PDA

Pogledaj cijelu verziju : WoW



24-10-2005, 20:51
Planiram kupit wow pa me zanima jel postoji koji server da se igranje ne mora placat.
GaTa

25-10-2005, 14:39
da bi igro treba ti ilegalni patch a ilegalnih servera do mile volje fala bogu ima.

25-10-2005, 21:13
Puno se zahvaljujem.Na kojem serveru ti igras i koji si lvl.

26-10-2005, 14:28
ja ne igram rts ove i rpgove ali moj frend da.

komsho
28-04-2006, 22:55
ja mislim da je protiv zakona igrat na ilegalnim serverima

oKRamxII
28-04-2006, 23:14
Hmmm... spominjate ilegalne servere .. nisam siguran no neka tema ostane otklju?ana(peko,ako misliš da treba :-)) ali nemojte onda poceti sa linkovima... dopisujte se prek PM-a ili maila. Najbolje za vas je otici na neki malo ilegalniji forum, jer ovo je ipak VidiLab Forum pa...

@komsho

Vjeruj je :wink:

Didovzub
29-04-2006, 17:51
jel igrate dotu,.,.?koji su vam no.1 heroji?,,.,.

marutti
29-04-2006, 18:06
Hmmm... spominjate ilegalne servere .. nisam siguran no neka tema ostane otklju?ana(peko,ako misliš da treba :-)) ali nemojte onda poceti sa linkovima... dopisujte se prek PM-a ili maila. Najbolje za vas je otici na neki malo ilegalniji forum, jer ovo je ipak VidiLab Forum pa...

@komsho

Vjeruj je :wink:

A zasto bi Peko maknuo temu? Pa ilegala se samo SPOMINJE, nigdje nitko na nju ne upucuje niti ju promovira... Sta cemo sad imati i cenzuru misli?

Sasvim je normalno diskutirati o postojanju ilegalnih servera za Wow sve dok tu ne postamo linkove i pocnemo ljudima govoriti da su legalni serveri shit i ajmo mi sasd svi u ilegalu.

oKRamxII
01-05-2006, 15:45
Hmmm... spominjate ilegalne servere .. nisam siguran no neka tema ostane otklju?ana(peko,ako misliš da treba :-)) ali nemojte onda poceti sa linkovima... dopisujte se prek PM-a ili maila. Najbolje za vas je otici na neki malo ilegalniji forum, jer ovo je ipak VidiLab Forum pa...

@komsho

Vjeruj je :wink:

A zasto bi Peko maknuo temu? Pa ilegala se samo SPOMINJE, nigdje nitko na nju ne upucuje niti ju promovira... Sta cemo sad imati i cenzuru misli?

Sasvim je normalno diskutirati o postojanju ilegalnih servera za Wow sve dok tu ne postamo linkove i pocnemo ljudima govoriti da su legalni serveri shit i ajmo mi sasd svi u ilegalu.

Ma ne treba to nego sam mislio u slu?aju da se po?ne spominjati adrese i sl... jesam li lockao temu??? :wink:

Didovzub
01-05-2006, 16:13
ilegala je naša današnjica,u svim aspektima imamo kršenje autorskih prava,.od odje?e,.autodijelova,.informati?ke opreme..,pa tako je i stvar sa igrama,..,nemožemo ih iskorjeniti preko no?i,.,.,mislim da bi bilo zgodno diskutirati o ilegali u svijetu ra?unala,.,.sjetimo se samo onih procesora,.!!!

oKRamxII
02-05-2006, 11:30
ilegala je naša današnjica,u svim aspektima imamo kršenje autorskih prava,.od odje?e,.autodijelova,.informati?ke opreme..,pa tako je i stvar sa igrama,..,nemožemo ih iskorjeniti preko no?i,.,.,mislim da bi bilo zgodno diskutirati o ilegali u svijetu ra?unala,.,.sjetimo se samo onih procesora,.!!!

Ma znam... i ja pricam (linkam o ilegali) ali na forumima "outside". Ipak je ovo VidiLab...

ZLi Medo
22-08-2006, 09:43
Ne preporu?am ti igrat WoW na "privatnim" (ilegalim) serverima:
1. Ne radi ti 30-ak% questova i 20-ak% skillova
2. Latency je uvjek prevelik i serveri se ?esto ruše
3. Max broj ljudi na serverima se kre?e oko 20-40

Imao sam iskusta igrat na takvim serverima oko 5 mjeseci i sad kad usporedim s orginalom mislim da se ne isplati.
Ra?e odi kupit orginal 8)

revanlord
22-08-2006, 09:57
pazite WOW je droga i nemojte pocet osim ako nemislite duze vrijem(cjeli život ) igrat tu igru 8)

pozdrav komšiji medu

ZLi Medo
22-08-2006, 10:01
pazite WOW je droga i nemojte pocet osim ako nemislite duze vrijem(cjeli život ) igrat tu igru 8)

pozdrav komšiji medu

Pa nemoj strašit ljude :roll:

revanlord
22-08-2006, 10:04
pazite WOW je droga i nemojte pocet osim ako nemislite duze vrijem(cjeli život ) igrat tu igru 8)

pozdrav komšiji medu

Pa nemoj strašit ljude :roll:

malkice moram da ne bih imali noobove u wowu kao sta ja znam jednog,a igrao je 3 mjeseci na ilegali i sada igra na orginalu i pita kako interface namjestit

revanlord
22-08-2006, 13:24
e jbg sada si mene i medota ubio u pojam :oops: