PDA

Pogledaj cijelu verziju : Filmovi



Netko
12-12-2007, 08:59
Zanima me koja je najve?a europska ku?a koja bi radila filmove(ali europska)!

Kora
13-12-2007, 13:33
Ideš, koje dobro pitanje... Kak si se samo toga sjetio? Ništa mi isprve ne pada na pamet, a bome ni ovo ne pomaže: :D

http://www.google.com/search?ie=UTF-8&o ... ng+company (http://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=navclient&gfns=1&q=biggest+european+movie+making+company)

Zanimljivo, ispada da se u Europi uop?e ne snimaju filmovi... Barem se za njih ne zna previše. Ima tu produkcijskih fora, kad Ameri naprave film u koprodukciji s drugom zemljom, pa od tamo dobiju love za izradu, a onda valjda film brže ide tam u distribuciju, i takve neke fore...

oKRamxII
13-12-2007, 18:43
Zatekao si ljude na krivoj nozi :D

amd freak
13-12-2007, 18:54
ryper je neki opasan igra?...:P

Netko
13-12-2007, 20:55
Napravio sam nešta kao skriptu pa bih im to rado dao(netreba spamat sa time da su mi šanse 0.000000...% male,ali baš bi htio pokušat)
I ako ho?ete budem za?as stavio tu skriptu simo!

Kora
14-12-2007, 17:00
Ak o?ekuješ neku zaradu od nje, nemoj je ka?it ovdje ,) Da ju netko ne bi preuzeo, jel :)

@amdfreak

Bojiš li se? :twisted:

amd freak
14-12-2007, 19:07
dok postiji alt+f4 baš i ne :P

Netko
14-12-2007, 20:05
MAh budem,ali mi je u?iteljica uzela da ocijeni ako je dobro!Uglavnom izbjegavam hollywood jer su ameri prikazani kao jedni od zlikovaca i izgube rat(pobje?uje eu(to valjda zato što su nas napokon pustili unutra))!Ako nema europske ku?e onda bi i neku bilo koju ali da bi tolerirala to da ameri gube!
NAslov Call to honour vas sigurno podsje?a na dvije igre,spominje se Battlefield 2017,i kao happy end sam kupio Ea,Ubisoft i Activision Blizz.
Ima ra?unalno kontroliranih jedinica(superteški tenkovi)!
Zanimljivo je ako se uživite!

Kora
16-12-2007, 20:35
@ amdfreak

Dobaaar! ;)

@ Netko

O miša ti, ja mislio da si isprogramirao neku skriptu, program koji bi tim filmašima na neki na?in pomogo :D Eto što je život s ra?unalima :D

Netko
17-12-2007, 13:43
Ma zapravo i jesam ve? programirao,ali samo jednu malu skripticu za fps creator u fpi jeziku...

U?iteljica ?e mi to vratit sutra,zaboravio sam da je bila promjena rasporeda... bum uploadao sim pa da imate šta za ?itat,i naravno poslije ?ete ocjenjivat pri?u(ako ho?ete)!

Kora
17-12-2007, 23:18
Zvu?i zanimljivo...

Netko
19-12-2007, 14:19
Evo,krenut ?u:

POZIV NA ?AST

Uvod:
Godina 2017.9 mjesec i dan 21..Bio bi ovo ?ist normalan dan da to?no godinu prije nije bilo krize u Sao Paulu-koja je usput uzrokovana od terorista koji su bili potpomognuti amerimabila kriva za seriju ratova još poznatijih kao 3.svjetski rat.Zahvaljuju?i proturaketnom štitu bivšeg Nato-a i hakerima(haxorima)koji su omogu?ili da svatko tko ima internet pomo?u štita sprije?i atomski rat.A ratuju:Amerika,Rusija,Eu(pod njima i hr),Snage džihada i Dalekoisto?na koalicija, svako za sebe.Države koje su ostale neutralne ?esto su bile žrtve rata,ali neke ja?e kao Engleska(V.B. se raspala na sve sastavne dijelove) i Kanada su se ?ak nekad usudile i umiješat se u rat...Trenutno se rat vodi u Bjrlorusiji.Bilo kako bilo danas je sat zakucao za odlazak na bojište!

