PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koje progam?i?e koristite u optimatizaciji sistema?



zoky
02-05-2009, 11:26
Pitanje je jednostvano. Koji programe koristite kako bi poboljšali rad vaše kantice...

Moji favoriti su: (i na XP-u i na Visti)

TuneUp Utilities 2009
CCleaner
Diskeeper (za defragmataciju)

a ponekad znam i koristiti RegSupreme Pro, jer CCleaner baš i ne popravi sve registrye kako bi trebalo....

Ove programe koristim ve? duže vrijeme i mogu re?i da sam zadovoljan, i za sad nema potrebe za nekim mjenjanjem

ReiKo
02-05-2009, 13:29
Hej, tko bi rekao ali imamo identi?nu postavu, tj. ovo je moja :

Diskeeper 2008 (uklju?en automatic defrag koji trenuta?no defragmentira hdd a manualni izvršim kad mi analiza pokaže da je disk dovoljno fragmentiran(datoteke tj. :) )

CCleaner

TuneUp utillities


No nekako mi CCleaner i TuneUp nisu baš *specijalizirani* za npr. ?iš?enje registrya... pa imam osje?aj da su te aplikacije, "katica za sve" ali niti na jednom specifi?no podru?ju ne briljiraju.

To me malo brine jer bih volio da malo dublje pro?ešljaju registry, kao da ga samo površno licnu i to je to... mislim u tom slu?aju bi trebao upotri××××ti neki specijalizirani program za tu namjenu, ali opet u drugu ruku - toliko hvale taj TU i CCleaner...

zoky
02-05-2009, 13:40
Zato instaliraj RegSupreme Pro pa da vidiš....iznenadit ?eš se kad vidiš što ?e sve na?i :wink:

ReiKo
02-05-2009, 15:25
Da, thx no ja sam oduvijek mrzio imati nakrcan sustav svakim unikatnom pojedina?nom aplikacijom za svaku svrhu.

Prema tome bi najviše volio upogoniti RegSupreme Pro no onda bi maknuo TU a on ima stvarno dobrih dodatnih stvar?ica koje su mi korisne.

zoky
02-05-2009, 16:12
TU je stvarno odli?an program... stvarno ima brdo opcija za optimatizaciju sistema i preporu?am ga svima da ga onstaliraju i probaju!

Kora
05-05-2009, 20:10
CCleaner i DiskTrixov UltimateDefrag. Uz naravno, Spybota i Comodo. A vidim da ni Hirena nije loše imat.