PDA

Pogledaj cijelu verziju : periferija sta drugo ;)



Grga
06-10-2006, 16:27
Da li vi kupujete skupu periferiju (mis tipkovnica.....) ili vam je dovoljan i jeftinijiji model?
Ja osobno sam zadovoljan i kvalitetom jeftinih tipkovnica i miseva (normalno ne svih ali ih se lako moze nac)

VjevericaMala
06-10-2006, 16:48
Ja sam radio uistinu sa svacime .... i nekada mi nije bio bitno sa cime .. .ali sada je, pa nisam baš štedljiv kada je u pitanju periferija

YarisBlue
06-10-2006, 17:54
Preferirao sam jeftinjavu dok sam imao desktop pc. znaš ono kad zablokira dok igraš neku igru pa onda udri o tipkovnicu. radije lupam po onoj od 30kn koja se ne?e raspasti nego po onoj od nekoliko stotina kuna koja bi se raspala nakon par udaraca

Trn
16-10-2007, 04:01
Meni je najfraži best buy, mislim da nema tikovnice koja uistinu vrijedi tolike cijene ako 300+ KN, to je na kraju krajeva obi?na tipkovnica, kvalitetnija od drugih ali tipkovnica :). Za miš po meni vrijedi isto, nije dobro imati najjeftiniji postoje?i miš a ni neki skupi - nije isplativo :)

potpis

amd freak
16-10-2007, 13:39
Za tipkovnicu mi je bitno da je crna.Da ima normalne postavke tipki.Da ima hrvatske palatale.I da ima slim tipke(tanke).Firma mi nije tolko bitna.Ve? da "paše" mojim zahtjevima.
Što se ti?e miša za ozbiljnije u×××× i gamere to se nemože re?i.Gleda se brzina,ergonomija i efikasnost.

Kora
18-10-2007, 17:32
Nije ti pitanje posebno dobro postavljeno. Jedno je kvaliteta, što bi valjda bio Logitech koji je preskup, drugo je jeftinjava, što je Ione i sli?ne stvari koji do?u ispod 70, a izme?u je sve ostalo što je meni OK. Ina?e ne dam više od 250 kn za miš ili tipkovnicu, nema šanse. Chicony me služi vjerno ve? više od 6 godina, miš je Geniusov Netscroll Optical koji 6 godina odbrojava baš ovih dana. Tipkovnicu ne mijenjam, miša bi ve? mogao, fali mi dpi-ja više...
Postao sam jednom davno i sliku tipkovnice, vidi se na njoj da je puno prošla :D ali se u me?uvremenu dogodio random delete mojeg profila...

P.S. Ne preferiram baš tanke tipke, tj. niski profil, ali ZAISTA mrzim tipke koje nisu udubljene...

Grga
18-10-2007, 18:10
ja sam sa kompom dobio Logitech LX3 stakor koji dode 180 kn i iznimno sam zadovoljan te Tipkovnica Logitech UltraX Media Premium Flat koja je odlicne kvalitete isto dode 180 kn ali joj definitivno fali multimedialnih tipki pogotovo mi fale next track tipka , power button.
Inace i mis i tipkovnica su odlicne kvalitete ergonomije i elegantnog dizajna
BTW
ne bih nikad dao preko 200 kn za mis ili tipkovnicu i mrzim bezicne tipkovnice i miseve

Kora
22-10-2007, 09:13
Priznaj da si cifru odabrao samo spuštanjem moje za 50 kn :D


JK ;)

Grga
22-10-2007, 22:00
narafski :D
P.s.
J.... laser vratite nam kuglice :twisted:

Kora
25-10-2007, 21:14
Wow, wow, stan malo. Ne! ?ime zaslužih to ?uti, i još iz tvojih usta? :roll:

Ovo prihva?am samo ako se radi o trackballu ;)

Grga
25-10-2007, 22:42
just kidding :twisted:
danas sam na faksu imao 'zadovoljstvo' raditi sa kuglicnim misem ..... THE HORROR, THE HORROR !!!! Zapitao sam se Kako smo uopce mogli raditi bilo sto s time ?!? I onda sam se sjetio da smo svi u to vrijeme imali vecih problema (Windows 98 ) od kuglicnih miseva :)

Kora
28-10-2007, 20:55
Khmda, ja imam redovite povremene susrete s kugli?nim ;/