PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi broj - 127



oKRamxII
29-08-2006, 10:51
I što nas o?ekuje novog? Mislim ho?e li napokon iza?i DVD i tako...

YarisBlue
29-08-2006, 11:01
Pa nema rujanskog broja. Slijede?i izlazi 01.10.

oKRamxII
29-08-2006, 12:21
Je u pravu je ja sam malo munjen :x no svejedno zanima me što nas ?eka i tako...

YarisBlue
29-08-2006, 12:30
ako bude kakvih "velikih" novosti po?eti ?e se najavljivati vjerojatno oko 15.9.
jedino ako nam nešto ne najavi netko iz redakcije; Sabbathian ?ekamo izvješ?e 8)

VjevericaMala
29-08-2006, 12:32
šalalala ..... pa.... ?eka vas ... puuuuunoooo lijepih stvari :lol:

Saznati ?ete sve na vrijeme ... pokušavati ?u vas obavještavati što je promptnije mogu?e .. a i naravno, ne može se sve odmah re?i :wink:

oKRamxII
29-08-2006, 12:33
šalalala ..... pa.... ?eka vas ... puuuuunoooo lijepih stvari :lol:

Saznati ?ete sve na vrijeme ... pokušavati ?u vas obavještavati što je promptnije mogu?e .. a i naravno, ne može se sve odmah re?i :wink:

Pa možeš re?i barem ho?e li biti dvd-a (možda recimo blue-ray :lol: )

YarisBlue
29-08-2006, 12:34
Jeste li možda razmišljali o promjeni datuma izlaženja. Negdje na 15-ti? A ne ovako svi iza?u u roku dan-dva

VjevericaMala
29-08-2006, 12:34
Pa možeš re?i barem ho?e li biti dvd-a (možda recimo blue-ray :lol: )

Pogodio si ! Blu-Ray .... a posebno iznena?enje je što ?e svaki ?itatelj dobiti i poklon Blu-Ray Player :lol:

Shalim se ... josh nishta neznam ....

oKRamxII
29-08-2006, 12:37
Pa možeš re?i barem ho?e li biti dvd-a (možda recimo blue-ray :lol: )

Pogodio si ! Blu-Ray .... a posebno iznena?enje je što ?e svaki ?itatelj dobiti i poklon Blu-Ray Player :lol:

Shalim se ... josh nishta neznam ....

Mogli bi ste temu recimo: Zašto nitko ne posje?uje VidiLab forum... tu bi se moglo analizirati :lol: 8)

VjevericaMala
29-08-2006, 12:47
Mogli bi ste temu recimo: Zašto nitko ne posje?uje VidiLab forum... tu bi se moglo analizirati :lol: 8)

Grrrr :twisted:
Pa kako je krenulo .. i ovo ?e zaživjeti kako smo to oduvijek željeli, ali su nas gužve i tehni?ki problemi ... "zakopali"

oKRamxII
29-08-2006, 18:48
Mogli bi ste temu recimo: Zašto nitko ne posje?uje VidiLab forum... tu bi se moglo analizirati :lol: 8)

Grrrr :twisted:
Pa kako je krenulo .. i ovo ?e zaživjeti kako smo to oduvijek željeli, ali su nas gužve i tehni?ki problemi ... "zakopali"

Vjerujem :wink: ma za sve ima vremena :wink:

VjevericaMala
30-08-2006, 11:40
ono sto nemozes stici nemoj raditi... zato uzmi ljude koji ce ti raditi(vec ih imas) i daj im malo slobode da naprave sto misle...

Koga ovo ide? :? :?

