PDA

Pogledaj cijelu verziju : Alternative PayPal-u



Karlo Š
20-07-2006, 11:34
Ljudi tražim alternative PayPal-u pa ako itko ima iskustva sa nekim od alternativa slobodno recite sve on njima !!!! :D

Karlo Š
20-07-2006, 19:06
Hvala nisam imao blage o tome baš je strava no meni treba neka alternativa no koju mogu stizati uplate ( nemam karticu - maloljetan :evil: )
jer bi kupio hosting reseller account.

Karlo Š
24-07-2006, 11:54
:lol:
:twisted: :twisted:

Lijepo re?eno ve? mi padaju ideje na pamet onako jahtica suncobrani? 8)

Karlo Š
24-07-2006, 13:00
Pinaaaa coooladaaaaa , braziiiilllkkeeeeee :D (ali ni jahta sa brazilkama noje za baciti :wink: )
A da složimo neki mail pa da im mailamo ??? Onako neku peticiju na forumu napraviti pa da svi novi korisnici idu preko nas , onako kao preko referalla :twisted: ono 5% po transakciji , jedini mi je trn u oku western union za kojeg ja mislim da je u hrvatskon no nebi bio problem pošto oni uzimaju od 20 do 25 % po transakciji :shock: :?

YarisBlue
24-07-2006, 13:49
Ideja je dobra, ali ti treba punooooo para!
Naime siguran sam da oni nikada ne?e potpisati ugovor sa tvrtkom (kada bi je registrirali) koja radi mjesec dana i temeljni joj je kapital 20000kn. Za njih su to vrlo male brojke, a i nismo neznam kako veliko tržište.

Karlo Š
24-07-2006, 14:23
Onda ne preostaje niš drugo nego da hackiramo svjetsku burzu i preuzmemo sve dionice plive i kraša !!! :twisted: :shock:

Karlo Š
24-07-2006, 15:02
step one napraviti crva
step two na?i krticu da nam pomogne pri ulasku u globalnu brokersku mrežu ( zaobi?i nikei (jap burza) pre jaka sigurnost , na aremnskom tržištu vlada kaos te od ondje izvršiti upad)
step three ukradenu lovu i dionice slati u offshore bankovne ra?une i firme)
step four biti miran i nezaposlen do kraja života

THE END and everyone lived in the jail sadly ever after :shock:

Karlo Š
24-07-2006, 17:30
Dobro ovo je bila samo diverzija da ljudi gledaju u krivome smijeru i kraj je obrnut. :D

Didovzub
23-08-2006, 20:37
ovo je bolesno,..,,.