PDA

Pogledaj cijelu verziju : Moj mali Web 2.0 projekt



Grga
15-12-2006, 09:17
Pošto sam nažicao svoju profku iz informatike da za C segment imamo informatiku ja i par kolega smo dobili zadatak izrade Web 2.0 projekta
razmišljaju?i o tome što bi mogli napraviti a da ne bude usrani blog (bez uvrede blogerima). Sinula mi je ideja da napravimo 3D stranicu preko gogofrog servisa iako je ovaj projekt tek u za?etku (danas sam ga napravio) htio bi vaše mišljenje o njemu i ovakvim stranicama uop?e pa posjetite ovaj link
http://www.gogofrog.com/Kulturologija/
P.s zanemarite sadržaj

oKRamxII
18-12-2006, 02:02
Zaista zabavno... dobro izgleda, kul samo nastavi Grga... ima još nekih sitnica malih za doraditi ali svi?a mi se :-)

Grga
18-12-2006, 10:01
normalno ovo je tek bio prototip cisto za pokazat ekipi o cemu se radi sad preko praznika moram to napravit 'kako treba'
namjeravam napravit vise soba sa raznim sadrzajem vezanim uz faks i jednu sobu za mene :D BAHAHAHAAH

Grga
21-03-2007, 20:45
evo ponovo sam se malo uhvato svog 'projektica' koji je bio u poduzoj hibernaciji

sad mi treba malo beta testinga, naime stavio sam par swf. animacija pa me zanima dal rade.
nazalost server ne dopusta embed opcuju za youtube i ostale video gluposti vec samo swf.
BTW
ne radi mi interaktivni swf. kao sto su igrice (ex. pong i sli.) zna li mozda tko zasto se to dogada je prtpostavljam da je rijec o konfliktu izmedu dvije flash skripte