Didovzub
02-09-2006, 17:46
nonmiller,.,.stvarno svaka ?ast tvom forumu...a jel ima na tvom forumu nekakav linka na vidi,..,
možda bi pove?ali broj korisnika,,samim time i postova,.,,.

oKRamxII
02-09-2006, 23:08
No dobro dosta reklamiranja :lol: comeback temi ;)

Didovzub
03-09-2006, 16:01
nonmiller
PostPostano: sub ruj 02, 2006 7:05 pm Naslov:
Hm.. nemam... uglavnom... forum ce imati skupo placeno oglasavanje... netko misli nesto reklamirati na njemu... tako da nemogu samo tako baciti reklamu... jer ovi ce dobrano placati... zato i idem sa tolikim reklamama!
:? :shock:

YarisBlue
04-09-2006, 10:42
Uglavnom znam da sam opet offtopic - ali nisam mislio na reklame koje ovdje postavljam nego na reklama koje ce biti poljepljene po cijeloj ljepoj nasoj.. i slicno...

Zagreb je obljepljen VIDI jumbo plakatima, i to jako uo?ljivim, ali nigdje nije spomenut forum

oKRamxII
04-09-2006, 12:04
To je dobro da se reklamira... tako... ma dovoljno je i izreklamirati u Vidi ?asopisu ;)

YarisBlue
04-09-2006, 12:19
To je dobro da se reklamira... tako... ma dovoljno je i izreklamirati u Vidi ?asopisu ;)

Svake godine se reklamira tako u 9mj kada ne izlazi novi broj. Moraju nekako zeznuti konkurenciju:)

Grga
04-09-2006, 17:13
Uglavnom znam da sam opet offtopic - ali nisam mislio na reklame koje ovdje postavljam nego na reklama koje ce biti poljepljene po cijeloj ljepoj nasoj.. i slicno...
E, da ... vidi redakcijo daj baci dvd-e i na njega baci sve moguce free stvari za Battlefield 2 - to bi ti bio pogodak...

Battlefield 2 YEAH 8) 8)
iako nisam ljubitelj novijih grica ova me navukla do bola :lol:

Didovzub
04-09-2006, 20:53
ja to igram na PS2,.,.uf što je to zarazno.,,.

YarisBlue
26-09-2006, 10:29
ON TOPIC: koji dan izlazi novi broj?

VjevericaMala
27-09-2006, 08:48
ON TOPIC: koji dan izlazi novi broj?

29.9.2006 - U Zagrebu, a 30.9.2006 u ostatku Hrvatske

YarisBlue
27-09-2006, 09:33
Nadao sam se da cu morati cekati još danas.
ah...strpit ?u se do sutra nave?er:)

Grga
27-09-2006, 12:16
kad stize predplatom jel je prije uvijek stizao dan dva prije a zadnja dva mjeseca 5 DANA kasnije

YarisBlue
27-09-2006, 12:46
kad stize predplatom jel je prije uvijek stizao dan dva prije a zadnja dva mjeseca 5 DANA kasnije

Ovo je jedini razlog zašto se ne pretpla?ujem na ?asopise, osim ako nije neka super akcija(npr uzeo sam preplatu na fhm na 12 brojeva i dobio rayban nao?ale).
Kada ?e biti kod nas praksa da pretplatnici dobe ?asopis barem dan ranije nego što on do?e na kiosk?

Grga
27-09-2006, 12:50
i bilo je tako neznam zasto zadnja dva broja nisu stigla ne isti dan nego su kasnila

YarisBlue
30-09-2006, 10:55
Danas sam kupio novi Vidi i mogu re?i da me je uglavnom ugodno iznenadio.
Redizajnirani sadržaj vam je odli?an, kao i ubacivanje sadržaja cd-a(DVD je standard ve? par godina;) ).
Najve?a pohvala ide rubrici Press F1! Sada je sve to puno preglednije i jednostavnije za na?i.
Pove?ana fotogalerija je ok, ali me previše podsje?a na Digitalfoto magazin, što nemora biti loše. A i nagrade su dobre.
Jedino što me je razo?aralo je izba?ena rubrika igre. Znam da izdajete i pcplay koji služi samo igrama, ali onih par stranica koje ste imali do sada nisu stvarno bile puno, a saznalo se je mnogo toga.
Sve u svemu ocjena je 4/5.

