PDA

Pogledaj cijelu verziju : firewall



26-11-2006, 20:55
Svi mi ili ti malo upu?eniji znamo da xpeov firewall nije baš "state of the art" ustvari -it sucks pa ga je stoga najbolje zamjenit s ne?im pouzdanijim :wink:
Narafski ne isplati se kupovat pro verzije kad ove free pružaju nešto slabiju ali ipak adekvatnu zaštitu iako ko voli nek izvoli :) , all ostanimo malo na ovim free. Osobno sam do nedavno koristio Sygate-ov firewall ( ak mene pitate, zadovoljština potpuna ) no otkako ih je kupio Symantec :evil: baj baj podrška, nemreš ga regat i to.I dan danas ne kužim-šta su ga morali ubit ? Keiro mi baš nije nekak šmeko a sa Zone alarmom i nisam baš presretan -free verzija nemre šljakat u stealth modu ak imaš šeran net sa drugim kompom.
Pa stoga pitam ja vas šta vi koristite na svojim mašinama i narafski ak imate neku preporuku :) pošaljite link jer još uvijek tražim :cry:

Grga
26-11-2006, 22:02
Zone Pro nisam bas prezadovoljan jer treba dosta vremena da se 'nauci' ne zanovjetat bezveze ali kad se to prode radi odlicno
ali cuo sam da je dobar i besplatan COMODO koji se nalazi na cd-u novog vidija (osobno ga nisam isprobao jer mi se nije dalo saltat sa Zona
Ako je netko koristio Comodo molim vas da podijelite iskustvo (negativno ili pozitivno) te ako ga mozete usporediti sa Zonom

VjevericaMala
27-11-2006, 09:43
Ja koristim ZoneAlarm vec jako dugo i skroz sam zadovoljan.

Didovzub
27-11-2006, 10:50
ja ne koristim ništa i nisam zadovoljan,.,.:-)

oKRamxII
28-11-2006, 01:49
Ne koristim ništa od firewalla, Kaspersky i Ad prave reda i ne treba sada poremetiti raspored ;)

Grga
28-11-2006, 10:52
E da jedan jako dobar add-on u firefoxu koji se zove Track me not koja salje lazne podatke bilo kome tko ih pokusava ukrasti putem firefoxa

28-11-2006, 20:24
daj it.f@n uskoro možda i ..... i meni se sad ne?e otvorit to kaj si ti poslje toga napisao ili kaj ve? a za Ashampoo daj pošalji link ak briješ da vrijedi il provjeri dal se tak piše pa ?u ja proguglat.

oKRamxII
Ne želim ispast padavi?ar al kaj kasperski, ?uo jesam al valjda na ljevo uho?

29-11-2006, 18:36
Zone Alarm PRO 6.5 je jedino sto radi od vatrozida i vise nego zadovljan.

Hmmm, PRO - baš ono što nisam htio :? . Nije da sam židov pa da ne želim dat neku vulo za komad dobrog software-a al sam ipak nekak htio pro? s ovim light iliti FREE verzijama. Ali kad smo ve? kod PRO onda se tu otvara cijelo tržište firewall-a pa me to opet baca u nedoumicu, ak ve? pla?am onda kome :?:
Ali ak bu bilo još par glasova na ovu temu za ZoneA onda ... tko zna... vjerovatno ga upiknem. Pa kaj je to 39,95 USD :cry:

VjevericaMala
29-11-2006, 19:07
Pa neznam.... ja koristim free verziju zounalarma i sve pet .... fakat :)

29-11-2006, 19:54
Pa neznam.... ja koristim free verziju zounalarma i sve pet .... fakat :)

ma nemam ja niš protiv ZA ?ak mi je i ok al nemre FREE verzija radit u stealth modu ak imaš šeran net prek lana jer client komp se nemre spojit na net.
?ito sam u njihovom FAQ-u ( i isprobao kod sebe doma ) ,vele dostupno samo u PRO verziji
Nisam sitni?av ina?e u životu al ta ?injenica me baš tangira iako, znam, sad ?e neko re?- pa nemreš imat ovce i novce

Grga
30-11-2006, 15:03
Zone Alarm PRO 6.5 je jedino sto radi od vatrozida i vise nego zadovljan.

Hmmm, PRO - baš ono što nisam htio :? . Nije da sam židov pa da ne želim dat neku vulo za komad dobrog software-a al sam ipak nekak htio pro? s ovim light iliti FREE verzijama. Ali kad smo ve? kod PRO onda se tu otvara cijelo tržište firewall-a pa me to opet baca u nedoumicu, ak ve? pla?am onda kome :?:
Ali ak bu bilo još par glasova na ovu temu za ZoneA onda ... tko zna... vjerovatno ga upiknem. Pa kaj je to 39,95 USD :cry:
Tko je rekao da moras nesto potrosit :twisted: (osim malo volje i vremena)
FREE-Pro-it's all FREE :P 8)

30-11-2006, 16:19
Tko je rekao da moras nesto potrosit :twisted: (osim malo volje i vremena)
FREE-Pro-it's all FREE :P 8) [/quote]

he,he da znam al volio bih da i ja napokon imam nekaj legalnog :) , .......... kad bolje razmislim ....... a možda i ne bih volio :mrgreen:

Grga
30-11-2006, 17:48
pa ako koristis firefox sigurno je legalan :D

30-11-2006, 18:32
da, vidiš tu ?injenicu sam skroz previdio