PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sigurnost na internetu



11-01-2007, 19:51
Moram priznat da me iznenadio podatak u textu (Vidi portal) pod naslovom "Motivi napada su financijski" gdje se navodi da u Symantec-ovom istraživanju me?u preglednicima Mozilla prednja?i u sigurnosnim propustima i to ?ak sa 9 propusta više od "ozloglašenog" Internet explorera.
Pogotovo kad uzmem u obzir da sam prešao na Mozillu ne toliko zbog nekih korisnih inovacija koliko zbog mnogobrojnih pohvala upravo što se ti?e sigurnosti :!: :!: :?:

Netko
11-01-2007, 20:05
Ja imam mozilu,al ju ne koristim,koristim Avant browser,i zadovoljan sam,e da i još nešt Avant rulz,e da i avan je super,e da i još nešt...

VjevericaMala
12-01-2007, 10:01
Moram priznat da me iznenadio podatak u textu (Vidi portal) pod naslovom "Motivi napada su financijski" gdje se navodi da u Symantec-ovom istraživanju me?u preglednicima Mozilla prednja?i u sigurnosnim propustima i to ?ak sa 9 propusta više od "ozloglašenog" Internet explorera.
Pogotovo kad uzmem u obzir da sam prešao na Mozillu ne toliko zbog nekih korisnih inovacija koliko zbog mnogobrojnih pohvala upravo što se ti?e sigurnosti :!: :!: :?:

Ja sam nekada bio na IE .... kada je dosao Firefox presao sam isti tren na njega .... ne radi sigurnosti,nego radi brzine i mogucnosti, tj. svidao mi se taj look&feel i dodatne mogu?nosti koje su se nudile, a prvenstveno mislim na tabove ....
Sigurnost ... pa iskreno, ja nikada nisam imao problema sa njom ... a sa kompovima se bavim mnogo godina ....

Firefox, Opera, IE .... sve je to postalo jako slicno ... imho ...

ONeill
12-01-2007, 13:17
Naravno da je slicno kad me?usobono gledaju sto drugi ima pa neki novi feature stave kod sebe na mozda malo izmjenjen nacin.

Didovzub
12-01-2007, 17:44
Svi oni obavljaju istu zada?u samo zapakirani u drugo su?elje,.,.:S

VjevericaMala
12-01-2007, 21:53
Svi oni obavljaju istu zada?u samo zapakirani u drugo su?elje,.,.:S

Nekada je stvarno bilo velikih razlika, a sada su vec svi dovoljno odrasli da izdaju kvalitetne proizvode

Grga
13-01-2007, 14:04
upravo tako kad bolje razmislis bilo koji firewall je dovoljan da vas zastiti jer nitko od nas ne radi nista toliko perverzno na netu da mu je potrebna neka posebna zastita uglavnom brijemo iz znatizelje i nadobudnosti

Netko
14-01-2007, 16:02
Svi oni obavljaju istu zada?u samo zapakirani u drugo su?elje,.,.:S

Nekada je stvarno bilo velikih razlika, a sada su vec svi dovoljno odrasli da izdaju kvalitetne proizvode

To?no tako