PDA

Pogledaj cijelu verziju : Apple iPad



kreso
28-01-2010, 10:39
Steve Jobs je zaklju?io, izme?u smartphonea i notebooka nalazi se prostor za još nešto. Da li je to iPad?

http://www.vidilab.com/vijesti/vise.php?id=13333

Kora
28-01-2010, 20:44
Mislim da bi mogao biti. Nosiš ga sa sobom, dosta dugo drži s obzirom na veli?inu. Input je maksimalno jednostavan. ?ak i ako ne popunjuje dobro rupu, korisnici kojima treba nešto sli?no netbooku ?e ga sigurno kupovati (barem u Americi). Lakši, tanji, bolje prenosiv, povezanost ima... Intuitivnost je tu, softverska podrška stvarno ne može biti bolja.

Jedini problem bi mogao biti nedostatak flasha kod surfanja, ali sumnjam da ?e Appleovci (na kraju krajeva i sam Jobs) pustiti da im takav ure?aj nema Flash, a namijenjen je surfanju. Neki patch se sigurno ve? negdje skriva.

imported_St. D.
30-01-2010, 12:46
Meni iPad nekako nije sjeo... Ne svi?a mi se ure?aj.

Izgleda kao okvir za slike! Preširok je prostor izme?u samog zaslona i ruba ure?aja, pa stvarno izgleda kao neki okvir za slike!

Ono, ja ne vidim na?in na koji bi ja koristio to ?udo... Jednostavno ne vidim koristi od njega!

oKRamxII
30-01-2010, 18:19
Meni iPad nekako nije sjeo... Ne svi?a mi se ure?aj.

Izgleda kao okvir za slike! Preširok je prostor izme?u samog zaslona i ruba ure?aja, pa stvarno izgleda kao neki okvir za slike!

Ono, ja ne vidim na?in na koji bi ja koristio to ?udo... Jednostavno ne vidim koristi od njega!

Nisam nikad ni bio sklon svim tim "i" novotarijama =)

Enigma
12-02-2010, 13:38
?ek malo, ak sam dobro skužila taj drekec nema nikaki ju-es-bi utor? A kako bi trebalo trpat stvari unutra, telepatijom? :shock:
Men to glupo. Doduše, ?ekat ?u da ga Vidi testira pa ?u apdejtat ovo mišljenje. :) Al zasad mi se ?ini ko nezanimljivi hibrid ebook ?ita?a i netbooka, s tim da ne moš ništa prika?it u njega osim valjda punja?a za bateriju. Kolko to ?udo košta? :ne da joj se guglat:

Kora
15-02-2010, 23:27
Meni iPad nekako nije sjeo... Ne svi?a mi se ure?aj.

Izgleda kao okvir za slike! Preširok je prostor izme?u samog zaslona i ruba ure?aja, pa stvarno izgleda kao neki okvir za slike!

Ono, ja ne vidim na?in na koji bi ja koristio to ?udo... Jednostavno ne vidim koristi od njega!

Netko pod utjecajem stranih sajtova? :)
Ne koristi ?ak ni za ?itanje? Pa dobro, jesi ti gledao koju epizodu Star Treka? >:)



?ek malo, ak sam dobro skužila taj drekec nema nikaki ju-es-bi utor? A kako bi trebalo trpat stvari unutra, telepatijom? :shock:


Nema USB? Mogu?e da wirelessom idu stvari gore :) Fancy. Al to isto zna?i da je ovisan o kompu, tj. nekoj centralnoj svemo?noj jedinici.

oKRamxII
16-02-2010, 21:38
Meni iPad nekako nije sjeo... Ne svi?a mi se ure?aj.

Izgleda kao okvir za slike! Preširok je prostor izme?u samog zaslona i ruba ure?aja, pa stvarno izgleda kao neki okvir za slike!

Ono, ja ne vidim na?in na koji bi ja koristio to ?udo... Jednostavno ne vidim koristi od njega!

Netko pod utjecajem stranih sajtova? :)
Ne koristi ?ak ni za ?itanje? Pa dobro, jesi ti gledao koju epizodu Star Treka? >:)



?ek malo, ak sam dobro skužila taj drekec nema nikaki ju-es-bi utor? A kako bi trebalo trpat stvari unutra, telepatijom? :shock:


Nema USB? Mogu?e da wirelessom idu stvari gore :) Fancy. Al to isto zna?i da je ovisan o kompu, tj. nekoj centralnoj svemo?noj jedinici.

A da i ima USB opet je "ovisan"

Kora
17-02-2010, 14:38
Osim ako ne kupuješ stvari na USB memoriji. Knjige, filmove i sli?no. Uštekaš, gledaš, ?itaš... Ne treba ti ništa drugo.