PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rijeka OI !!!



Grga
21-04-2007, 17:55
Dokaz da punk nije mrtav te da revolt mladih i dalje zivi!


PANKERI SE NE PREDAJU PANK ?AGA U KRUŽNOJ 20.04.07
PANKERI SE ORGANIZIRAJU
NAMJERAVAJU ODRŽATI PROTESTNI KONCERT VE?ERAS 21 SAT U KRUŽNOJ
napisao Palach



PALACH PONOVNO NAPADNUT 20.04.07
Palach ponovno zatvoren zbog navodnog mjerenja kojom se ustanovila navodno prekora?enje zakonske granice buke prošlog petka na koncertu „UVOD U PRIREDBU“
ST!LNESS i HAIN TENY u organizaciji udruge RI -ROCK.

Sanitarna inspekcija u prisustvu djelatnika MUP-a danas je iz tog razloga zatvorila Klub Palach na sedam dana. Razlog je kako tvrde navodno prekora?enje dozvoljene granice od 90 decibela u prostoru Kluba.To jest navodno je izmjereno 96 decibela.Za primjer zujanje muhe stvara buku ve?u od šest decibela. Zanimljivo je da nitko prošlog petka nije vidio mjera?a buke,a prema izjavi inspektorice buka se nije mjerila u stanovima i vani ve? samo u Palachu gdje je ona bila preglasna za posjetitelje. Zanimljivo je da se Palach zatvara tek sedam dana od kada je buka navodno mjerena. Mislimo da je nakon ovoga svima sve jasno.Palach ?e i dalje raditi svoje kulturne programe koliko budemo u stanju .Svi koji nam žele dati podršku i pomo?i u ovoj situaciji mogu do?i u Palachovu galeriju na stražnju ulaz. Koncert „PANK ?AGA“ i SVADBAS su nažalost odgo?eni.

IMA JOS NADE ZA NAS!

BTW
Bio sam na tom 'ilegalnom' koncertu i zanimljivo je da policija nije htjela nikoga hapsiti dok su kamere bile tamo. Vjerojatno nisu htjeli zavrsiti na JuBiTo-u :mrgreen:

Netko
21-04-2007, 19:56
Da sam barem ja bio tamo,valjda jesi uspio pobje? ako ovo sada pišeš!

oKRamxII
23-04-2007, 16:49
Sigurno je u zatovoru :twisted: