PDA

Pogledaj cijelu verziju : Peerguardian



imported_Tox!c
07-06-2007, 00:32
Evo, posto sada imam flatrate, ubijam se od downloadanja. Cesto to radim i na faxu, gdje je direktan carnetov čvor. Na faxu mi kažu da su imali problema sa, mislim Miramax-om ili Paramountom, jer se skida poprilicno filmova. Fax ima stalnu IP adresu, pa ih je lakse pratiti.
Dakle, ovdje lezi dokaz da i korporacije skidaju svoje filmove s interneta, ne bi li uhvatili nas "kriminalce". I, pojavio se jedan genijalan programčić. Bezbrižno skidanje torrenata, sa blokiranjem zadnjih okteta svih Government, Spyware, Corporation i sl. IP-eva. Meni radi fantastično, a pri blokiranu vam i pokaže što je blokirao.. pasivno. SUPER! meni radi uz standardni firewall, nema konflikata. mišljenja?

LINK : http://phoenixlabs.org/pg2/

EDIT: ispricavam se ako se ovo kosi sa pravilima foruma, ali cinilo mi se kao korisna tema, a software sluzi i kao firewall, blokirajuci spyware i adware.

Didovzub
07-06-2007, 10:25
vrlo interesanto,.ali sam skeptia?n što se ti?e mogu?nosti da fax netko ustvari "uhvati na ne/djelu" .,zašto,.?.,zato što je pojam "internet policija" još u povojima,.a o konkretnim rezultatima ne treba još niti razmišljati.,.,

Kora
07-06-2007, 13:27
Bez brige ti budi, ?uo sam o tim mailovima. Ne znam da li su bili i drugi na?ini komunikacije, ali šalje se to faksevima... Istina da im je teže reagirati ovdje (HR) na takvo nešto nego u USofA, ali to ne zna?i da se ne?e potruditi da se njihovi filmovi gledaju samo tamo gdje bi se trebali gledati.
A ideja programa je pohvalna, no, kako i Tox!c sam kaže, mislim da je to potrebno samo onima koji imaju stati?ke IP-eve i skidaju zaista mnogo. Sje?am se da Zone Alarm isto ima skrivanje zadnjeg okteta adrese, tako da to nije toliki bad za ku?ne korisnike, pogotovo one koji imaju ZA.

Grga
07-06-2007, 13:51
All U need is ZA

imported_Tox!c
07-06-2007, 22:19
All U need is ZA

da, ali ako malo bolje pogledate, ZA to radi "where applicable". A to je uglavnom u web-prijenosu podataka. Ovo je p2p, gdje MORAS imat IP kojem saljes podatke, jer tako cijela stvar funkcionira. :)

tako da, all you need is NOT ZA.

Kora
09-06-2007, 14:15
Hmda, tu stvar pomalo funkcionira na povjerenju... Ali dovoljno je samo jednom da pobereš nešto gadno...