PDA

Pogledaj cijelu verziju : GIGABYTE GA-MA790GP-UD4H (rev. 1.0)



h3@dhunt3r
05-05-2009, 23:33
Jako me zanima ova ploca iz naslova i gdje bi ju mogao nabaviti? Uskoro cu mijenjati svoju staru plocu, a ova mi se cini kao odlican izbor za eventualnu buducu nadogradnju konfiguracije s nekim AM3 procesorom. Ako imate ikakve informacije o toj ploci podijelite ih samnom ovdje.

Hvala

GA-MA790GP-UD4H (rev. 1.0) (http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Overview.aspx?ClassValue=Motherboard&ProductID=3003&ProductName=GA-MA790GP-UD4H)

zoky
06-05-2009, 15:05
Informaciju koju znam o ovoj plo?i je ta da je trenutno nema nigdje za kupiti kod nas... :( :(

Al nebi bilo loše kada bih poslao mail links-u i pitati ih za tu plo?u; ako ih i kada bi ju mogli naru?iti...

Kora
06-05-2009, 15:20
Treba pitat ljude koji dilaju Gigabyteom, možda bi naru?ili. No sumnjam, onda bi vjerojatno morali uzeti više od jednog komada, a ako je mogu?nost prodaje upitna... Male su šanse da bi naru?ili uop?e.

h3@dhunt3r
06-05-2009, 16:00
Ma meni nikako nije jasno zasto je vec nema po trgovinama? Ta ploca je skoro pa bez mana, a dam se kladit u ovomjesecnu stimulaciju da je i bolja od ASRock varijante koju svi forsaju kao sumanuti!

<Mod>

Tri puta isti post, dupli?i obrisani.

Kora
08-05-2009, 00:16
Neka kvaka sigurno postoji, ali kao i uvijek, end user je ne smije znati izgleda... Možda je ima malo op?enito u prodaji, možda je skupa za proizvodnju.