizel motori i benzinski motori sa Twinport ubrizgavanjem
- petero/šesterostupanjski mjenjači i robotizirani mjenjač Easytronic.

Itd itd...<br><hr><font color="blue">Burekman</font>

Megane_SB
19-08-2003, 11:02
Hvala lijepo, cijenjeni kolega Girrari. :)) ;)

Megane_SB
19-08-2003, 11:03
BTW... Vidio sam danas jednog Tourana u gradu...
Meni je čak i Caravela bilja ljepša...
Kištra, kištra... Po mom sudu. :smile07:

Girrari
19-08-2003, 11:22
I ja sam ih vidio par komada u gradu... kaj ja znam... nije tako loš kao na slikama. Nije revolucija, ali me ugodno iznenadio u odnosu na ono kaj sam očekival. Tamna boja je na njemu obvezna, a felge su neophodan dodatak. U takvoj kombinaciji izgleda solidno za tu klasu.
Ali novi Scienic... puuuuno bolji i ljepši od starog. Mrak! Iako se masi Renaultovaca novi ne sviđa, meni je odličan.

Zaključak: i Scienic i Touran su posao obavili jako dobro. <br><hr><font color="blue">Burekman</font>

Ed Hunter
19-08-2003, 12:02
Eto i mene malo.
Tu na forumu sam pročital za taj Touran takve komentare da sam mislil dok ga pogledam da bu me trefil infarkt ... i vidjeh ga i ništ. Meni isto nije loš, tj. ne izaziva nikakve emocije. Ni pozitivne ni negativne. Uostalom ... kombi ko kombi. Ko bi obračal pažnju na njega. ;)

Megane_SB
19-08-2003, 12:12
Upravo to, kombi...
Mislim da nema jasna obilježlja monovolumena kao Scenic.
No, opet stvar ukusa ...
Scenicu zamjeram jedino instrument tablu, centralno smještenu i digitalne instrumente (barem onaj model koji sam ja vidio).
Izvana sasvim OK, jasna pripadnost Megane obitelji..

Ed Hunter
19-08-2003, 12:27
Ma Megane_SB meni je i Scenic kombi. :smile14:

Megane_SB
19-08-2003, 13:13
Ali je ljepši kombi :)) :)) :smile16:

E-type
19-08-2003, 15:23
Touran, osim sto je ruzan, je i preskup u odnosu na konkurenciju.

INTERCEPTOR
19-08-2003, 17:46
VR6 alfa 147 1.6 120 ks u seriji ima dvozonski klima uređaj odnosno za vozača i suvozača.

INTERCEPTOR
19-08-2003, 17:47
A sumnjam da će dvozonski klima uređaj biti u seriji zbog politike VAG-a. Pa ako nema audi a3 2.0 TDI od 27 000 eura sumnjam da će golf imati.

Kralj Golf
19-08-2003, 19:44
Ma i bez svih tih stvari koje ste nabrojali prodavat ce se bolje nego svi talijani zajedno,jer svabo je svabo,a Golf je KRALJ!!! :)) :)) :smile16: :smile16:

Megane_SB
19-08-2003, 21:10
INTCP, htjeo sam to spomenuti, jer si mi to već naveo jednom.
No, čekao sam reakciju Alfista, moram se principijelno držati svojeg tabora.
:)) :)) ;) ;)

VR6
19-08-2003, 23:03
Na Renault HR stranici nadjem da Megane II nema u serijskoj opremi klimu, upravo sada gledao.

A ovo za Astru su "sitnice", i Golf V ce imati ovakvih stvari kao kad se zamagle unutrasnja stakla sam pali ventilaciju i sl, to je meni mnogo bitnije od automatskog paljenja brisaca (da mi se na prvu kapljicu pale) ili automatskog paljenja svjetala. Ovo prvo je imao i Golf 4, ali kao opciju.

INTERCEPTOR odvojena klima nece biti u serijskoj, ali obicna hoce. To i gore pise.

Fresh
20-08-2003, 09:40
Ovo zamagljivanje unutarnjih stakala, to si sigurno mislio na onaj vic o albanskim avionima koji imaju brisaše iznutra, jer jadni piloti moraju cijelo vrijeme raditi

prrrrrrrrrrrprrrrrrrrrrrprrrrrrrrrrprrrrrrrrrprrrr rrrrrrrprrrrrrrrrr.....

Tako ćeš i ti morati u Golfu ? Nije baš pohvalno...

Girrari
20-08-2003, 09:45
:)) <br><hr><font color="blue">Burekman</font>

Nippon
20-08-2003, 09:47
:smile06: :smile06:

INTERCEPTOR
20-08-2003, 16:41
VR6 užas, nema odvojenu klimu u serijskoj, a već alfa 147 120 ks ima.

A ti pitaš tko to ima u klasi. :smile16:

T-IE
20-08-2003, 17:32
Megane_SB,

ajde reci mi koji je odgovor Megana na VW-ov 1.9 TDI 150ks, na 1.8T 180ks, R32 neću ni spominjat, na V6 (vr) 204ks, na 4x4 itd, itd, itd...<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

INTERCEPTOR
20-08-2003, 17:38
T-IE, pa VW neće više ugrađivat taj nafrljeni 1.9 TDI, već 2.0 TDI 140 KS. Osim toga Megane je još novi auto, tek se treba popuniti cijela paleta motora. A3 se nudi se s 2 motora. Pa biraj oćeš 1.6 sa 102 ks ili TDI sa 140. Ajde sad će doći 1.6 FSI 115 KS, baš me zanimaju performanse.

T-IE
20-08-2003, 17:38
E da, i koji je odgovor Megana na VW-ov SDI... :smile06: :smile06: :smile06:


da te čujem...<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

Initiale
20-08-2003, 18:13
T-IE odgovor na 1.9 tdi je 1.9 dci 140 ks koji ce uskoro doci,a Megane Rs ce za dorucak papati R 32 :))

Girrari
20-08-2003, 18:41
T-IE :smile06: :smile06: :smile06: <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

S16
20-08-2003, 18:55
Ja san čuja da se kod nas neće prodavat FSI sve dok se ne uvede kvalitetnije gorivo. Kad će to bit...? :smile17:

Girrari
20-08-2003, 18:59
Par dana prije ngo na vrbi počne rast kuruza.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

Initiale
20-08-2003, 19:02
Ma za sve novije motore smeta to gorivo europske kvalitete,prosli put dok sam bil na servisu zalil mi se voditelj servisa da imaju dosta problema zbog goriva s 1.2 16 v motorom i da ljudima preporucuju sipati samo 98 icu jer je Inina 98 ica ko europska 95 ica

307
20-08-2003, 22:47
bio sam na g.o. i netko se slepao na moj nick :smile09:

Megane_SB
20-08-2003, 23:56
Glede motora, samo malo da proučim specifikacije.
Inače, Renaultovi dCi motori se sada ugrađuju u Nissane i Mitsubishije, koje (prema ADAC-U) krasi vrlo visoka pouzdanost.
Odluka je pala nakon iscrpnih i maratonski testova, na kojem se se motori pokazali kao izuzetno kvalitetni i pouzdani.
To bi trebao biti dovoljan jamac kvalitete dCi motora.

Stand by sa specifikacijama motora ... ;)