PDA

Pogledaj cijelu verziju : Što više to bolje!



oKRamxII
10-09-2006, 21:25
"Pohvale, kritike, sugestije: sve što imate na duši prodiskutirajte ovdje" :
E baš imam nešto na duši 8) ... mislio sam da bi ste za 12. mjesec ili 1. mjesec mogli objaviti dvd sa besplatnim programima... no recimo što više njih u svakoj kategoriji... preko 200 barem ;) S tim da bi od forumaša mogli o?ekivati pomo? ;)

Zna?i primjerice u kategoriji Internet... staviti što više programa mogu?e... i od IE-a do Avanta ili sl. stvari...

zna?i ideja jest... da se na da jednom dvd-u može na?i sve što je potrebno pojedinom ?itatelju a da ne mora tražiti svaki cd posebno...

ako ste me shvatili :lol:

Didovzub
10-09-2006, 21:29
u prijevodu,..,kolega okramix želi nakon instalacije windowsa,..,imat cd s svi programima da nemora,.puno kopat po sobi dok na?e winamp.,.lol,.,.hehe,.,.šalim se,..,.,dobra ideja ina?e.,.,.

oKRamxII
10-09-2006, 21:32
u prijevodu,..,kolega okramix želi nakon instalacije windowsa,..,imat cd s svi programima da nemora,.puno kopat po sobi dok na?e winamp.,.lol,.,.hehe,.,.šalim se,..,.,dobra ideja ina?e.,.,.

Pa u jednu ruku si pogodio :wink: no mislim da nisam jedini ne?

VjevericaMala
10-09-2006, 21:39
u prijevodu,..,kolega okramix želi nakon instalacije windowsa,..,imat cd s svi programima da nemora,.puno kopat po sobi dok na?e winamp.,.lol,.,.hehe,.,.šalim se,..,.,dobra ideja ina?e.,.,.

Pa u jednu ruku si pogodio :wink: no mislim da nisam jedini ne?

Ideja je ok i vrtila se po "našim" krugovima :wink:

Didovzub
11-09-2006, 14:53
nisi jedini definitivno,.,.,

Grga
11-09-2006, 15:22
mene tisti cinjenica (koju ponovo spominjem) da u vidiju vec odavno nije bio test grafickih kartica
Dok je s druge strane bilo testova svih mogucih fotoaparata
pa sta je vaznije za vodeci informaticki casopis (i zanimljivije za citatelje) fotoaparati ili graficke kartice ????

oKRamxII
11-09-2006, 18:29
u prijevodu,..,kolega okramix želi nakon instalacije windowsa,..,imat cd s svi programima da nemora,.puno kopat po sobi dok na?e winamp.,.lol,.,.hehe,.,.šalim se,..,.,dobra ideja ina?e.,.,.

Pa u jednu ruku si pogodio :wink: no mislim da nisam jedini ne?

Ideja je ok i vrtila se po "našim" krugovima :wink:

Tako sam i mislio ;) no ipak jedno je govoriti a drugo izrealizirati ne? :wink: