PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koji DVD snima? kupiti?



Teach
01-09-2008, 14:32
Koji DVD snima? je best buy do 300 kn?

Grga
01-09-2008, 14:44
Pioneer DVR-115DSV
http://ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTempl ... ra=1160075 (http://ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1160075)

zoky
01-09-2008, 17:12
Pogledaj i ovu dvojicu... :wink:

DVD+RW/-RW/RAM LG GSA-H55L, Dual Layer, Lightscribe, 20x, black, retail
-207,46 VeMil

DVD pisa?, DVD±RW & DVD±R, PIONEER DVR-215DBK, SATA, 20x, 8x dual layer 8.5 GB, bulk, crni-189kn HgSpot

imported_St. D.
01-09-2008, 19:26
Slažem se sa svima! :D

Mislim da se danas ne može pogriješiti u izboru DVD ?ita?a/pe?nice... U realnim uvjetima samo rijetki primjete razliku od modela do modela.

oKRamxII
01-09-2008, 19:38
Upravo to, izbor nije nešto pretjerano težak nego tipa kad biraš grafulju, proc...

Grga
02-09-2008, 00:45
Slažem se sa svima! :D

Mislim da se danas ne može pogriješiti u izboru DVD ?ita?a/pe?nice... U realnim uvjetima samo rijetki primjete razliku od modela do modela.

ne bih se slozio neke przilice imaju dosta velikih problema (ili nemogucnosti) sa citanjem/pisanjem na odredene brandove DVD-a, takoder i kod manje ostecenih/zaprljanih DVD-a, dok se kod drugih to ne javlja tu ponajvise mislim na Philips, LG dok se kod nekih javlja problem sa kvalitetom i dugovjecnoscu
Osobno sam vise puta imao problema sa Philipsovim pekacima sto me kostalo i vremena i novaca te najvise ZIVACA dok Pioneerove przilice citaju i pisu na sve sto uopce lici na cd/dvd tako da razlike nisu brutalno velike ali ih ima i nekad se mogu pokazati kljucnima kad imate stisku sa poslom ili necim drugim ....

imported_St. D.
02-09-2008, 08:38
Slažem se sa svima! :D

Mislim da se danas ne može pogriješiti u izboru DVD ?ita?a/pe?nice... U realnim uvjetima samo rijetki primjete razliku od modela do modela.

ne bih se slozio neke przilice imaju dosta velikih problema (ili nemogucnosti) sa citanjem/pisanjem na odredene brandove DVD-a, takoder i kod manje ostecenih/zaprljanih DVD-a, dok se kod drugih to ne javlja tu ponajvise mislim na Philips, LG dok se kod nekih javlja problem sa kvalitetom i dugovjecnoscu
Osobno sam vise puta imao problema sa Philipsovim pekacima sto me kostalo i vremena i novaca te najvise ZIVACA dok Pioneerove przilice citaju i pisu na sve sto uopce lici na cd/dvd tako da razlike nisu brutalno velike ali ih ima i nekad se mogu pokazati kljucnima kad imate stisku sa poslom ili necim drugim ....

Hmmmm... Djelomi?no se slažem s tobom... ?uo sam za probleme sa ?itanjem raznih brandova, ali nikad nisam sam naletio na takav slu?aj. Prije sam imao Nec DVD, sad imam Pioneer... A još davno prije toga imao sam Asusov... I apsolutno nikada nisam imao problema s njima. No ipak, koliko god bilo istinito to šta si prije naveo, mogu?e je da se radi o ?istoj (ne)sre?i pri odabiru baš tog DVD-a koji ne šljaka u potpunosti.

No bez obzira na sve to, pošto su cijene DVD ?ita?a/pržilica ekstremno niske, razlike u cijenama i performansama su jako male... Ako naletite na loš model, hbg, nesre?a... Ali bez obzira na to, ja preporu?am nabavku Nec-a ili Pioneer-a.

Kora
02-09-2008, 11:34
Nec radi ok, ali tu i tamo ima problema s nekim medijima. Pioneerovi neki modeli su bili dosta loši, kvarili se dosta. U globalu je to sve sli?no, a meni je samo žao što nema više BenQa u izdanju u kakvom je prije bio.

oKRamxII
02-09-2008, 17:47
?udno, što se ti?e samog prihva?anja medija u životu sam koristio samo Nec pa s njim zaista nije bilo problema...

Grga
03-09-2008, 13:53
Ja znam za Philips koji sigurno ima problema sa citanjem nekih brandova DVD-a te sa pisanjem na iste i to je kod svih njihovih przilica ne samo kod odredenog modela ... za ove ostale neznam

Kora
05-09-2008, 12:14
Ma sve je to od modela do modela...