PDA

Pogledaj cijelu verziju : kuće za odmor s bazenom- otok Krk



sipee
30-03-2017, 11:16
Više godina odlazimo na otok Krk. Savršen je spoj svega što je potrebno za bezbrižan i ugodan odmor. Dva ljeta smo rezervirali apartmane kod kojih nam je bila najvažnija lokacija tj. blizina mora, zatim urednost i udobnost. Kad već dolazimo na otok želimo biti u mogućnosti okupati se u svakom trenutku. Prema preporuci prijatelja koji također ljetuju na Krku došli smo do ideje kako bi bilo najbolje iznajmiti kuću za odmor s bazenom (http://villasradic.com/). Pronašli smo ono što nam treba i sada je naš godišnji odmor savršen. Krk je zaista predivan i jedva čekamo ljeto da počne godišnji. Pravo punjenje baterija te se vraćamo već četvrtu godinu :) Ljeto požuriii! :smile16:

student
05-04-2017, 10:28
Pozdrav, ja sam takodje ljetovao na Krku par godina ali u zadnjih par idem na Korčulu..ljepse mi je iskreno bilo na Krku..imate li neki prijedlog za smjestaj? I kakve su sad cijene?

Gumb4rt
31-05-2017, 10:11
Ja sam zaljubljen u Pag, nekome je ružan otok, ali meni je predivan spoj bijelog kamena i plavog mora. Znam par mjesta gdje je mir i tišina i redovito idem svako ljeto