PDA

Pogledaj cijelu verziju : Izašao Mozilla Thunderbird 3.0



IgGy
09-12-2009, 17:24
Nakon Release Candidate verzije, Mozilla je napokon izbacila i kona?nu ina?icu svog e-mail klijenta, Thunderbird, za kojeg o?ekujemo znatno bolju podršku negoli što je to bio slu?aj s prethodnikom.

Thunderbird 3.0 tako nudi mnoštvo novih mogu?nosti, me?u kojima izdvajamo mogu?nost prilagodbe alatnih traka kako želite; podrška za ekstenzije korisni?kog su?elja i ostale ekstenzije; novi dizajn; jednostavnije korisni?ko su?elje i meniji itd. Tražite li stoga novi ili bolji e-mail klijent od onog kojeg trenutno koristite, isprobajte Thunderbird 3.0, te nam na VidiLab forumu javite osobna iskustva.

Preuzmite Thunderbird 3.0: http://www.mozillamessaging.com/en-US/thunderbird/

imported_Tox!c
10-12-2009, 11:02
ja sam upgrade-ao upravo sa dvojke na novi i mogu reć da mi se na prvi pogled jaaako sviđa. dodali su tabove, indeksiraju mailove, puno je pametniji, moderniji i stvarno je bilo krajnje vrijeme za update.

thumbs up!

10-12-2009, 16:31
Probao sam trojku i vratio se odmah na dvojku.
Nije mi prepoznao sve accounte i ima bug sa dvostrukim ikonama (na macu i windowsima) izgleda mi kao alfa izdanje, šlampavo.

imported_Tox!c
11-12-2009, 12:15
Probao sam trojku i vratio se odmah na dvojku.
Nije mi prepoznao sve accounte i ima bug sa dvostrukim ikonama (na macu i windowsima) izgleda mi kao alfa izdanje, šlampavo.

ja sam na poslu (primoran) koristiti windows vista business. tamo sam upgrade napravio, prepoznao mi je svih 5 accountova, zamjenio ikone od dvojke sa svojima, čisti upgrade bez problema.. Jesi siguran da si instalirao 3.0 a ne 3.1 (koji je u beti još)?

11-12-2009, 13:36
Jo,3.0 sa direkt sa moziline stranice.

imported_Tox!c
11-12-2009, 13:45
Jo,3.0 sa direkt sa moziline stranice.

OS?

AyanPrince
16-04-2015, 11:28
izgleda mi kao alfa izdanje, šlampavo.