PDA

Pogledaj cijelu verziju : SPAM rješenje?



Kora
12-01-2008, 17:54
Ljudovi, kolege korisnici,

Nimalo ne sumnjam da su se mnogi od vas susreli sa spamom. Možda ?ak imam i nekakvo rješenje za njega, no morat ?ete sami isprobati moj primjer. On mi je ili jako pomogao, ili su neke skrivene sile sredile dobar broj spammera pa sad svi dobivaju manje spamova. To ?emo lako zaklju?iti ?im malo po?nete ispunjavati anketu :lol: Slobodno u postu napišete i nekakvu broj?anu procjenu ako je imate :)

Rješenje je jednostavno. Nekad sam dobivao i po 30 spamova dnevno. Nakon upotrebe svoje metode, prije par mjeseci, na spamove sam toliko zaboravio da sam ga se sjetio tek prije par minuta kad sam vidio kako Thunderbird jednog smješta u junk (?ovje?e, zvu?im ko da sam u TV prodaji :D)Mislim da ovih dana dobivam oko 2-5 spamova dnevno. Vjerojatno ni toliko *zaviruje u junk folder u TB* evo, 10 komada u zadnja 2 dana. Sa jednog, ina?e naj?eš?e korištenog mejla.

O ?emu se radi? Jednostavno sam u TB uklju?io opciju skidanja samo headera! TB ina?e dobro klasificira spamove, pa ga stvarno rijetko moram korigirati, možda 2x tjedno. SPAM mi je skoro nepoznanica u zadnje vrijeme, do te mjere da ?ak i pogledam spam koji mi je poslan, a nije klasificiran kao spam :D

Grga
12-01-2008, 19:39
meni moj gmail odlicno prepoznaje spam tako da mi se provuce eventualno 1 mjesecno no inace mi dolaze ogromn e kolicine...

oKRamxII
12-01-2008, 22:58
Prek Gmaila ide tamo gdje mu je mjesto, dok kod Yahooa gadno to propušta...

amd freak
12-01-2008, 23:02
oko 5 komada dnevno...ve?inom ih odmah prepoznajem...?im su na engleskome :)

Kora
13-01-2008, 13:55
He,he vidim svi odmah na gmail :) Njega nisam ni brojao, on sasvim solidno radi svoj posao.
amdfreak ima dobru metodu ako ne komunicira ?esto sa ljudima sa engleskog govornog podru?ja. A ja taman mislio da ?e netko probat moju metodu, pa da vidimo jel ima tu šta kruha...

Netko
13-01-2008, 14:13
ne dobivam spam ?esto,makar se zna dogodit,mislim da ja i stariji korisnici dobro razumiju u borbu protiv spama!

Kora
14-01-2008, 16:26
Tako je, sude?i prema glasovima. Izgleda da sam se obratio informati?ki preobrazovanoj skupini ljudi :) Broj glasova za zadnji ponu?eni odgovor mi govori isto :D