PDA

Pogledaj cijelu verziju : XBox 360



oKRamxII
29-06-2006, 18:21
Danas sam ga "dobio" (naru?io sam ga na ku?na vrata) iz Info-Game, odli?an je, skoro kao komp ;) Jedina zamjerka je što HDD nije od 20GB nego od 13GB ... no svejedno mi je to i više nego dovoljno ;) Imam jedno pitanje, ukoliko netko zna ;) : Kako prebaciti datoteke s USB memorije na tvrdi disk ? Na dashboardu Xboxa u Sytemu ima "memory" opcija koja dopušta kopiranja, brisanja i premještanja datoteka na HDD-u ali ne i na Flash memoriji ! Kako ?u prebaciti slike/glazbu/video/teme/nešto_peto s moje memorije na Xbox - ako je to ne mogu?e onda bi bilo glupo da je HDD toliko velik.

Što se ti?e harda u vidiju (barem mislim) je pisalo da ti to Microsoft zatrpa svojim glupostima i sl---

A što se ti?e problema da imam pomogao bi ti... trebaš pogledati i pitati nekog tko ga ima...

ps... u anketi možeš dodati " nemam, ali bi ga želio imati ili sl " :wink:

Ra?unalac
29-06-2006, 21:11
ama jel to onaj driver za ono nešto.... :lol:

...potpuno nezainteresiran za konzole... :D

Didovzub
30-06-2006, 16:20
mislim da je univerzalni ure?aj na multimedijalnom podru?ju Sony PSP.,,..,ima sve,od playera za sve žive formate,do igara,filmova,,beži?ne povezivosti,.,..,stvarno je sveobuhvatan,.,.., :wink:

oKRamxII
30-06-2006, 16:53
I jer igraš šta na njemu :roll:

oKRamxII
01-07-2006, 19:30
I jer igraš šta na njemu :roll:

ako misliš na mene - igram neku logi?ku arkadu (Hexic) koju sam dobio s njim ali još nemam niti jednu pravu igru

:lol: