PDA

Pogledaj cijelu verziju : Biseri



imported_St. D.
09-12-2008, 18:16
Ovu temu otvaram inspiriran biserima svog profesora dipl. ing. Nikole Badovinca, koji je više puta izvali bi×××× astronomskih razmjera.

Dakle, ako se sje?ate kakvog so?nog bisera kojeg ste ?uli, napišite ga ovdje kako bi se svi mogli smijati!

Evo, za po?etak, bisera koji me inspirirao:

"Istosmjerni voltmetri mogu mjeriti napone u frekvencijskom podru?ju od 20 Hz do 700 MHz." by: dipl. ing. Nikola Badovinac

:D :lol:

Ako ste gimnazijalac, ekonomist, nešto tre?e, ne?ete skužiti. Osim ako se bavite ovim stvarima iz hobija...

Grga
09-12-2008, 18:27
LOL
kolega Zubovi?
Pitanje: Kako se zvala sovjetska tajna sluzba?
Odgovor:
KBC
br2.
Sto je to atmosfera?
To je ono lijepo vrijeme . :D :D :D

imported_St. D.
09-12-2008, 21:30
Pitanje: Kako se zvala sovjetska tajna sluzba?
Odgovor:
KBC


Hehe, dobar dobar!

Još jedan od dipl. ing. Nikole Badovinca... Biser star dvije-tri godine:
"Najmoderniji procesori današnjice imaju ?ak do 20 tisu?a tranzistora!"

I još jedan:
"Dvojezgreni procesori su u planu za 2009. godinu, no znate kako to ide s tehnologijom, bit ?emo sretni ako iza?u do 2011.!"

Brutalno...
:D

W3DR4N
09-12-2008, 22:30
On je s takvim znanjem na državnoj sisi, pa je pametniji od svih nas koji ki?mu lomimo u privatnom sektoru.

imported_St. D.
09-12-2008, 22:49
Tako nekako...
Ima još pun k toga, imam ga sljede?i puta u ?etvrtak, pa ?e sigurno opet biti bisera! Uvijek ih ima! :D

imported_St. D.
11-12-2008, 23:52
Danas, odgovaram ja dijagnostiku i održavanje kod dipl. ing. Nikole Badovinca...

I ugl. lik meni nacrta na plo?i graf... Na x osi "t" [h], na y osi R(t) [nepoznata jedinica, neki k koji je prof izmislio]... Nema nikakvih podataka, ni?eg. Lik samo na x osi stavi jednu crticu i ispod nje napiše 1000.
I lik meni kaže: "Dopuni graf."
Ja: "?ime?!"
Prof: "Pa podatcima!"
Ja: "Kojim?!?!?"
Prof: "Pa šta slijedi nakon 1000?!"
Ja: "1001, ako ?emo cijelim brojevima, ali nekako ?isto sumnjam da to mislite! Pa ?u re? 2000! (prcam ga u zdrav mozak)":P
Prof: "E pa šta nisi to napisao onda?"
Ja: "Pa podrazumjevaju se takve gluposti! Najvažnije je stavit glavnu jedini?nu mjeru, ostalo se podrazumjeva da razumijete!"

Obožavam prkosit diplomiranim inženjerima koji su dobili otkaz u T-comu i srame se to priznat! :D

Maloki
12-12-2008, 09:17
Badovinac je radio u t-comu? :o

imported_St. D.
12-12-2008, 10:06
Pa šta nisi znao?! On je bio regionalni mena?er za pola Balkana i dobar dio srednje Europe, i pitaj Boga šta sve nije bio! :D

Grga
12-12-2008, 13:11
hahahahahahahha :D LOL

gorann
13-12-2008, 15:30
Pa šta nisi znao?! On je bio regionalni mena?er za pola Balkana i dobar dio srednje Europe, i pitaj Boga šta sve nije bio! :D

Da nije bio sekretar SKOJ-a?
Podsekretar partije u Mjesnoj zajednici.
?lan sindikata u SOUR-u HPT.
?lan komisije za stegovne mjere i postupke pri podru?noj organizaciji CK KPH
Ako je jedan od starijih profesora koji su radili u onomadnom HPT-u, glavu na panj stavljam da je bio ?lan SKOJ-a makar u prijelomnom razdoblju izme?u dva Kongresa. :D

imported_St. D.
14-12-2008, 19:28
Pa šta nisi znao?! On je bio regionalni mena?er za pola Balkana i dobar dio srednje Europe, i pitaj Boga šta sve nije bio! :D

