PDA

Pogledaj cijelu verziju : Neonska ku?išta



oKRamxII
01-05-2006, 15:35
Ima tko?? Eto ja imam plavo i perfektno je! (THERMALTAKE)

Didovzub
01-05-2006, 16:10
meni je sestra za ro?endan kupila rozo,.,.,.,nisam ga smio stavit zbog frendova,.,.!!! :lol: :wink:

oKRamxII
02-05-2006, 11:24
meni je sestra za ro?endan kupila rozo,.,.,.,nisam ga smio stavit zbog frendova,.,.!!! :lol: :wink:

Ne bi ni ja :wink:

VjevericaMala
19-05-2006, 13:47
Neonsko ku?ište ili neonsku lampicu unutar ku?išta? :)

Fora za modere, al meni uistinu netreba kad mi je komp pored stola i ni ne vidi se ...

bespa
19-05-2006, 16:53
osobno imam plan izbaciti ku?ište iz sobe, a maticnu sa komponentama ušarafit u drža? na zidu iznad stola.
dobio sam na prostoru, pove?ao hla?enje, izmjena komponenti nikad nije bila lakša i rješavam problem kakvu sliku da stavim na zid. :lol:
mogu?e razmislim o malim šarenim diodama koje bi svaku komponentu osvjetljavale drugom bojom. Naravno moglo bi ih se palit i gasit pojedina?no i neovisno o tome dali PC radi ili ne (pa svaki dan imam druga?iju sliku na zidu) :lol:

bespa
19-05-2006, 16:59
sad mi pade napamet da bi mogao ušarafit loše izliveno staklo izme?u plo?e i pogleda.
radi loše izlivenosti svjetlost dioda bi se prelamala i stvarala apstraktne obojene sjene :twisted:

VjevericaMala
22-05-2006, 22:02
sad mi pade napamet da bi mogao ušarafit loše izliveno staklo izme?u plo?e i pogleda.
radi loše izlivenosti svjetlost dioda bi se prelamala i stvarala apstraktne obojene sjene :twisted:

Hehe, sad si me podsjetio kak sam nekada imao slozen neki celeron 500 koi mi je bio samo dsl router .. ali nije bio na zidu, vec je cijeli komp bio slozen u kutiji od matichne :) ovo sa zidom je fora ideja, al opet, kablovi vise svugdje, pa je tu prolem sa kablom od napajanja koji morash nekako produziti, pa povecana buka jer nema kucista ... ali da je fora, je ;)

oKRamxII
23-05-2006, 18:25
Neonsko ku?ište ili neonsku lampicu unutar ku?išta? :)

Fora za modere, al meni uistinu netreba kad mi je komp pored stola i ni ne vidi se ...

Da,to te kužim...