Po?etak zapleta:Danas ?e se vodit odlu?uju?a bitka,sve velike sile u ovom ratu ?eju sudjelovat,a u glavnoj ulozi su:Eu i Rusija.Pitate se šta ostale sile traže u Bjelorusiji,pa poslali su svoje padobrance tako da i pobjednici bitke budu imali samo pirovu pobjedu.Ali dosta o ratu,evo mog tima koji ja komandiram,svi se poznajemo samo po kodnim imenima:
-Psycho:Ime govori sve,tipi?an lik od vojnika koji misli da je neranjiv,u bitki je protutenkovac.Po izgledu je malen 170cm i ?elav je.
-Mr.Elite:Profesionalan i tajnovit.Pripadnik elitnih postrojbi,lije?nik.
-Bond:Posjeduje najve?e znaje o tehnologiji.Popravlja vozila,nosi sa?maricu,donosi naoružanje i postavlja mine.
-i na kraju ja:imam poluatomatski snajper,postavljam dinamit i pozivam razne vrste podrške...

Zaplet i vrhunac:

Došli smo na bojište:Minsk,07:14h,vrijeme hladno i maglovito,prvi pucnjevi su po?eli...Bjeloruske vojske se barem nemoramo bojati jer je ve? davno razbijena u neposlušne komadi?e.?im smo došli na bojište u onom ostarjelom ist.eu. kamionu htio nas je pozdravit Ruski tenk,psycho ga je pozdravio prvi na svoj na?in.

Netko
19-12-2007, 14:54
Part 2 po?injemo od mjesta gdje smo stali:

Zaplet i vrhunac:

Cilj nam je bio do?i u jednu zgradu,tako da sa nje podržavamo ostale timove,a usput još ima odli?nu startnu poziciju na drugi cilj.Zgrada je ?vrsta na artiljeriju.Ovaj prvi cilj smo morali po mogu?nosti riješit ?im ''tiše'',dok drugi timovi probijaju liniju.I dok smo se mi približavali cilju,kao iz inata nas je otkrila grupa Dalekoisto?nih lakih tenkova(APC-ova).Psycho je ipak pokušao,,ali kada je uspio uništit samo dvojicu,vratio se u zaklon,zatražio Bonda naoružanje,i rekao meni:''preljen sam!''Ja sam u me?uvremenu pozvao podršku artiljerije.Jedino Psycho opet nije ?uo da sam pozvao artiljeriju kao u prošlih par bitaka,pa se nije povukao kao ostali mi iz tima.Ja ve? mislio:''Kvragu!!!''Dok se dim razišao on onako za?u?eno stoji i re?e odjednom:''Vidi,pa stvarno jesam neranjiv!''Kada smo se približili zgradi skužili smo da unutra ima Ameri?kih padobranaca.Poslao sam Bonda i Psychoa unutra,dok smo Mr.Elite i ja davali podršku izvana.Kada je neboder pio po?iš?en,Bond je minirao sve oko nebodera,dok smo mi ostali daavali podršku timovima naših sa nebodera.Za otprilike 15 minuta sam skužio kako je krenula ruska brigada teških tenkova u probijanje našeg lijevog krila.,brzo sam im poslao naše jednokratne ra?unalno kontrolirane superteške tenkove(JRKST-ove kra?e :wink: ),koji su kontrolirani od kolega iz kontrolnog tornja,ubojiti,mobilni ali zato jako slabo oklopljeni.A sigurno se pitate kako mislimo pobje? ako je sve oko nebodera minirano,ha?Svi smo imali padobrane pa bi sko?ili s nebodera.Nakon pola sata sam trebao krenuti sa zadnjim i glavnim ciljem.Detoniranje jedne vrste elektri?nog tornja koji drži sa još par takvih cijelu rusku elektri?nu mrežu na koju su im spojeni svi tenkovi i sva vojska,a mreža bi im sigurno se vratila za najmanje tek 2 tjedna.Procijenio sam da bi bilo najbolje da krenem sada i sam.Zatražio sam Mr. Elte-a da se zamijenimo za puške. Cilj je bio daleko kojih kojih 100-150 m. Naši su se probili kojih 70 m do zgrade. Prije nego sam sko?io sa zgrade Psycho me je zapitao:''Dali da ipak idem ja?'',ja sam odbio i zatr?ao se za skok,moji su ih dobrano tamo dolje ?istili.?im sam sletio tr?ao sam kolko su me noge nosile.Na 5m do cilja sam si rekao:''Još samo malo pa je sve ovo gotovo.2m do cilja sam bio pogo?en u nogu,ali sam ipak stavio dinamit i odšepao u zaklon.?im sam detonirao i ?uo snažan booom, onesvjestio sam se.Neprijatelji su odmah skužili svoju bezizlaznu situaciju i povukli se.