VjevericaMala
30-09-2006, 10:59
Jedino što me je razo?aralo je izba?ena rubrika igre. Znam da izdajete i pcplay koji služi samo igrama, ali onih par stranica koje ste imali do sada nisu stvarno bile puno, a saznalo se je mnogo toga.
Sve u svemu ocjena je 4/5.

Mislim da su igre bile maknute samo u ovom broju, ne vjerujem da su maknute za stalno

YarisBlue
30-09-2006, 11:24
Mislim da su igre bile maknute samo u ovom broju, ne vjerujem da su maknute za stalno


Mislio sam si. Vidim da ste se svi raspisali u ovom broju, makar par stranica više isto tako nebi škodilo:)

oKRamxII
30-09-2006, 12:55
Nije loše no cd :evil: hehe... ima dobrih ?lanaka... malo ste ispremještali rubrike... sve u svemu pogodili ste hehe... evo :

8,5/10

1 fali radi cda a polovica da uvijek može bolje ;)

ps. Nadam se da ?ete izrealizirati ono za besplatne programe tj. više to bolje heh!

Grga
30-09-2006, 19:00
meni PREDPLATOM jos nije dosao a danas sam sa frendom pregledao na brzinu (znate on nije dovoljno glup da ima predplatu)
p.s.
bilo je na brzinu ali mi se cini zanimljivo isto mislim za rubriku sa igricama
BTW
sta ce ti dvd ako je nakrcan smecem

oKRamxII
30-09-2006, 21:15
meni PREDPLATOM jos nije dosao a danas sam sa frendom pregledao na brzinu (znate on nije dovoljno glup da ima predplatu)
p.s.
bilo je na brzinu ali mi se cini zanimljivo isto mislim za rubriku sa igricama
BTW
sta ce ti dvd ako je nakrcan smecem

No Vidi uvijek izdaje dobre DVD-e primjerice za neke teme poput tih programa i sl. dvd dobro do?e 8)

Grga
01-10-2006, 19:10
da znam ali ne mozes ocekivat da ce svaki mjesec imat dovoljno kvalitetnog materijala za cijeli DVD

oKRamxII
02-10-2006, 18:49
da znam ali ne mozes ocekivat da ce svaki mjesec imat dovoljno kvalitetnog materijala za cijeli DVD

Da no Vidi nije Bug... no razmisli... recimo da se onaj millerov prijedlog pogleda... sigurno bi dvd dobro došao 8)

Grga
02-10-2006, 18:52
KONACNO MI STIGO C'UMUR (VIDI)

VjevericaMala
02-10-2006, 19:58
KONACNO MI STIGO C'UMUR (VIDI)

Misljenje?

Grga
02-10-2006, 20:59
kad ga malo prelistam (nisam bas imao vremena

Grga
04-10-2006, 19:06
Ok kratka recenzija:
pohvale su pohvale pa cu to preskocit i krenut na probleme
Prvi i osnovni je : VidiBestBuy
Ako namjeravate stavljat laptope koji su recinzirani u ožujku kao BB u HIGH-END-u onda molim vas ukinite ovu rubriku jer je to cista obmana manje upucenih citatelja (a takvi se inace i oslanjaju na ovakve rubrike u odabiru kod kupovine)
normalno na listi uopce nema niti jedne jedine graficke kartice ???!!??!?! (znam da je to zanemarivi dio konfiguracije ;) )
Dobro tu zavrsavaju moje pokude :)
sto se tice pohvala (ima ih nesto vise):
osim uobicajenih istaknuo bih povratak Mobile box-a
Test Tetovirajucih pekaca :)))))))
Test i tema DIVX me pogotovo odusevila (modificiranje firmwarea pogotovo na sto sam se odmah bacio)
i da skoro sam zaboravi pohvala na sadrzaju CD-a koji je konacno stavljen u pravilni format i pravilno mjesto
BTW
jedan savjet nemojte stavljati previse napadnu pozadinu tekstova jer otezavaju citanje i snalazenje (nepotrebno)