PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kolika je vjerojatnost...



Netko
28-02-2008, 17:42
...da se meni baš dogodi ovo...

Ovako,u zadnje vrijeme sam radio na dvjema prezentacijama koje sam morao pokazati na ra?unalstvu,copy/paste sam napravio na dvd-r,kod mene doma je sve uredno ?itao,i na Visti i na xp-u,i onda baš tamo u školi nije htio ?itat,rekao sam da sam copy/paste napravio na dvd,i onda mi nisu vjerovali,prasnuli su od smjeha,vele da je to zbog toga(a ja sam to stotinu puta tako radio)...I zanima me kolika je vjerojatnost da kompjutor ne ?ita copy/paste sa dvd-a,a i kolika je ta da sam to napravio sa nerom?

Netko
28-02-2008, 20:44
mah,vjerojatno je onaj plus ili minus kod starijih prža...

nego,mene stvarno zanima kolika je to vjerojatnost za takvu nesre?u...

Netko
29-02-2008, 14:42
Ma,imao sam i ja rezervu,ali su bile na fdd-u i bile su užasno spore...

amd freak
29-02-2008, 15:16
Nema ti tu re?enice kakve su mogu?nosti za to...ili dvd ?ita ili ne.

Doga?alo se i doga?a se.Osobno sam to probao.

Drugi puta stavljaj na usb... :wink:


I slobodno daš ovaj link profesoru te mu poru?i da je mogu?e to što se tebi desilo.

A koliko ja znam da bi se sad ti njima smijao donesi im opet taj dvd..na?i optikane na kojem ?e raditi...i pokažim datum snimanja dvd-a pa ?e su uvjeriti u neke stvari.

Krajnje je nepristojno raditi budalu iz nekog zbog greške vezane sa IT-om.

oKRamxII
29-02-2008, 16:38
Mogu?e je da se takve stvari doga?aju stoga kao što je amd rekao daj profesoru/ici link pa da vidi...

Sickmanno1
03-03-2008, 11:12
koliko ja znam ako copiras nesto direktno iz win da drugi operativni sustavi nece to procitati...uglavnom znam ako snimis recimo divx na taj sistem moj dvd player ga nece ocitati, neznam why, mozda zbog toga sto nezatvori dvd ^^
tak da ono bubam al moguce je da ga hebe drugacija verzija wina...glupo je da, al ono i win su glupi ^^

tak da stvarno nesavijetujem snimanje direkt iz wina, vec sa nekim od programa...

Sickmanno1
03-03-2008, 23:31
nema to veze, bar ne bi trebalo imati, jer to ustvari nije MS-ova aplikacija nego ina?e poznati program pojednostavljen i intergriran u win explorer

a zasto ga meni onda nece procitat dvd player? a kad snimim sa nerom i alkoholom hoce :?