Part 3 stiže za?as(kojih pola do par sati)!!!

Netko
19-12-2007, 18:30
part 3
Zaplet i vrhunac:

Na to su ovi iz mojeg tima svaki imali svoj komentar.Psycho je rekao:''O?ito nisam jedini neranjiv!''Mr.Etlite:''Ovo tek trebam nadmašit...''
Bond:''Ne dopuštam mu da umre tamo dolje!'' i otišao mi pomo?,zajedno sa paketom prve pomo?i kojeg mu je dao Mr.Elite.

Kraj:Kad sam se drugi dan probudio iz kome prvo šta sam ?uo je to kako su se svi neprijatelji bezuvjetno predali,ve?ina su se obrazloživali time da više nemreju ratovat ili da su impresionirani...KOlege su mi govorile da se cijelim gradom orilo dva puta u 24 sata,prvi puta kada sam detonirao elektri?ni toranj,a drugi put kada je došao mir!A sada sjedim doma u svojoj vili na Velebitu koju sam kupio nagradama koje su mi podavale sve važnije osobe u Europi Hrvatskoj,i pišem ovo...Jedine bitke koje sada vidim su one virtualne ili one na tv-u.Psycho je ostvario svoj san:Mu?i novake po cijeli dan!Bond je polžio doktorat i upravo radi na ne?em kako on veli revolucionarnom...A Mr.Elite vodi zajedno sa mnom multimilijardersku kompaniju koja sa?injava bivše:Ea sports,Ubisoft i Activision Blizzard.Jedino u ?emu me pokatkad nadmaši je Battlefield 2017,i oprostite jer upravo sada moram oti?i pod tršnju odigrat koju partiju toga sa njime,znam beži?na struja zna biti ××××na stvar :wink: !
KRAJ!!!

Evo,o?ekujem vaše komentare.

Dosta sam ponosan što sam uvukao velik dio gaming industrije u pri?u:iz naslova ve? vidite call of duty i medal of honor,vidli ste i battlefield 2017,onda moja tvrtka...

Netko
20-12-2007, 19:21
Wow,o?ito je bilo tak dobro da nemate komentara,ajde barem da netko ocijeni od 1-10,pliz... :roll:

Grga
20-12-2007, 21:59
8 mozda bi trebalo imena ipak promjenit u nesto skuliraniju formu od bonda i sl. inace jako zanimljivo definitivno se vidi utjecaj FPS-ova

Kora
28-12-2007, 19:26
Ja bih ti dao nekakvu sedmicu :) Zanimljiva ideja, no nema neke posebne radnje, podsje?a me na Doom III koji nisam odgledao... Neka mješavina toga i nekog WWII filma.