PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ikone na desktopu



YarisBlue
28-04-2006, 07:15
Neznam što mi se doga?a sa Windowsima XP home i što da napravim.
Doga?a se slijede?e: sve ikone koje su mi na desktopu ne slažu se automatski nego je to razbacano na sve strane, a ja nemogu pogoditi da to bude potpuno ravno, pa kad stavim novu ikonu prvo ju tražim jer se pojavi uglavnom sakrivena ispod ovih drugih, ili pak na potpuno suprotnoj strani!
Provjeren je na viruse, spyware i ostalu gamad i potpuno je ?isti.

oKRamxII
28-04-2006, 09:53
Ako sam dobro shvatio... onda bi trebalo ovako...

Klikni kod Desktopa desnim klikom,odi pod Arrange Icons by (to ti je prvo)
i klikni na opciju "Align To Grid" (najvjerojatnije to nemaš uklju?eno) nadam se da sam pomogao...

Didovzub
28-04-2006, 19:16
ili ako nije to onda pokušaj s nekim od hrpe alata koji ti ?uvaju poziciju ikona,,.,?ak i pri mjenjanju rezolucije,.,.,.:) :wink:

YarisBlue
28-04-2006, 22:09
Klikni kod Desktopa desnim klikom,odi pod Arrange Icons by (to ti je prvo)i klikni na opciju "Align To Grid" (najvjerojatnije to nemaš uklju?eno) nadam se da sam pomogao...


Dobro si shvatio, ali (uvijek to ali) to mi šljaka par dana i onda se opet sve razbaca samo od sebe, pa i kada uklju?im tu opciju ne radi, onda nakon par dana radi i tako stalno. Da poludiš!

oKRamxII
28-04-2006, 22:31
Klikni kod Desktopa desnim klikom,odi pod Arrange Icons by (to ti je prvo)i klikni na opciju "Align To Grid" (najvjerojatnije to nemaš uklju?eno) nadam se da sam pomogao...


Dobro si shvatio, ali (uvijek to ali) to mi šljaka par dana i onda se opet sve razbaca samo od sebe, pa i kada uklju?im tu opciju ne radi, onda nakon par dana radi i tako stalno. Da poludiš!

Onda poslušaj didovzubov savjet... to bi ti trebalo sve riješiti.

EDIT: Instaliraj s VIDIJA programe mislim da je bas bila tema cd-a...