PDA

Pogledaj cijelu verziju : Instalirajte Windows 7 s USB sticka



IgGy
14-12-2009, 12:27
Microsoft je izbacio takozbani Windows 7 USB/DVD Download Tool koji korisnicima omogu?uje kreiranje sigurnosne kopije Windows 7 operativnog sustava, koju možete zapržiti na DVD ili kopirati na USB stick te otamo kasnije pokrenuti instalaciju.

U osnovi, ovaj Microsoftov alat omogu?ava kreiranje bootabilnog DVD diska, odnosno USB sticka. Jedina je razlika u tome što ovim alatom doslovce i skidate Windows 7 s Microsoftovog weba, te operativni sustav pohranjujete na DVD, odnosno USB stick. Naravno, Windows 7 se ne mogu instalirati iz ISO datoteke koju ste skinuli sve dok je ne kopirate na USB stick ili DVD disk putem Microsoftovog alata.

Skinite Windows 7 USB/DVD Download tool: http://wudt.codeplex.com/

markec
14-12-2009, 18:35
smijem li pitati zašto sve vijesti koje napišete nemaju opciju Komentiraj ?lanak ?

Ja ina?e ve? odavno montiram linux preko usb sticka i instaliram gotovi sustav za 4 minute + 2 min da se digne live. Stvarno je brzo preko usb-a nego neki kažu da je dvd brži .

oKRamxII
14-12-2009, 20:52
smijem li pitati zašto sve vijesti koje napišete nemaju opciju Komentiraj ?lanak ?

Ja ina?e ve? odavno montiram linux preko usb sticka i instaliram gotovi sustav za 4 minute + 2 min da se digne live. Stvarno je brzo preko usb-a nego neki kažu da je dvd brži .

Portal je ipak malo i sam po sebi "star", vidjet ?emo, ako jednom prilikom bude bilo nekog redizajna i "renoviranja" ne sumnnjam da ?e i ovoga biti =)

Kora
15-12-2009, 21:16
Solidne brzine ?itanja sa USB-a su oko 20 MB/s i naviše. 16x kod DVD-a je oko 21 MB/s. Ali najve?u brzinu kod DVD-a je malo teže posti?i, ovisi i o površini diska... Smisleno je ?ak da je USB brži, pod pretpostavkom da imaš neki brand USB.