PDA

Pogledaj cijelu verziju : HD DVD u svim Toshibinim prijenosnicima



IgGy
07-06-2007, 21:06
Vijest s Vidilaba kaze da ce Toshiba u sve svoje prijenosnike stavljati HD DVD citace.

Bitka me?u formatima nove generacije DVD se nastavlja. Toshiba je najavila da ?e od 2008. godine u sve svoje prijenosnike ugra?ivati reproduktore HD DVD.

Na pitanje zašto tek za pola godine, potpredsjednik Toshibe Hisatsugu Nonaka odgovorio je da je cijena ovih jedinica i dalje nekoliko puta viša od cijena najboljih jedinica DVD, unato? sve ve?oj potražnji.


Koji ce format, prema vasem misljenju, dobiti bitku? Blu-Ray ili HD DVD?

Netko
08-06-2007, 12:30
Blu-ray,hd dvd ?e biti gurnut na stranu kao apple,jer pripadaju u tu skupinu kojoj je draža funkcionalnost od ?iste snage(ili kod blu raya kapacitet),uz to i blu ray sasvim dobro reproducira filmove u odnosu na dvd,ali ako netko misli nadodati da i hd dvd ima velik kapacite,velim samo:''Ljudi vole rekorde!''

Kora
09-06-2007, 14:12
To bi moglo pomo?i HD DVD klanu, ali pitam se samo: koliko ljudi ?e kupiti PS3, a koliko Toshibin laptop? Ne znam baš kako ?e sve to pro?i, ali ?injenica je da se HD DVD lakše izra?uje, treba i na to misliti. Ja ?u ionako još neko vrijeme pri?ekati... Ali ovo svakako pomaže HD DVD konzorciju.

Grga
09-06-2007, 16:04
nemojmo zaboraviti da iza HDDVD-a stoje jako velike i mocne tvrtke
THIS IS NOT OVER! NOT BY A LONG SHOT!

Netko
09-06-2007, 22:24
Ali za blu ray-a je sasvim lijepo se smjestio Sony,i ugradio ih u ''plejstejšn 3'',makar,onaj koji ?e prvi napraviti kombo dvd-cd-bluray/hd dvd ure?aje ?e napravit velik korak pobjedi!

oKRamxII
09-06-2007, 22:27
Bit ?e tu još sli?nih "podmetanja" te o?ekujem još ovakvih nekakvih novosti ;)

Grga
10-06-2007, 12:19
Iako je PS3 lagano podbacio tako da nije bas da je neka ogromna prevaga (barem ne za sada) zanima me sto ce biti kad izade novi XBOX

Netko
10-06-2007, 13:07
Sve brijem da na xboxu možda još bude DVD!