PDA

Pogledaj cijelu verziju : Second Life dobio ozbiljnog konkurenta - Google Lively



tino87
14-07-2008, 09:56
Link na vijest:
http://www.vidilab.com/vijesti/vise.php?id=12032

Stvar djeluje jako zanimljivo...

Posebno me šokirala sama vijest, jer nisam slušao neke najave ili tra?eve u vezi Livelyja.

Teško je odmah suditi, ali mislim da Lively ima izvjesnu budu?nost.

Tko ima Google account (GMail, npr.) može se odmah priklju?iti na Lively, uz instalaciju klijenta.

Reakcije? :D

imported_St. D.
14-07-2008, 10:53
Prijavio sam se ?im sam saznao za Lively, pošto imam Gmail acc... Skinem i instaliram Lively klijent i sve to... Krenem u neku prostoriju (room) i onda Vista javlja kako mora zatvoriti Lively klijent.
Tražim objašnjenja, a njih nema. Osim šta na samoj stranici od Lively-a piše da radi na XP-ima i Visti... Na Visti možda ipak ne. A možda se to samo meni doga?a...

tino87
14-07-2008, 11:30
Prijavio sam se ?im sam saznao za Lively, pošto imam Gmail acc... Skinem i instaliram Lively klijent i sve to... Krenem u neku prostoriju (room) i onda Vista javlja kako mora zatvoriti Lively klijent.
Tražim objašnjenja, a njih nema. Osim šta na samoj stranici od Lively-a piše da radi na XP-ima i Visti... Na Visti možda ipak ne. A možda se to samo meni doga?a...

Ja sam na XP-u probao i radi OK...malo je sporo, dugo se u?itava i tako...ali u IE i FF radi u redu pod XP-ima.

Ali dobro, tek su po?eli - štimat ?e i na Visti za koji dan :wink:

imported_St. D.
18-07-2008, 21:36
Prošlo je par dana, ali još ništa...
Možda Google ne želi da radi na Visti u inat Microsoftu zbog njihovog pokušaja kupnje Yahoo-a?! Možda želi još više pokopat Vistu... :D lol

imported_St. D.
02-08-2008, 07:44
Jej! Prodelao Lively! Izgleda dosta zanimljivo i zabavno. Samo treba malo prokužit...

I zašto mi je na po?etku dalo ženski avatar koji izgleda ko da je iz groba upravo izašao?! :lol:

Kora
10-08-2008, 13:51
Joj, loše za moj pravi socijalni život, mislim da ne?u probat :)

Ali Google bi tu mogao svašta napraviti. Kako uop?e ide Second Lifeu ovih dana?

imported_St. D.
22-08-2008, 12:32
Evo, ja sam se malo aktivirao tamo... Nije to uop?e loše. Sada ve? radi pristojnom brzinom i kvalitetom, a ljudi uvijek ima. Nisam se još poigrao sa kreiranjem vlastite prostorije, ali i to ?u jednog dana. Sve u svemu, dobra je to stvar.
Malo je nespretno izvedeno komuniciranje s drugim ljudima, jer onda oni oblaci sa tekstom lete po cijelom ekranu. I non-stop se pomi?u pa nikako pohvatat sve! No ina?e je OK.