PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gainward Radeon HD4870 - WTF?!



imported_St. D.
21-07-2008, 12:23
Eto, gledam na Ve-milovoj stranici nove grafi?ke, i vidim Gainward Radeonku!!! :shock:

Dakle, ako se ne varam, ovo je prva Gainward Radeon grafi?ka.
Meni se osobno ?ini da je Gainward uo?io potencijal nove serije iz AMD/ATi-a, pa želi svoj dio kola?a.

Što vi mislite zašto se Gainward odlu?io na ovaj, meni jako interesantan, potez?

amd freak
21-07-2008, 12:39
Lova radi ?uda :)

Grga
21-07-2008, 14:30
da to je zanimljivo s obzirom da je Gainward uvijek slovio kao proizvodac nabrijanih nVidusa ...

imported_St. D.
21-07-2008, 16:35
Da, baš me zanima kako ?e se Gainward snalaziti sa ATi-om... Ho?e li biti na dobrom glasu kao sa nVidiom? Vidjet ?emo, možda jednom bude kakav test u Vidiju... A vjerojatno ?e se i na netu na?i deseci testova.

imported_Tox!c
23-07-2008, 16:00
gainward jest "nabrijani proizvođač", ali... previse naplacuju i one "bundle igrice".

Netko
24-07-2008, 18:53
Najbolji proizvo?a? po meni je Zotac,ako kupite njohvu grafu,možete biti sigurni da 2-5% bolje radi od ostalih kartuša istog ,modela...

imported_St. D.
24-07-2008, 19:50
Meni je osobno Sapphire favorit za Radeone, ali Powercolor nije loš. Zanima me kako ?e se Gainward ponašat...
Iako nikad nisam imao nVidia-u, mislim da je za nju upravo Gainward najja?i izbor. No ono, to je samo mišljenje. Nemam neku potvrdu.

Grga
25-07-2008, 14:46
imas sve moguce testove koji potvrduju da su gainward GS kartice uvijek brze od konkurencije i tako je vec duzi niz godina , a mislim da ce tako bit i sa radeonicama jer Gainwardova politika je ustvari jednostavna stavi sve najbolje djelove ispod haube, tvornicki klokni karticu i najvaznije ofarbaj je u crveno :D

Kora
10-08-2008, 13:38
Pri?a se da je dosta Nvidijinih "dilera" u problemima zbog loših cijena, Nvidia uzima svu maržu, skoro ništa ne daje tvrtkama. U takvom slu?aju uvijek je dobro dodati još koji model grafi?ke kartice ;)