PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vidi #122: Audio playeri - je li bitno što koristimo?



imported_admin
28-04-2006, 14:41
Je li bitno što koristite?
Jesu li vam minijaturne razlike u aplikacijama bitna stvar u životu ili jednostavno koristite defaultni Media Player? Koji od testiranih programa je najdraži vama osobno?

marutti
29-04-2006, 13:44
pa bi bilo bi mi draže da koristim jedan. Ali ne koristim. Meni najdraži player je JetAudio - sveobuhvatan i ugodan za korištenje. Ipak, unato? tome što podržava konverziju, rezanje datoteka, snimanje zvuka .... Nažalost to je sve ograni?eno. Npr. konverzija nema mp3, rezanje i snimanje se ne može pohraniti u obi?noj verziji. Zbog toga, koristim i druge proizvode tipa ImToo film i audio konvertera ... Osim JA-a dobar mi je i WMP (isklju?ivo 10. verzija !!!) najviše zbog organiziranja albuma i skidanja informacija s neta

Ma meni je Media player 10 katica za sve, otkad su ga izbacili nisam imo potrebe za drugim programima...

Iako moram priznat da me privlaci i iTunes, mozda bih ga i probao - da je bio na Vidi CD-u... :lol: :lol: :lol: :lol:

ONeill
03-05-2006, 14:29
Meni je bitno da jedan program radi sve. Najmanje što želim je na disku imati hrpu programa za svaku pojedinu stvar. A ako je još free, kud ?eš bolje. Stoga se držim WMP 10. ?ak sam i BS Player izbacio, a WMP 10 koristim i za gledanje Quick time i Real One formata.

VjevericaMala
19-05-2006, 13:44
Heh, foobar ofkors, za sve audio sadržaje, a WMP za video

bespa
19-05-2006, 16:39
WMP zadovoljava sve moje potrebe, ali divx mi je draži na BS_u

Ra?unalac
20-05-2006, 20:33
Ma Winamp 5.1 je bog i batina i koristim ga otkad sam nabavio prvu empetricu :)

a nešto novo bi eventualno i isprobao - da je bilo na VIDI CD-u! :lol:

VjevericaMala
22-05-2006, 22:18
Ma Winamp 5.1 je bog i batina i koristim ga otkad sam nabavio prvu empetricu :)

a nešto novo bi eventualno i isprobao - da je bilo na VIDI CD-u! :lol:

Evo, samo sto nije :)
Moja preporuka (vec sam si sam dosadan sa time :) ) je definitivno Foobar, mozes ga skinuti ovdje: http://www.foobar2000.org
Možda ti na po?etku ne?e djelovati neznam kako, ali moja preporuka je da malo pogledash po opcijama što se sve da napraviti, a na njihovom forumu imaš i neke gotove konfiguracije ukoliko ti se neda petljati sa time.

Didovzub
23-05-2006, 16:23
evo ja osobno koristim foobar,.,.,.i svi ostali su mi preki?asti,.,.,.,na foobaru cijenim minimalizam,,..,,.i mnoštvo opcija,..,.,., :wink: :!:

VjevericaMala
24-05-2006, 18:32
WMP11 ?u uskoro isprobati pa ?u vidjeti je li bolji od JetAudio-a

Zahtjeva origigi windoze, isto kao i IE7 ...[/img]

Didovzub
26-05-2006, 17:13
:lol: .,.,.,
pa naravno,.,.,.legalne windowse,.,.,.kao i svi mi,.,.,.:)) :wink:

VjevericaMala
15-06-2006, 17:50
Foobar: zamjena za winamp ali nije jos doradjena i premalo podrske

Ja sam lokalni Foobar manijak, pa bih samo istaknuo da je Foobar mozda i najdoradenija aplikacija od svih, rusenja nema, radi ko vurica, a sto se podrske tice, forum im je izuzetno bogat i tamo je mogu?e dobiti odgovor na bilo koje pitanje.

17-01-2007, 11:19
legalno, ilegalno.... pa šta nije samo razlika u po?etnom slovu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: