PDA

Pogledaj cijelu verziju : RED ALERT 3



Grga
02-11-2008, 14:37
Jel tko igrao ? Dojmovi? da li je ispunila ocekivanja ili je EA zasrao jos jednu legendu....

oKRamxII
02-11-2008, 18:46
Nisam ni znao da je izašlo... i mene zanimaju dojmovi da znam dal da dam šansu?

Kora
03-11-2008, 18:00
Davno igrao samo jedan dio. Danas jedva nalazim vremena za igre.

Grga
04-11-2008, 08:24
Davno igrao samo jedan dio. Danas jedva nalazim vremena za igre.
nazalost isto :( :cry: i :x ..... osim svake subote kad imamo LAN :D :lol:

Kora
06-11-2008, 11:11
B'stard.

Grga
07-11-2008, 13:30
B'stard.
Don't hate me because I'm beautiful :lol: 8)

Sickmanno1
28-11-2008, 12:24
Igra suxxa big time...meni osobno :(

Red Alert je umro :(

W1k1n6
28-11-2008, 13:12
Jel tko igrao ? Dojmovi? da li je ispunila ocekivanja ili je EA zasrao jos jednu legendu....
Tko zna nešto o franšizi mirne duše bi mogao re?i da RA3 ispunjava o?ekivanja, pitanje je jedino da li volite samu franšizu. Ako nikada niste bili njom oduševljeni, onda vas ni ovaj nastavak ne?e iznenaditi. Igra je fino ušminkana, nabrijana, ali optimizirana da radi na normalnim ra?unalima što je jedan ogromni plus, uostalom pro?itajte Bozovu recenziju u novom broju PC Playa ako meni ne vjerujete.

Grga
28-11-2008, 14:20
posto sam presao igricu moram rec da mi je ostavila vecinom jako pozitivan dojam.. grafika je dobra al sam ocekivao bolju ... najveci plus ide nemogucnosti izrade ''garant taktike'' sto je prisutno u svim ostalim RTS-ovima , ova igrica ima toliko mogucnosti taktiziranja i nacina unistavanja da je nemoguce napravit bunker. Takoder svaka strana je dovoljno razlicita te su sve balansirane (za razliku od RA2 di su saveznici bili enormno jaci)
velika pohvala ide i skupljanju para koje je dobro rijeseno tj. ne treba se previse brinut oko njega (osim izgradnje rafinerija te obrane istih)
Filmovi su odlicni vidi se da nisu stedili na produkciji :) , prica je takoder zadovoljavajuca (iako je malo isfurana zbog 1. i 2. nastavka)
negativnosti su velika bugovitost prije 1.03 izdanja... neujednacen AI koji vecinom ovisi o mapi na kojoj igrate ... takoder me zivcira nacin na koji su oznacene selektirane jedinice jer bespotrebno nagrduje grafiku a ne sluzi nicemu pretjerano ...
osobno obozavam RA iako su pretjerali sa RA2 i delfinima i slicnim sranjima te mi je jedino zao sto ta pretjerivanja nisu makli u RA3