PDA

Pogledaj cijelu verziju : COD 4



Grga
31-01-2008, 16:25
upravo sam presao COD 4 i mogu rec da je definitivno jedna od najboljih FPS igrica koje sam ikad igrao preljepo izgleda i ne trebas imat neki monstrum od graficke da je pokrenes na high detaljima.... imam filing da ce ko i COD 1 i 2 postat instant LAN klasik :)
Q: Da li COD 4 podrzava DX 10 ?

Kora
31-01-2008, 23:59
Wikipedia kaže da ne podržava i da su baš mnogi mislili da je DX10. Frend me ve? neko vrijeme nagovara da to odigram, al moram re?, iako mi FPS-ovi u pravilu jesu omiljeni žanr, da nisam odigrao ni jedan COD, a bome ni MOH.

Grga
01-02-2008, 12:24
Onda moras COD (MOH bas i ne ;) ) i to obavezno jer stvarno price su toliko zarazne da sve dok je ne predes imas onaj poznati mot "Jos samo jednu misiju" a sto se tice grafike, grafika mi je sigurno na razini stalker-a a u nekim segmentima i bolja pogotovo sto se tice dodatnih efekata kao sto su zamu?enja fokusa i sl. i jos jedna stvar za pohvalit je AI u globalo a pogotovo AI suboraca koji se konacno ne ponasaju ko ××××× kopilad.
dakle ako niste nabavite igru i uzivajte :D

pitupac
01-02-2008, 13:04
Wikipedia kaže da ne podržava i da su baš mnogi mislili da je DX10. Frend me ve? neko vrijeme nagovara da to odigram, al moram re?, iako mi FPS-ovi u pravilu jesu omiljeni žanr, da nisam odigrao ni jedan COD, a bome ni MOH.

za tebe nikad nebi reko da nisi igrao Cod, a kamoli ne Moh.... :o
prešel sam Moh - Pacific Assault i tam mi je najbolji frend bil taj lik s tvojeg avatara, u svakom rovu sam s njim ležal..... :wink:

Kora
04-02-2008, 12:36
Wikipedia kaže da ne podržava i da su baš mnogi mislili da je DX10. Frend me ve? neko vrijeme nagovara da to odigram, al moram re?, iako mi FPS-ovi u pravilu jesu omiljeni žanr, da nisam odigrao ni jedan COD, a bome ni MOH.

za tebe nikad nebi reko da nisi igrao Cod, a kamoli ne Moh.... :o
prešel sam Moh - Pacific Assault i tam mi je najbolji frend bil taj lik s tvojeg avatara, u svakom rovu sam s njim ležal..... :wink:

He,he, zaboravih na njega. Ma sli?im mu ina?e dosta, zato je avatar :) Leget ;) Francuz. Znam i kako je završio, pri?ali mi frendovi :/

Što se ti?e AI, AI-ovi koji su mi se usjekli u pam?enje su iz Half-life 2 i iz Crysisa. To su pametni virtualni negativci...