PDA

Pogledaj cijelu verziju : spybot 1.5.2.0



post-itt
12-05-2008, 08:32
Pozdrav, ,olim za pomo?.
Niame, imam instaliran novi spybot i pojavila mi se poruka nešto kao bootExecute i dali želim allow ili deny. ja sam pritisnuoi deny, a uop?e nemam pojma što to zna?i.
Molim pomo?, ovako mi se pojavilo u resident logu poruka :

Denied (based on user decision) value "BootExecute" (new data: "autocheck autochk *
lsdelete

Što je to uop?e, plizzz help

Grga
12-05-2008, 21:34
novi SB ima konstantnu zastitu koja pri pokusaju bilo kakve promjene u registru pita za dopustenje tako da je jedino pitanje da li si instaliravao nesto u trenutku kad ti se pojavila ta poruka

imported_Tox!c
13-05-2008, 19:49
ili izgasi spybot resident protection ili u run dijalogu pokreni msconfig pa se tamo igraj sa startupom. ;)

Kora
13-05-2008, 22:10
novi SB ima konstantnu zastitu koja pri pokusaju bilo kakve promjene u registru pita za dopustenje tako da je jedino pitanje da li si instaliravao nesto u trenutku kad ti se pojavila ta poruka

To?nije, pitanje je dal se to javilo kod instalacije spybota ili ne?ega drugog? Ako je instalacija spybota, onda bi trebao kliknuti allow. Ako je instalacija ne?eg drugog, onda opet allow ako znaš što si to?no instalirao. Ako je neka skroz deseta stvar onda deny.

Grga
13-05-2008, 22:48
inace SD resident mi je odlicna stvar je odmah filtrira sve moguce spy stranice,programe,trojane..... za sad njih 70,000 tako da bih toplo preporucio koristenje svima
P.s.
uopce ne usporava komp

imported_Tox!c
14-05-2008, 13:39
inace SD resident mi je odlicna stvar je odmah filtrira sve moguce spy stranice,programe,trojane..... za sad njih 70,000 tako da bih toplo preporucio koristenje svima
P.s.
uopce ne usporava komp

resident nema veze sa time.. to je imunizacija.. koja je super i nema nista aktivno u njoj... samo blokira 70000 registry keyeva... a resident protection je nepotreban skroz. samo te pita za svaki reg key da li mu vjerujes.. nema smisla.

Kora
16-05-2008, 13:25
Ma nije baš da nema smisla, meni je komp i pol spasio od invazije jednog worma. Drugi nezašti?eni komp ga je nekoliko puta pobro i morao sam po par puta ?istiti sve od tog worma. Mali worm je ina?e jako pametan bio, Brontok, i to verzija AE, dizajniran je da ga bude teško maknuti :) Kasnije je i neka starija došla. Glavno da je mene Spybot toga sa?uvao :) Sad sam ga stavio i na taj drugi, ?eš?e zaraživani komp i zasad je sve OK.

imported_Tox!c
23-05-2008, 15:20
naravno da moze spasit, ali... malo me xp sa spybotom pocne zivcirat kad za svaku glupost trazi confirmation.. pomalo pocinje licit na vistu. a to ne zelim. :)

Kora
03-06-2008, 14:29
Nisam siguran na koje confirmatione misliš? Ja se ne sje?am kad mi je zadnji put izletio s ne?ime, naravno, izlije?e kad nešto instaliram, ali ina?e u normalnom radu nema ni?eg. A ne instaliram ?esto sve i svašta, pa me to možda spašava ;)