PDA

Pogledaj cijelu verziju : 307HDi



HDi
28-07-2002, 01:48
kupio sam 307 2.0HDi 66kw, svi kazu i pisu da taj motor ima jeko ugladjen rad. u mojem slucaju, dok je hladan, motor radi dosta nestabilno, trese se (kao da radi na 3 cilindra) i ventili su dosta bucni (cini mi se ne svi). u servisu, gdje sam ga kupio, kazu da je to ok. kakva su vasa iskustva ?

jebiga
28-07-2002, 12:35
pežo nikad nije ni znao raditi dizele, sve su to neka Psa zajedničko-konfekcijska ×××××× da upotpune ponudu.
Nažalost...

Seatibiza
29-07-2002, 08:56
Gospodo .... pa Peugeot je prakticki izmislio dizel motor pa govoriti o tome kako u Peugeotu neznaju kaj je dizel motor jr besmislica

kako ?
29-07-2002, 20:37
Kako pežo izmislio dizel ??? ŠTA JE RUDOLF DIESEL BIO FRANCUZ ????
Daj ne seri i od××××te pobogu, šta se kurčite, pa nemogu vas slušat, svako svog konja hvali u božju mater, ××××te papirnati pežo, nikada više taj auto neću kupiti, ni citroen ni reno, drek.

Seatibiza
30-07-2002, 08:38
Malo kulture molim.... ljudi bozji pa kaj neznate razgovarati bez vrijeđanja i omalovazavanja p nisam ja s tobom guske vodio na pasu da se tako razgovaramo...... nego prolistaj malo stare almanahe ili enciklopedije pa malo pogledaj tko je među prvima masovno ugrađivao dizel motor u svoje automobile i ciji su dizel motori prije ohoho godin bili na glasu kao izdrzljivi i trajni i kvalitetni ........... ne ulazim tu sada u eru SDI, CDI i slicnih motora s direktnim ubrizgavanjem ja sm samo rekao da je Peugeot među prvima komercijalizirao dizel motor a ne da ga je izmislio

Calibra Zender
30-07-2002, 08:52
Već sam bio negdje rekao, Peugotovi dizeli su na glasu kao dobri i kvalitetni agregati. Ali od modernog dizela sa očekuje tih rad i ubrzanje benzinca, a potrošnja koju litru manje. I tu sad Peugotovi motori malo kaskaju za konkurencijom. Pa svakom modelu je ubrzanje oko 13, 14 sekundi, a to je strašno puno. Vozio sam 406 1.9 td iz '98 s 90 ks, ubrzava za 13.5. Ljudi, pa to je zaklano. Barem meni. Nije da se s tim autom nije moguće voziti, ali je jednostavno pretežak odnosno motor je preslabašan. A koliko znam niti jedan dizelaš im ne ubrzava za nekih 10 sekundi dok konkurencija to nudi.

HDi
30-07-2002, 19:07
gospodo, ja nisam zelio pokrenuti raspravu o tome ciji je dizel bolji ili tko ga je izmislio. htjeo sam cuti kakvo iskustvo ima netko s istim autom. da sam htjeo sportske karakteristike, tada bih sigurno kupio nesto drugo. kad vozite djecu, tada vam nije do sportske voznje (ako ste normalni). normalna osoba, ako hoce isprobati svoje vozacke sposobnosti neka izvoli otici na grobnik, pa neka juri koliko ga volja (ili ima kuna). cinjenica je da novi automobili imaju sve jace motore, manje trose, ali i imaju sve vise opreme pa su sve tezi. do sada sam imao golfove, isto dizel, pa znam kako izgleda drugi dizel, ali isto tako koja je razlika i u udobnosti, a uzmite i u obzir da golf s istom opremom koju sam ja uzeo i istom jacinom motora kosta 3500 EUR vise.

iiiii
05-08-2002, 13:28
http:// - Document.pdf
- Document.pdf
- Document.pdf
null:URL=null:null:/URL:

aaaaaaaaaaaaa
05-08-2002, 13:30
http://

eeeeeeeeeeeeeee
05-08-2002, 13:34
-> ××××ga neče

HDi
16-10-2002, 09:39
bio sam na servisu (servisnoj akciji, kako su je nazvali) na kojem su mi, tako kazu, programirali brisace. primijetio sam nakon toga da je resetiran servisni brojac km, a motor radi u hladnom stanju puno mirnije, ne trese. u servisu kazu da nisu nista radili na motoru (?), a po poklopcu motora ima puno otisaka prstiju !

Bero
28-06-2003, 20:01
Na "gost"-ovoj 307 su promijenili program u centralnom računalu pa zato automobil bolje radi. :smile16:

japa_tom
01-07-2003, 06:45
e bero program se mijenja iz kabine (i ne ostaju prsti po motoru moš imat i kravatu) al slažem se u jednom: "×××ך sve je u elektronici"

deky
26-07-2003, 23:22
HDI tek da si kupio golfa vidio bi šta su problemi,a uz to ga i platio 3500 e više.