PDA

Pogledaj cijelu verziju : Spori printeri



sabanof
10-07-2007, 09:21
Odrzavam mrezu sa deset racunara (bez servera). U mrezi je "serovano" tri printera HP LaserJet 1160. U zadnje vrijeme pojavio se problem kod printanja, tj. cesto se desi da dokument nije uopste moguce printati (poruka error printing u prozoru printers i faxes), ili ako prodje, printanje traje jako dugo. Molim pomoc.

sabanof
10-07-2007, 14:26
Ne samo error printing kada je problem sa nemogucnoscu printanja. Doduse veci mi je problem sto i pored uredne instalacije printera na pojedinim racunarima povremeno jednostavno nestanu tj kao da su deinstalirani. Postoji li mozda mogucnost da ogranicim pristup instalaciji printera tj. da se nemogu izbrisati ili instalirati novi. Samo da naglasim da svi korisnici imaju administratorski pristup (uslov je koristenje aplikacija koje moramo koristiti na udaljenom softveru tako da je mogucnost Guest accounta iskljucena. Hvala

Kora
10-07-2007, 16:11
Preop?enito pitanje. U ovakvom slu?aju ti može pomo?i samo netko tko je naišao na takve probleme, a naši printeri rade uredno...

sabanof
12-07-2007, 08:02
Hvala u svakom slucaju za vase interesovanje.

Kora
15-07-2007, 14:15
Osim ako, naravno, izvu?eš još koju dodatnu karakteristiku problema...

Trn
16-10-2007, 03:57
mene zanima da li se greska javlja na svim printerima ili samo na nekom od njih?
naime taj printer je i inace dosta osjetljiv recimo na zamjenske tonere, ocito ima malo losiji ili kompliciraniji kod...
moj savjet ti je da ukoliko stvarno nema potrebe za tri prinera probas spojit da cijela mreza baca sve na jedan centralni printer.
pozz