PDA

Pogledaj cijelu verziju : hd 4850 toxic za bfg 9800gtx+ oc



$?ofi$
05-11-2008, 16:12
imam tu sapphirku i ×××× mi s driverima i nerijetko se srruši dok je pod ve?im optere?enjem pa me zanima vaše mišljene jel se isplati mijenjati tu radeonku za 9800gtx+ jer nvidija nema baš takvih problema, jedino što je za mrvicu sporija(slabija) :?

Kora
06-11-2008, 11:06
Hmm, rušenje i problemi s driverima baš i nisu tipi?no radno stanje za Radeonku? Možda se pregrijava? Možda bi mogao maknuti drivere na nulu (Driver Cleaner Pro) i staviti najnovije, 8.10? U njima imaš ?ak i ru?nu kontrolu rada ventilatora, ako ti baš zatreba.

Probaj prvo s time, pa ako ni to ne upali onda je kartica neispravna, nešto ne štima. Jesi probao na nekoj ?istoj instalaciji windowsa? IMHO, danas Radeoni imaju bolje drivere, a i performanse u odre?enim cjenovnim kriterijima. Ja ne?u tako skoro uzimati Nvidijine kartice.

$?ofi$
06-11-2008, 15:30
neznam probat ?u s novim driverim i bez ccc-a jer on još zadaje najviše problema pa ?u vidjet...
P.S. na frendovom kompu radi pez problema..

Kora
07-11-2008, 19:50
Onda Driver Cleaner, a i CCC bi mogao biti problem. Možda si ostavio staru verziju CCC-a kad si zadnji put stavljao nove drivere, pa te to ubija u pojam?

$?ofi$
09-11-2008, 13:20
ma sve sam o?istio dc-om i probao sa svim driverima od 8.5 al uvijek nešto nije u redu(il se ruši u sinteti?kim testovima ili BSOD u igrama bilo s instaliranim ccc-om ili bez nj) u far cry 2 mi trza na sve very high(ultra high je max) i max reza, dx10 a fraps prikazuje oko 25-40 fps....za popi*dit..