Da nije bio sekretar SKOJ-a?
Podsekretar partije u Mjesnoj zajednici.
?lan sindikata u SOUR-u HPT.
?lan komisije za stegovne mjere i postupke pri podru?noj organizaciji CK KPH
Ako je jedan od starijih profesora koji su radili u onomadnom HPT-u, glavu na panj stavljam da je bio ?lan SKOJ-a makar u prijelomnom razdoblju izme?u dva Kongresa. :D

Pa sad, hmmm, mislim da to nije još došlo na red da bude. Uskoro ?e nam re?i da je bio undercover agent za CIA-u dok je u Vijetnamu klinac na triciklu prodavao bambus lokalnim "regionalnim mena?erima" T-comove beži?ne mreže. :lol:

Ja samo ?ekam da nam kaže da je on izmislio beži?ni kabel!
:D

imported_St. D.
15-12-2008, 13:33
Ja: "Ovo je re?enica!" (apeliraju?i na re?enicu o koli?ini tranzistora u najmodernijim procesorima)

RypER: "Ja sam te razumio: Ovo je pšenica!"

:lol:

Kora
15-12-2008, 20:34
Znao sam da si to i zaista oka?io :D

imported_St. D.
16-12-2008, 20:55
Znao sam da si to i zaista oka?io :D

A šta ?eš, morao sam kad mi je ve? ovaj topic bio otvoren u trenutku doti?ne izjave! :)

Kora
11-03-2009, 16:58
Upravo re?eno: "Ja bih si kupio Wii al nemam frendove."

Grga
11-03-2009, 19:38
Upravo re?eno: "Ja bih si kupio Wii al nemam frendove."
:lol: :lol: :lol: :lol:

imported_St. D.
15-03-2009, 10:55
Profesor Badovinac... Once again.

Jedan ?ovjek odgovara dijagnostiku i održavanje... I profesor pita lika nešto na prakti?nom primjeri, da vidi kako bi on riješio održavanje tog sustava.

U?enik: "Pa... Mi bi taj sustav trebali... Ne znam..."

Badovinac: "Pa i to je to?no!"


WTF?!
I ne, nije bilo sarkazma u glasu profesora! :D

Kora
16-03-2009, 12:11
O?ito mu stari ima love pa mu se ovaj uliziva i pušta ga na ispitivanju. Osim ako si to bio ti :D

imported_St. D.
16-03-2009, 12:44
Ne, to nisam bio ja! 8)

Ja se sa Badovincem sva?am ko ××××××! :D

Kad lik kaže da se diskovi vrte pri 70 okretaja u minuti U OBA SMJERA! Kako to prešutit?! Ili bolje re?eno, kako se to me ne nasmijat! :D

Ili 18-bitna ra?unala!!! Ili "hipoteti?ka situacija"! ?itanje igrica i sl... Prestrašno! :twisted:

Kora
16-03-2009, 12:58
Pa šta se prepireš s njim? Samo ?ovjeku potkopavaš autoritet a promijenit ga ne?eš :D Ra?e mu se smij u facu, i onda tu nama prenesi šta je reko da se i mi smijemo :D

imported_St. D.
04-06-2009, 19:32
Danas branim maturalni rad... La la la, prepri?am ja svoje.
Ina?e, tema mi je bila Windows 7 Beta Build 7000... I tako to.
Ugl. završim ja sa svojime, i kažem ja pred komisijom: "Ima li kakvih pitanja?"
I do?e mi ?lan komisije za kojeg sam najmanje o?ekivao glupo pitanje (jer je lik programer i totalno se kuži u sve to) i do?e lik meni: "Jesi ti legalno kupio tu Windows Sedmicu?"

Moj izraz lica kada sam ?uo pitanje: :lol: --> baš mi se tako usnice zatresle kad sam ?uo pitanje...

Ali dobro, dobio 5... :D

amd freak
05-06-2009, 08:22
Sarkazam?

imported_St. D.
05-06-2009, 11:26
Gle, dakle ja sam prije tog pitanja pola sata pri?ao o tome kako je Sedmica još uvijek samo u Beta, odnosno RC stadiju, i da je besplatno dostupna svima za download na Microsoftovim stranicama. I ono, milijun puta sam rekao da još nije službeno izašla.

Ako misliš da je profesor pitao to sa dozom sarkazma, onda zanemari ovo gore. Ja nisam primjetio sarkasti?an ton u njegovom glasu, a ni po mimici ne bi mogao re?i da je bio sarkasti?an.

amd freak
05-06-2009, 14:01
Drugi put ga pitaj.Pa budi ti sarkasti?an. :)

Kora
26-06-2009, 14:45
Nije te ni slušao. A ovo samo dokazuje da je prvi pojam koji padne ljudima kad spomeneš windowse - piratstvo :D

oKRamxII
28-06-2009, 15:24
Pa moram priznati niti me ?udi :)