PDA

Pogledaj cijelu verziju : HP Ipaq 514 problem



bstena
01-11-2007, 00:26
Kupio sam HP Ipaq 514 smartphone i sve u svemu poprili?no sam zadovoljan s njim. Imam samo jedan mali problem?i? a to je pristup internetu.
Prvo da objasnim na?in na koji sam spojen sa PCom na internet: moj komp je dio mreže (nas oko 15) koja je na adsl-u s tim da se ja preko lan-a priklju?ujem na mati?no ra?unalo koje se spaja na internet, odnosno HT.
Kako Ipaq ima wireless u sebi, želio bi ga preko wirelessa povezati sa PC-om i omogu?iti mu pristup na internet tako da bere internet sa lan veze. Kupio sam wireless karticu za PC i spojio ih, ali ne mogu mu dati pristup internetu dok sve ostalo radi. Pokušao sam i sa bridgeom i enable internet through this connection ali nikako da proradi.

Pa ako netko ima kakvu dobru ideju, bio bih mu zahvalan. Hvala unaprijed

Kora
01-11-2007, 23:00
Nažalost, nisam ga imao u ruci, pa ti ne mogu ništa posebno re?i. Jesi probao možda googleati na temu? Jesi siguran da si prekopao sve postavke? Ako win mobile imaju spajanje kao obi?ni win, onda bi sve to trebalo automatski proraditi. Možda ipak ne bi bilo loše probati ru?no namjestiti IP. Gateway svakako mora biti upisan, a gateway bi bio IP tog kompa na ?iju wireless karticu se spajaš.
BTW, kakve su tipke, gumeno mekane ili plasti?ne? Što je s baterijom, jel traje bar 4 dana u standby? ?ini se povoljan, mislim da sam ga vidio za 1800 u hgspotu...