PDA

Pogledaj cijelu verziju : Otisli ste, DVD probali niste...



smib
04-04-2006, 00:09
Zasto VIDI jos nema DVD? Svi su za stalno presli na DVD, a jedino jos vi ne?

Ajde, da odmah testiram i ove ankete:
Sta vi mislite, treba li VIDI DVD ili treba ostati s CD-om?

04-04-2006, 21:21
Zasto VIDI jos nema DVD? Svi su za stalno presli na DVD, a jedino jos vi ne?

Ajde, da odmah testiram i ove ankete:
Sta vi mislite, treba li VIDI DVD ili treba ostati s CD-om?

Well, ako cemo iskreno... PC Play je bio prvi casopis koji je krenuo serijski s DVD-om, slijedio je *onaj cije ime zapocinje s PC", a za VIDI se isto tako priprema nesto special.

No, što više bude komentara i vaših zahtjeva, to ?e se postupak ubrzati... :twisted:

smib
06-04-2006, 23:26
Zasto VIDI jos nema DVD? Svi su za stalno presli na DVD, a jedino jos vi ne?

Ajde, da odmah testiram i ove ankete:
Sta vi mislite, treba li VIDI DVD ili treba ostati s CD-om?

Well, ako cemo iskreno... PC Play je bio prvi casopis koji je krenuo serijski s DVD-om, slijedio je *onaj cije ime zapocinje s PC", a za VIDI se isto tako priprema nesto special.

No, što više bude komentara i vaših zahtjeva, to ?e se postupak ubrzati... :twisted:

Sta god da pripremate, dajte pripremite nesto bolje od ovog, sucelje na CD-u vam je koma. :lol:

Whit3Wizard
07-04-2006, 14:39
Sta god da pripremate, dajte pripremite nesto bolje od ovog, sucelje na CD-u vam je koma. :lol:

Slažem se s ovim !
A i bilo bi vrijeme da prije?ete na DVD. Kupio sam danas VIDI nakon godinu dana (problemi s budžetom) i našao CD.
Mislim, CD ??[/quote]

peko
08-04-2006, 09:09
Sta god da pripremate, dajte pripremite nesto bolje od ovog, sucelje na CD-u vam je koma. :lol:

Slažem se s ovim !
A i bilo bi vrijeme da prije?ete na DVD. Kupio sam danas VIDI nakon godinu dana (problemi s budžetom) i našao CD.
Mislim, CD ??

Što re?i nego: radimo na kvaliteti prate?eg medija, ma kakav on na kraju bio... Još malo strpljenja. ;)

marutti
09-04-2006, 14:30
Sta god da pripremate, dajte pripremite nesto bolje od ovog, sucelje na CD-u vam je koma. :lol:

Slažem se s ovim !
A i bilo bi vrijeme da prije?ete na DVD. Kupio sam danas VIDI nakon godinu dana (problemi s budžetom) i našao CD.
Mislim, CD ??

Meni osobno i nije toliko bitno da bude DVD (mislim, ono, ovo je doba broadbanda, jedino bas da sam lijen skidati 300-400 megabajta - onda mi i treba DVD... al ono sto bih ja skidao ionako ne dolazi uz caopise, khehehe :twisted:)

Puno mi je vaznije da je sadrzaj koji je na cdu/dvd-u bude kvalitetan i dobro probran...

I da sucelje na CD-u bude udobno za koristiti... a ne ko ovo Vidijevo u kojem ne mozes ni skrolat. :(

BUG definitivno ima najbolji prateci medij... Al su im testovi glupi i povrsni, zato i kupujem VIDI. A ne zbog cd-a/dvd-a...

smib
12-04-2006, 22:23
Sta god da pripremate, dajte pripremite nesto bolje od ovog, sucelje na CD-u vam je koma. :lol:

Slažem se s ovim !
A i bilo bi vrijeme da prije?ete na DVD. Kupio sam danas VIDI nakon godinu dana (problemi s budžetom) i našao CD.
Mislim, CD ??

Meni osobno i nije toliko bitno da bude DVD (mislim, ono, ovo je doba broadbanda, jedino bas da sam lijen skidati 300-400 megabajta - onda mi i treba DVD... al ono sto bih ja skidao ionako ne dolazi uz caopise, khehehe :twisted:)

Puno mi je vaznije da je sadrzaj koji je na cdu/dvd-u bude kvalitetan i dobro probran...

I da sucelje na CD-u bude udobno za koristiti... a ne ko ovo Vidijevo u kojem ne mozes ni skrolat. :(

BUG definitivno ima najbolji prateci medij... Al su im testovi glupi i povrsni, zato i kupujem VIDI. A ne zbog cd-a/dvd-a...

Sucelje je grozno na Vidi CD-u!

Ra?unalac
20-05-2006, 20:51
ho?emo DVD... i su?elje koje se može scrollat!!

imported_observer
24-05-2006, 15:13
Je su?elje je definitivno ve? jaaaaako dugo u lošem stanju, a o mogu?nosti skrolanja da ne govorim. Pa dajte to popravite ve? jednom.
A o raspravi DVD/CD da ne govorim. Sada kada svi imaju bar Combo ?ita? mislim da bi bilo u redu staviti DVD DL a ne samo obi?ni DVD (o CD-u mislim da je suvišno govoriti, zapravo je jadno).

Ra?unalac
27-05-2006, 20:26
hm... jedino što primje?ujem promjenjeno vezano uz priloženi mediji je novi "omot"sa onim "krilcem" :lol: :lol:

ONeill
28-05-2006, 12:58
Three letters: DVD

YarisBlue
28-05-2006, 20:57
Ako i misle prije?i na dvd mislim da to ne?e biti prije dvobroja kolovoz/rujan! Najve?e promjene su uglavnom od jeseni

Pos3idon
31-05-2006, 18:26
pa bugovci su to napravili ve? odavno i nitko se ne žali, konkurencija vam je pa u?inite isti korak ali možda na HD-DVD za jedno 4-5 god. :wink:

p3r0_2d3r0
25-05-2007, 15:57
ma blu-ray :wink:

oKRamxII
25-05-2007, 16:01
Ma dotad ?e bi Yel-ray :D