PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ne uspijevate se probuditi ?ak ni uz budilicu? Hakirajte ju!



IgGy
28-09-2009, 10:35
Pretpostavljamo kako me?u ?itateljima VidiLaba zasigurno postoji netko tko ima problema s jutarnjim bu?enjem, ?ak i uz budilicu. Ukoliko vjerujete kako imate takav problem, možda smo pronašli rješenje za vas - hakirajte budilicu tako da budi i mrtve.

Kao autor ovih redaka mogu re?i kako sam se naslušao dosta problema o jutarnjem bu?enju. Bu?enje može biti doista realan problem radi li se o odlasku na posao ili ispit. Ljudi s kojima sam o ovome komunicirao rekli su kako su onu dobru, staru vibriraju?u budilicu pokušali staviti u posudu s vilicama, žlicama i sli?nim predmetima kako bi se proizveo intenzivniji zvuk, no krajnji rezultat je bio da je doti?na individua zapravo sanjala, hm, da rotiraju?a naran?a zvoni.

Kako bi izbjegli potonje, evo jednog interesantnog rješenja koje bi vam pomoglo pri bu?enju: vlastitu budilicu spojite na trubu snage 140 dB. Ukoliko vam, doduše jedna truba nije dovoljna, spojite - dvije trube.

Da bi to pravilno i izveli, evo i videa:

http://www.vidilab.com/vijesti/vise.php?id=13056

oKRamxII
28-09-2009, 21:15
Koliko god dobro zvu?i a i prek ovog videa izgleda ne vjerujem da me i to može probuditi ;D

Kora
03-10-2009, 15:53
E onda fakat imaš medvje?i san :D Mene svašta zna probudit, sve to ovisi o trenutku.

Ovaj KipKay je OK.