PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zvuk ... zvu?na kartica ... zvu?nici



VjevericaMala
30-08-2006, 18:01
Primjetio sam da ljudi ne ulažu baš previše novaca u zvu?ni dio svog ra?unala, a pri tome mislim na zvu?nu i zvu?nike.
Osobno koristim dobar stari Live 5.1 koji daje zadovoljavaju? zvuk za slušanje glazbe, a i sam 5.1 radi jako dobro. Sve se to glasa kroz Altec Lansingove 5.1 zvu?nike koji daju fenomenalan zvuk, pogoto kada se u obzir uzme koliko su maleni i koliko djeluju slabašno.

Da li vam je bitno da imate kvalitetan zvuk, poradi glazbe, filmova i igara ?
Osobno ... bez muzike ne mogu raditi ništa ...i zato zvu?na kulisa mora biti na poprili?noj razini.

Grga
30-08-2006, 18:07
Ja osobno kad slusam glazbu za koju treba cist zvuk (klasika jazz....) tj. ono sto imam na orginal Cd-ima koristim svoj DVD sa 5.1 zvucnicima a na kompu uvijek koristim sluje koje mi daju sasvim zadovoljavajuc zvuk zvucna mi je na maticnoj VIA audio

YarisBlue
31-08-2006, 13:09
Meni nije tako bitan zvuk.
Filmove gledam preko dvd-a, a ono što slušam na komp je uvijek negdje u pozadini. Ina?e zvuk slušam preko linije.
Pošto sam ?esto u autu tamo mi je zvuk bitniji, iako nemam sre?e pa nemogu na njemu ništa promjeniti, ve? imam sve serijsko:(

Didovzub
02-09-2006, 18:06
ima dva pasivna bose zvu?nika od 75w snage., sve to na sonyevom poja?alu spojeno sa x-fi creative labs karicom preko chincha.,,.,.i bome,..,bolesno zvu?i.,.,