PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mass Effect



imported_St. D.
07-11-2008, 19:59
Dakle, jel tko igrao Mass Effect?

Ja ga upravo igram, ve? sam neke "questove" obavio. Ta igra spada u neki TPS/RPG žanr, i svaka mu ?ast na tome. RPG bi trebali bit nelinearni, jel tak? Meni se ?ini da iako igra ima mogu?nost odabira radnji, uvijek se do?e na jedno te isto! I ?ini mi se da je to malo preo?ito! Ina?e, grafika je vrlo interesantna, veoma movie-like! To mi se jaaaako svi?a! Jako je dobro iskorištena fora sa focusom na lika koji pri?a (dakle, on je oštar i ultra cool, a okolina je fino zamu?ena, baš filmski). Igrivost = Hell yea! Jedino su izbornici tijekom igre malo nepregledni, barem šta se mene ti?e. Dakle, treba neko vrijeme da se skuži šta se može sve kroz izbornike napravit!

Eto, to bi bilo to za sad od mene.

Iskustva ili mišljenja drugih?

oKRamxII
08-11-2008, 01:22
Prvo kad sam vidio ime topica mislio sam da ciljaš na igre koje imaju masovni efekt al eto po koji put na ovom forumu opet sam se prevario :D

Kora
11-11-2008, 19:54
Ne igrah, ali kombinacija dobro zvu?i. Još samo da ima slobodnog vremena. I require an Asgard time dilation field.

imported_St. D.
16-11-2008, 23:14
Mass Effect je zakon. Prije?eš kampanju jednom, i ideš drugi puta igrat sa razvijenim likom iz prijašnje kampanje! To mi se svi?a, samo dignem difficulty i zabava kre?e!

Kora
19-11-2008, 17:05
Opa, ideš sa razvijenim likom? Hmm.... Zvu?i mnogo zanimljivo. Zna?i, na po?etku nove kampanje si baja i guziš sve živo :)

imported_St. D.
19-11-2008, 19:32
Opa, ideš sa razvijenim likom? Hmm.... Zvu?i mnogo zanimljivo. Zna?i, na po?etku nove kampanje si baja i guziš sve živo :)

Pa, tako nekako. U biti, u jednom trenutku u igri doslovno guziš! Ali ne?u sada spojlat u detalje... :D

Maloki
24-11-2008, 22:03
Ne igrah, ali kombinacija dobro zvu?i. Još samo da ima slobodnog vremena. I require an Asgard time dilation field.

Bome ne bi se ni ja požalio na to :D Baš sam pri?o sad kolegi Sveti?u kako bi bilo super napravit Stargate mod za Mass Effect ^^
Ina?e, igra šuta dupe svemu živome (organsko i mehani?ko) i neživome.
Jedina zamjerka s moje strane je kaj je relativno kratka, prvi put sam ju prešo za to?no 20 sati. Ali to mu opraštam s obzirom da ima ogroman replay value.
Ja ina?e ne znam kaj vi smatrate "nelinearnim" ali Mass Effect je po mojem shva?anju poprili?no "nelinearan".
Zaklju?ak - pljunuo sam pare za njega (350kn) i uop?e nisam požalio. Preporuka svima.

imported_St. D.
24-11-2008, 22:09
Ne igrah, ali kombinacija dobro zvu?i. Još samo da ima slobodnog vremena. I require an Asgard time dilation field.

Bome ne bi se ni ja požalio na to :D Baš sam pri?o sad kolegi Sveti?u kako bi bilo super napravit Stargate mod za Mass Effect ^^
Ina?e, igra šuta dupe svemu živome (organsko i mehani?ko) i neživome.
Jedina zamjerka s moje strane je kaj je relativno kratka, prvi put sam ju prešo za to?no 20 sati. Ali to mu opraštam s obzirom da ima ogroman replay value.
Ja ina?e ne znam kaj vi smatrate "nelinearnim" ali Mass Effect je po mojem shva?anju poprili?no "nelinearan".
Zaklju?ak - pljunuo sam pare za njega (350kn) i uop?e nisam požalio. Preporuka svima.

Da, igra je prekratka! Ali onda ideš igrat ponovo i sve super! No, još uvijek smatram da Mass Effect pati od odre?ene linearnosti koja mene osobno, baš bode u o?i.

Maloki
24-11-2008, 22:22
Pa ne shva?am kaj te to?no bode u o?i XD
Uzmimo za primjer Wrexa (oni koji su igrali znat ?e zašto je on u ovom slu?aju važan) - tebi je ishod bio jedan, a meni potpuno druga?iji. Zatim na istom tom planetu Kaiden i Ashley - opet mogu?nost izbora. Zatim 3 mogu?a završetka igre. Onda, najobi?niji side questovi - svaki možeš riješit na više na?ina, dobit razli?ite nagrade i razli?ite nove questove i tako dalje. A i galaksija je poprili?no velika i ima jako puno planeta i jako puno side questova. Sjeti se da i sama kreacija lika ovisi o daljnjem tijeku igre i o tome koje ?eš questove dobit, a koje ne?eš...

IgGy
25-11-2008, 10:15
Kupio Mass Effect i onako, totalna je kopija KotOR-a, ali prili?no dobra.